Chudnutie po pôrode

mischelle
20. feb 2008

Nenašla som tému čisto len o chudnutí...možno som málo hľadala...ale...

som 8tt po pôrode, únava pomaly ustupuje, dieťatko je úžasné a mňa pomaly prestáva bolieť telo...čiže...som sa postavila na váhu. Rodila som cisárskym...pred otehotnením som mala 73kg, keď som išla rodiť 93 alebo 95kg, neviem presne....dnes mám okolo 80kg, raz hore - raz dole jedno kilečko...čo je pre mňa - hotová tragédia.
Pred pár rokmi mi diagnostikovali hypotyreózu - spomalenie činnosti štítnej žlazy...dovtedy som mávala 55 kg...za štyri mesiace nato 70kg....

Otázka:...plne kojím...je reálna šanca, že schudnem aspoň na tých 70kg?

larmimi
28. mar 2011

@bzucinka2 bol to naozaj blbec...ved uz s nim nezijeme...chvalabohu..
Inac baby, moja mama teraz schudla 4kg a celkom rychlo, a to tak ze ranajky, obed ..cokolvek ! aj svieckovu a potom vecer uz len ovocie zeleninu...da sa na to celkom dobre vydrzat s tym, ze ked clovek vecer chrume tu zeleninu a nevie uz vydrzat, predstavi si ten obed na druhy den a vydrzi...ja to skusim od zajtra a dam vam vediet 😉

bzucinka2
28. mar 2011

@larmimi len pozor na ovocie vecer, to jest len do 15,00, lebo obsahuje vela cukrov, ktore uz vecer ak ho zjes nestihne spracovat a ukladaju sa potom , zeleninu mozes aj vecer 🙂

zuzik1983
28. mar 2011

@bzucinka2 a na ranajky co take jedavas?ja si na ranajky nemozem dat ovocie,nerobi mi to dobre na zaludok

ives77
28. mar 2011

Ahojte dievčence,tak ja som si dnes kúpila knižku 90DD a idem na to,som zvedavá či to zvládnem a kolko sa mi podarí schudnúť,mala som pred tehu 60kg a teraz mám 85kg ☹ nechce to ísť dole 😠 hrúza...
začínam v pondelok,tak mi držte palce 😉

larmimi
29. mar 2011

@bzucinka2 aha, tak len zeleninu teda 😉 teraz si dam kavu a aktiviu vanilkovu , potom obed a uvidim ci to vydrzim 😅

kattija
29. mar 2011

dobre ranko kocky tak ja som vcera zabehla dve hodiny na orbaci tak som spokojna sice ako keby som celu noc robila v bani ale dobry pocit, spomeniem si na vazenie a hned by som cvicila 😀 zuzik zavala som uz aj tu zumbu naucila som sa zakladne kroky a pojdem pekne dnes na to rychle tak som zvedava, este, ze byvam v rod.dome inak by to boli ine otrasy keby som v panelaku :D ako sa mate vy? nejak komunikacia viazne

zuzik1983
29. mar 2011

@kattija no cvicila si aj za mna,stupel nechcel spat,tak sa mi nedalo.no to vies,vonku je pekne,menej sa sedi tu na konovi 😀 tiez by som rada cvicila tu zumbu,len ja fakt nemam kedy.ja mam normalne vycitky,ked je mala hore a nevenujem sa jej 😕

bzucinka2
29. mar 2011

@zuzik1983 bud ovocie alebo jogurt, len vynimocne kolacik alebo roztek 🙂
tak ja dnes okrem ranajok ( to som doma este nemala ovocie ) ovocnickujem, ale teda este o 15,00 si dam jablko a potom uz nic ☹
vcera som nakoniec ani ja necvicila, lebo som chcela ked deti zaspia, ale tak muzik mi skazil plany 😀

matulik284
29. mar 2011

babulky no ja som začala menej jest a snazim sa vecer uz moc nejest, ale s tym cvicenim, to je bieda ☹ akosi nie je cas...akurat co mam pohyb pri upratovani, prechadzkach s malou, ale inak nic moc...musim sa polepsit 😉

kattija
29. mar 2011

😎 maly mi zaspal davam leginky a tenisky a skacem na orbac, kokoso este dva dni a vazim sa, mam pocit ze som ani trosku neschudla uvidime

andul18
29. mar 2011

@kattija aj ja mam pocit, ze moc sa mi tie cisla nezmenia ☹ Vcera som necvicila, pretoze mi drahy prekazil plany 😉 Mali sme ine cvicenie 😀. Zajtra ma pridu kuknut domov kamosky (dlho sme sa nevideli), tak dufam, ze si vsimnu malu zmenu na mojej postave 😅. Ten pilates je celkom fajn........

kattija
29. mar 2011

tak ja uz mam 50 min zase za sebou dam si pol litra vody a uz idem len relaxovat a tesit sa na ranajky 🙂
@zuzik1983 ta hudba v zumbe ma total nabudi aj ked som na orbaci

angie267
29. mar 2011

tak aj ja mam dnes po cviceni byciklovanie hodinu, tak dufam ze dam aspon 20dk dole 😅
@andul18 zacala som s tou 90 - dnovou dietou, no mam v tom teda chaos, dnes mam bielkoviny nejako som to zvladla, no neviem ako dlho vydrzim. Najhorsie je to varenie, varim kazdy den zvlast malej, potom muzovi a starsej dcere a teraz som zacala aj mne, takze trosku chaoticke a hlavne pri malej je to o hubu 😠

isabella_fly
29. mar 2011

caute baby, nejak nestiham posledne dni debatu a ani sledovat debatu, zatial z dnes rana hlasim 66kg, tak ak budete zapisovat z konca mesiaca do tabulky dajte mi tam tu, lebo sa budem najblizsie vazit az v piatok, alebo v sobotu 😝

