Chudnutie po pôrode

mischelle
20. feb 2008

Nenašla som tému čisto len o chudnutí...možno som málo hľadala...ale...

som 8tt po pôrode, únava pomaly ustupuje, dieťatko je úžasné a mňa pomaly prestáva bolieť telo...čiže...som sa postavila na váhu. Rodila som cisárskym...pred otehotnením som mala 73kg, keď som išla rodiť 93 alebo 95kg, neviem presne....dnes mám okolo 80kg, raz hore - raz dole jedno kilečko...čo je pre mňa - hotová tragédia.
Pred pár rokmi mi diagnostikovali hypotyreózu - spomalenie činnosti štítnej žlazy...dovtedy som mávala 55 kg...za štyri mesiace nato 70kg....

Otázka:...plne kojím...je reálna šanca, že schudnem aspoň na tých 70kg?

kattija
7. jún 2011

@bzucinka2 my ideme na krk a vy?
@evinkal hlavne vela pit vody, nesladene caje riedene dzusy
@zuzik1983 tak ty teda fakt dost papkas to aj stihas?

zuzik1983
7. jún 2011

@bzucinka2
@kattija
abay ale zas aby som to uviedla na pravu mieru,nejem ze plne taniere,tam si uchmatnem keksik,tam jablko,tam kusok chleba a tak,to skor tak vyjeddam kadeco

bzucinka2
7. jún 2011
bzucinka2
7. jún 2011

@zuzik1983 🙂

@kattija my ideme na kretu 🙂

zuzik1983
7. jún 2011

@bzucinka2 ja by som tiez niekam rada,ja som na dovolenke este nebola a s malou si myslim,ze by som si ju ani este neuzila,mozno buduci rok

bzucinka2
7. jún 2011

@zuzik1983 to uz nerataj ze si niekedy uzijes 🙂 my sme boli aj pred 2 rokmi s malym a bolo super 🙂

zuzik1983
7. jún 2011

@bzucinka2 no ktovie,mozno sa rozhodneme na poslednu chvilu 😉

paserona
7. jún 2011

@zuzik1983 No veď toto. Tá strava!!! Keď som už 100% presvedčená, že mám chuť na sladké, zistím, že to musím vycentrovať niečím kyslejším. Kyslé slaným, slané horkým .......... pekne čo

@bzucinka2 Snažím sa veriť si. Aj lásočka ma podporuje - tento rok oželel kocky na brušku a priberá so mnou 😀

@ivanulienka81 Aj to sa dá? Tak potom by sa malo dať prehodiť tie kilá cez plot nejakej ,,dobrej" kamarátke hmmm. Júúú a vraj sú v posilkách nejaké stroje čo ťa dobre vytrasú a funguje to lepšie ako bicykel. A jablčný ocot ti akurát tak pokazí žalúdok tak to neprežeň.
@dusika11 No nie je zač. Máš tu tak peknučkú vysmiatu fotku, že ťa skoro počujem smiať sa. Detičky sa určite tešia keď majú takú mamču

bzucinka2
7. jún 2011

@zuzik1983 take su najlepsie, nic neplanovat, zbalit sa a ist 🙂
@paserona super, je zlaty 🙂

dusika11
7. jún 2011

@paserona ahoj dnes nie...nezamerali nam usko uz tretikrat..dnes nie je dovod smiat sa ale to ina tema snad admin odpusti..ale obcas sem zajdem snad ma rozosmejes

angie267
7. jún 2011

no caute citam ze podaktore idete na dovolenku ach v dobrom zavidim, my teraz nic nie su prachy z tej materskej a jedneho platu sa neda 😠 idem vas dalej docitat

@bzucinka2 tebe poslem moje miery ale nic sa nepohlo, kedze teraz flakam to, je teplo a nechce sa mi behat, len ta predstava ma zabija, ale tak vacsinu casu travime vonku v parku alebo doma na terase, Nici ma teraz trosku nespave obdobie tak aj v noci trosku mame perno. Pozrem do tabulky ako ste na tom ostatne 😝 pozeram, ze Tomoasko bude mat rocik tusim zajtra, taaaak mu prajeme vela, vela zdravicka a nech svojim rodicom robi stale len radost 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 potom daj fotecky z oslavy
nasa bude mat buduci tyzden a vobec nemam nic kupene ani ma nic nenapada, len na toto mam zalusk http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11311282&tab=3 😀

bzucinka2
7. jún 2011

@angie267 dakujem odovzdam a to odrazadlo vyzera zaujimavo 🙂 a tabulku vlozim novu len cakam aj na ostatne 🙂

zuzik1983
8. jún 2011

@paserona najhorsie je ked neviem na co mam chut,tak jem piate cez deviate 😠

ivanulienka81
8. jún 2011

ja jem ked mi deti dovolia a hocico a jedno cez druhe, obycajne doobedu nejem nestiha a vecer ked deti pospia dobieham 😒 ja viem, co na mna plati, ale na to treba disciplinu
@paserona ja som cez oba tehu pribrala 8kg, cize nebol problem sa ich chytro zbavit
@bzucinka2 treba ti uviest nejake miery? ake?

