Chudnutie po pôrode

mischelle
20. feb 2008

Nenašla som tému čisto len o chudnutí...možno som málo hľadala...ale...

som 8tt po pôrode, únava pomaly ustupuje, dieťatko je úžasné a mňa pomaly prestáva bolieť telo...čiže...som sa postavila na váhu. Rodila som cisárskym...pred otehotnením som mala 73kg, keď som išla rodiť 93 alebo 95kg, neviem presne....dnes mám okolo 80kg, raz hore - raz dole jedno kilečko...čo je pre mňa - hotová tragédia.
Pred pár rokmi mi diagnostikovali hypotyreózu - spomalenie činnosti štítnej žlazy...dovtedy som mávala 55 kg...za štyri mesiace nato 70kg....

Otázka:...plne kojím...je reálna šanca, že schudnem aspoň na tých 70kg?

piacere
1. apr 2011

@bzucinka2 ahoj 😵

moje miery sa nezmenili, takže môžeš zapísať to, čo som sem pred pár dňami dávala. 🙂

bzucinka2
1. apr 2011

@piacere ano to uz mam 🙂

kattija
1. apr 2011

@bzucinka2 ja mam 64 kg a merat sa budem az v druhom kole 😉

andul18
1. apr 2011

@bzucinka2 takze: 76,6 kg, prsia 96, pas 87, boky 107, stehno 65..... dufam, ze na konci buduceho mesiaca budem mat lepsi vysledok 😅

bzucinka2
1. apr 2011

@kattija ok 🙂
@andul18 vsak to nie je zly vysledok, ked si to vezmes za 2 tyzdne, super, nie ? 🙂

andul18
2. apr 2011

@bzucinka2 ked sa nad tym zamyslim, tak mas pravdu 😀 Kazdy vysledok, ktory ukazuje ubytok tukovych zasob je dobry 🙂 Ja len........taky maly certik na dne duse dufal, ze tych centimetrov na ritke a stehne ubudne viac 😅
Dnes je krasny den, tak budem musiet nieco porobit v zahradke, takze snad pri tej robote nieco zhodim 😀

zuzik1983
2. apr 2011

@bzucinka2 tak moje miery mas v ip,ale som riadne sklamana a nahnevana na seba 😒 😠 😠 😠 hadam to buduci mesiac bude lepsie 🙂

bzucinka2
2. apr 2011

@zuzik1983
@andul18 nezufajte, vy si myslite , ze my ustatne tam mame brutalne zmeny, ved to bola kratka doba na rychle chudnutie, to by ani dobre nebolo, este cakam na @angie267 a @matulik284 a hned to sem potom hodim

zuzik1983
2. apr 2011

@bzucinka2 dik za podporu,ale ja uz akosi stracam vieru v to,ze raz budem mat peknu postavu 😒

bzucinka2
2. apr 2011

@zuzik1983 budes, urcite nieco zlezie dole ma netrap, mne to ide tiez velmi pomali, ale tesim sa z kazdeho jedneho cm 🙂 nevzdavaj to a pockaj o mesiac, lebo aj cvicenie nie je viditelne hned, ale az tak po mesiaci, ja som od januara schudla len 3 kg ale brucho uz nemam take huspeninove a cela som pevnejsia, takze je tam vysledok a vaha mi nejde dole aj kvoli posilke, kedze sa tuk meni na svaly 🙂 nezufaj a bojuj dalej, pojde to !!! 😉

zuzik1983
2. apr 2011

@bzucinka2 chcela by som mat tolko viery ako ty 🙂

bzucinka2
2. apr 2011

@zuzik1983 tak si z nej zober, ak to vzdas nic tym nevyhras ☹

zuzik1983
2. apr 2011

@bzucinka2 ved jasne,to bol len nejaky skrat,posnazim sa 🙂

angie267
2. apr 2011

@bzucinka2 hned zajtra rano pomeram a napisem IP 🙂 uz sa hanbim popredu, lebo teraz okrem toho, ze skoro kazdy den beham hodinu jedlo som nejako neriesila 😠 som sa nasrala zastavila sa mi vaha 😠 😠 😠 😠

andul18
3. apr 2011

Dnes mam velmi zly den - ticha domacnost ☹ , od "nervov" som zozrala celu cokoladu 😠 a vyplakala snad "litre" slz 😢 Tak snad aspon cez tie slzy som nieco schudla........ A to som si myslela ze po 10 rokoch "chodenia" ma nic vazne uz nemoze na mojom drahom prekvapit 😔
Ani cvicit dnes nemam chut - asi pojdem radsej vecer spat spolu s malym.........