bzucinka2
29. mar 2011

@kattija baby nezufajte, ved su to len 2 tyzdne o mesiac to bude hadam lepsie, hoci mne to ide hroooozne tazko aj tak, cvicim, makam , menej jem a bieda ☹
@isabella_fly no potrebujeme aj tvoje miery zlaticko 🙂
ja mam 1,5 hodky v posilke za sebou 🙂

andul18
29. mar 2011

@angie267 tak to varenie pre kazdeho clena domacnosti zvlast ti nezavidim ☹ Ja ked mam bielkoviny, tak si urobim napr. kuracie na prirodno, dam si k tomu hlavkovy salat a malemu dam k tomu ryzu alebo zemiaciky 🙂. Snazim sa robit malemu obediky podla mna, len jemu vzdy doplnim k tomu nieco do plnohodnotneho jedla. A ked mam vitaminy, tak nevarim a dam malemu nieco "zo zasob" v mrazaku...... Drahy ma cez tyzden teple obedy v praci, takze veceru mava len lahku, takze nemusim varit na veceru (preto ho tak velmi lubim 😎 ). Drzim palce nech vydrzis co najdlhsie, aj ked viem, ze nie kazdemu tato dieta vyhovuje.

zuzik1983
29. mar 2011

@kattija tak je super.baby ja zas dnes nic,mala mi az teraz zaspala 😠 😠 😠 ja to nechapem,ona mi vobec nespi a ani cez den skoro😒 takze mi zostavaju prechadzky hlavne,

angie267
29. mar 2011

@andul18 to kuracie som aj ja dnes mala takisto so salatom, paprikou a cherry paradajkami, neviem ci to dokazem sklbit to varenie, kedze musim varit skoro kazdy den 😖

isabella_fly
29. mar 2011

@bzucinka2 joooj, no viem viem, ked ja na to trubka stale zabudam, k akemu datumu mali byt tie zaciatocne? myslim, ze nejak dva tyzdne dozadu 😀

bzucinka2
29. mar 2011

@angie267 a preco muz a starsia Simonka nemozu jest rovnake??? 😅
@isabella_fly hej hej, dva tyzdne dozadu cca 15.3. a teraz 🙂

piacere
30. mar 2011

ahojte žienky 🙂

dlho som tu nebola... nejako nie je chuť... mám momentálne také nemastné-neslané dni (a nemyslím tým jedlo 😒 )... a čo vykuklo slniečko, tak sme väčšinu dňa s pidižvíkom vonku...

Neviem, kedy sa tu zase ukážem, tak hlásim moje aktuálne miery... tak nejako ste to chceli, koncom marca, či?

váha: 57kg
hrudník: 87
pás: 79
boky: 96
stehno: 52,5 😀

momentálne nejako nič pre chudnutie nerobím... len jem relatívne málo (ale to je nechuťou a tým, že sme väčšinu dňa mimo domu, takže nie je čas)... a ako vidím, dlhé prechádzky s kočíkom mi prospievajú 😵 pohyb je pohyb... posledné dni som ani necvičila, lebo som mala návštevu - červenú tetu 😅 ale dnes idem večer na to... ak bude chuť 🙂

krásny slniečkový deň 😵 🙂

angie267
30. mar 2011

@piacere gratulujem k tvojej vahe a mieram, su ukazkove pre nas tu 😕

angie267
30. mar 2011

@bzucinka2 neviem to nejako sklbit, no musim sa pokusit 😝

kattija
30. mar 2011

babyyyyyyyyyyyyy pomoc pokazil sa mi orbitrek 😝 😝 😝 ☹ ☹ ☹ a je po cviceni

bzucinka2
30. mar 2011

@piacere wauw super a ze nic nerobis extra a krasne ti to islo dole, padam na rit, aj ja chceeem 🙂
@kattija ty si ho presilila a on sa rozhodol na teba vykaslat??? no to potesi, ale tak urcite sa da opravit a zatial budes cvicit ine 🙂

kattija
30. mar 2011

@bzucinka2 mam ho pol roka a uz 3 krat je pokazeny najradsej by som im ho otrepala o hlavu je to o drzku stale reklamovat vrrrr ale dnes som zistila, ze vo vedlajsej dedine je zumba tak idem uvidime ako mi to pojde

bzucinka2
30. mar 2011

@kattija no super, skus, zalezi sice vraj aj od cvicitelky, ale ja som spokojna, tento tyzden sice v pondelok nebola a stvrtok nemozem, lebo ideme na particku, ale zase pojdem do posilky 🙂 a dnes este brusaky 🙂

kattija
31. mar 2011

@bzucinka2 no tak zumba je za mnou, neviem ci sa to da nazvat zumbou, nemalo to nic spolocne s tym co mi zuzka poslala dvd zmuba, bolo to dost trapne 😀 by ma zaujmalo ci ta cvicitelka ma od toho nejaky papier co pochybujem, ja lepsie trsam 😀 ale tak aspon som sa dostala medzi ludi, spotila som sa len trosicku a o svalovici niet ani reci 😎 asi by sa fakt oplatilo ist radsej do mesta

bzucinka2
31. mar 2011

@kattija to ma mrzi, ze to bola slaba zumba, ale zase ja sa tiez nespotim, to az ked bude teplo 🙂
dnes sme boi na particke, sme sa narehnili riadne 🙂 takze ked mam o kilo viac, ani sa necudujem 😀

bzucinka2
1. apr 2011

cakam miery cakam a nic, tak sa sup sup pomerajte a poslite mi ich, nech ich mozem zapisat do tabulky a ideme do dalsieho kola 🙂
toto nie je prvoaprilovy zart 😀 😀 😀