bzucinka2
8. jún 2011

@ivanulienka81 ty co chces teda chudnut, ked si pribrala 8 kg, ved hned 10 si nechala v porodnici 🙂
uciest povodnu vahu, hrudnik, pas, boky a stehno a potom po mesiaci zase to iste 🙂

ivanulienka81
9. jún 2011

@bzucinka2 no ved ano, ale uz vychodzia vaha sa mi nepacila... a okrem toho naberam vahu...
ked pomeriam poslem ti do IP

bzucinka2
9. jún 2011

@ivanulienka81 oki v pohode ta pridame 🙂

ivanulienka81
9. jún 2011

Takze dievcata, velky uspech, dnes som si nasla dvd s aerobikom, ktore som hladala uz niekolko dni...

zuzik1983
9. jún 2011

@ivanulienka81 tak a ide sa cvicit 🙂

bzucinka2
12. jún 2011

@isabella, @piacere, @andul18, @matulik, poprosim o miery do tabulky 🙂

bzucinka2
12. jún 2011

tak tabulky vlozene a ked niekto prestane davat miery, tak ho asi po 2-3 mesiacoch vymenim za nove snaziace sa 🙂

paserona
13. jún 2011

@zuzik1983 Hmmm ja vždy presne viem na čo mám chuť. Len potom zistím, že to nebolo ono. Ta nešcesce.
@ivanulienka81 Koľkooooooo?????!!!!!!!! Ja som v 5 meciaci a už teraz mám 12 plus. A lekár mi povedal, že je to OK. S prepáčením - hov.. o tom vie. Však!

andul18
13. jún 2011

@bzucinka2 nevymazavaj ma....... uz budem dobra 🙂 Bez vas svoj ciel nedosiahnem......
Moj pocitac bol tyzden bez internetu (chudatko moje) ☹ Zistila som, ze bez netu som ako bez jednej ruky 😔 Moje miery sa bohuzial nijako nepohli ☹ , ale to je preto, ze som bola chora a trosku sa mi narusilo stravovanie (cely den mi bolo zle a vecer som bola hladna ako vlk 😠 😠 ). Takze, cisla "pravdy" vaha 76, prsia 96, brucho 86, boky 107, stehno 62.
A moja najvacsia drzost: s takymito mierami som sa rozhodla, ze na dovolenku si kupim dvojdielne plavky 😎 😎 Takze, ak niekto v chorvatsku uvidi velrybu na plazi, som to ja 😀 😀

bzucinka2
13. jún 2011

@andul18 😀 😀 😀 tak ti este dame sancu 😀 😀 😀 velrybka neboj sa a kasli sa na ostatnych a hlavne si oddychni 🙂

ivanulienka81
13. jún 2011

@paserona nic si z toho nerob... kazdy organizmus je iny. Su zeny, ktore priberaju aj z vody cez tehu. Ja som mala zase problem priberat cez tehu. V 17tt som bola stale -2kg a az kolo 20tt som to vyrovnala na prirastok na vahe 0kg.

a teda k veci... chcela som si pustit to hladane cd s aerobikom, nefunguje 😠 musim zaobstarat ine 🙄
dnes prehresok... teraz vecer som zbodla kastanky 😝
@andul18 ja pojdem tiez do plaviek, kto chce nech sa kuka, co uz.... len muz uz do mna vrta, ze ako som pribrala 😅

paserona
14. jún 2011

@andul18 Ahoj!!! Ja to teda vážne obdivujem, že si kúpiš dvojdieky. Ja som sa nekúpala na verejnosti - kúpaliská, pláže a tak 8 rokov po prvom dieťatku. A vždy som hľadela na tie ženy, ktoré mali o pár kg viac a odvahu dať si na seba pekné plavky a vpohode šantiť vo vode. Všetky boli pekné! Nič im nechýbalo, ba čo viac, tie kilá im pristali.
A ja - vyťahané tričko a tepláky. Jedného dňa som si kúpila plavky. Dvojdielne. A dodnes plačú v poličke. Možno som bola v minulom živote mníškou 🙂 Krásne si uži tú pláž.

andul18
14. jún 2011

@paserona ja som doteraz nosila len jeden diel - spodok 🙂 Ale kedze este kojim a moj maly vzdy ked ma vidi s holymi prsiami, snazi sa prisat, tak som si musela kupit nove plavky aj s podprsenkou 😅 Ja chodim len k moru, kde ma nikto nepozna a tam su aj horsie pripady ako ja. Kedze som vzdy mala "par" kil naviac, nikdy som velmi neriesila ako vyzeram v plavkach, lebo postavu modelky by som nemala ani keby som sa vyhladovala na smrt ☹ ☹ Nehovorim, ze mi moje kila svedcia, ale patria ku mne.......
Ja chudnem len pre svoj dobry pocit, ved ked pozries do tabulky, tam kde ine zacinaju, ja chcem skoncit.........😀

A na otazku celulitidy, som vzdy povedala, ze je to moja najlepsia kamaratka - sme spolu uz od trinastky a nikdy ma asi neopusti.......

Vcera som sa dobre pobavila, moj drahy ma roztuzene chytil za prdel a hovori : "toto vsetko je moje 🙂" Bolo to fakt super, ked som mala pocit, ze ma rad kazdy moj gram /aj ked je navyse/ 😵 😵
Ked som sa ho minule pytala, ci mu nevadi, ze mam ovisnute brucho, tak mi povedal, ze nie, pretoze som "obetovala telo" pre nase dieta....... A preto ho mam rada /ale obcas mi lezie na nervy/ 😀 😀

ivanulienka81
14. jún 2011

@andul18 odkial z BA si?

bzucinka2
15. jún 2011

@andul18 tak to bolo od muzika super milene 🙂

andul18
15. jún 2011

@ivanulienka81 ano som z BA. Preco?