kattija
3. apr 2011

@andul18 co sa stalo moja?

andul18
3. apr 2011

@kattija priatelovi "praskli nervy" a "vyletel" v noci na nasho syna. Skoro celu noc som nespala a preplakala...... V konecnom dosledku sa nic nestalo, ale vo mne ostal neprijemny pocit a strach 😔.

tanija133
3. apr 2011

@andul18 ach jaaaaj, by som sa zblaznila na tvojom mieste...co to presne znamena vyletel? Krical na neho? dal mu facku, alebo ??? A co take robil tvoj malicky drobcek, ze niekomu praslki nervy? Nenavidim nervakov....

kattija
4. apr 2011

baby som chora ani cvicit sa mi nechce, ten pokazeny orbac stale nejde a este k tomu prisla ja mrcha na mna, bleeee to sa to ten tyzden zacina 😒

zuzik1983
4. apr 2011

ahojte,no ja som uz asi 2 dni necvicila,ale ani nevladzem akosi som unavena,mala mi vobec nechce spavat,cely den je hore do 9-9.30 😒 takze ani nemam cas

zuzik1983
4. apr 2011

myslela som do 🙂 21-21.30

andul18
4. apr 2011

@tanija133 len na neho nakrical - maly plakal, lebo chcel opat pit moje mlieko (on cez noc dost casto pije). Keby mu dal facku, uz som davno zbalena a idem byvat k mame.....

bzucinka2
4. apr 2011

@andul18 to sa stane mozno kazdemu, asi mal tazky den, alebo ho nieco dolezite len cakalo a potreboval spinkat a Tomi plakal ☹ klud vydiskutujte si to ak sa to da a trosku ta to ukludni ☹
@kattija tak teraz to preslo na teba, ja som bola chora minuly tyzden, ale cvicit som sa snazila 🙂 skore uzdravenie a opravenie orbitreku 🙂
@angie267 zatial mi nic neprislo tak cakam a cakam 😉

tanija133
4. apr 2011

@andul18 Tak dufam ze sa to nebude casto opakovat....))) Drzte sa....

angie267
5. apr 2011

@bzucinka2 ahoj dakujem za upozornenie som sa pozabudla 😉 mas to v IP 🙂 no idem vas docitat.......

bzucinka2
5. apr 2011

tak matulik sem velmi nechodi, tak uz sem dam tabulku 🙂 kazdej sa aspon nieco zhodit podarilo, takze sme super 🙂

matulik284
5. apr 2011

@bzucinka2 uz som tu 😉 Sa mi moc nedalo...akosi sa mi toho nakopilo. Miery som ti prave poslala, aj ked vela sa toho nezmenilo 😒

matulik284
5. apr 2011

@zuzik1983 mame rovnako stare bambulky 😉 Ta moja zatial chvalobohu spava aj cez den.

zuzik1983
5. apr 2011

@matulik284 no zda sa ze hej,bud rada 🙂 mne velmi malo spinka

@bzucinka2 tak to je super,ale dufam,ze nabuduce to bude lepsie,teda myslim u mna 🙂

andul18
5. apr 2011

Este dobre, ze som sa odvazila minuly tyzden, moj maly dnes "opravil" vahu 🙂 vytrhal na nej kabliky, takze uz nefunguje (mala som digitalnu). Takze do konca mesiaca si musim zaobstarat novu 😀 😀
Dnes vecer nebudem cvicit, pretoze sa musim ucit na skusku z anglictiny (chodim do jazykovky) 😅 . Vobec sa mi nechce ucit ☹.