Chudnutie po pôrode

mischelle
20. feb 2008

Nenašla som tému čisto len o chudnutí...možno som málo hľadala...ale...

som 8tt po pôrode, únava pomaly ustupuje, dieťatko je úžasné a mňa pomaly prestáva bolieť telo...čiže...som sa postavila na váhu. Rodila som cisárskym...pred otehotnením som mala 73kg, keď som išla rodiť 93 alebo 95kg, neviem presne....dnes mám okolo 80kg, raz hore - raz dole jedno kilečko...čo je pre mňa - hotová tragédia.
Pred pár rokmi mi diagnostikovali hypotyreózu - spomalenie činnosti štítnej žlazy...dovtedy som mávala 55 kg...za štyri mesiace nato 70kg....

Otázka:...plne kojím...je reálna šanca, že schudnem aspoň na tých 70kg?

dimina
29. okt 2010

@januska26 ano budem na antolskej, tiez necakam, ze mi ju daju hned, urcite ma nechaju polezat min dva dni, teda ak sa naozaj nic nestane 😀 co by som teda bola rada, keby sa stalo a porodila by som konecne 🙂

januska26
29. okt 2010

@dimina tak nech uz ta tu zajtra nevidim🙂)t.j. nech uz rodis🙂)Mne vyvolavacku ani nedavali nakoniec🙂ale ani ma to nechytilo🙂hehe...ale to uz sme mimo temy🙂prajem prijemne chudnutie🙂

dimina
29. okt 2010

No aj to sa stava, tak ja sa teda pokusim zhodit co najviac 😀

adelaine
27. dec 2010

ahojte, je tu este niekto kto sa trapi s kileckami?
alebo uz ani nie? 😀
ja mam 7 kil po porode, ktorych sa neviem zbavit... 😠
mam maleho drobca, od ktoreho sa mi neporarilo doteraz
odtrhnut a ist do fitka cvicit, tak vobec neviem, ako a kedy schudnem.... 😖

ako to riesite vy?

marcovka
27. dec 2010

ahojte,ja som tiež hotová s mojich kíl, brucho mi stále odstava a už som pol roka po pôrode,ako sa ho zbaviť ako to riešite? začala so zumbou...makačka

tanija133
27. dec 2010

@adelaine A kojis? Vraj kojenim ide skoro vsetko dolu...Ja som pri tehu pribrala 25 kg, v porodnici som nechala 10 kg, teraz nejako samo mi odislo dalsich 5 a stale verim ze este ostavajucich 10 navyse mi nejako zazrakom odide tiez...ha , ha , ha....A ak kojis, tak by sa nemalo pri tom cvicit, lebo by si mohla stratit mliecko.....Ja to zatial riesim iba tym ze sa chodim na dlhe prechadzky, ved aj to je sport... 😉 A ak to nepojde same, a ked dokojim tak naozaj bude treba niceo robit, trebars doma zumba na videu, alebo fitko....

adelaine
28. dec 2010

@tanija133 praveze nekojim...ja som mala v tehu 20 kg navrch,
najprv slo 16 kg dole, ani neviem ako, len zrazu sa zacali lepit spat 😠 😠
veru, stve ma to..hlavne to ovisnute brucho, vyzeram ako 4 mesiac tehu 😢

a prechadky praktizujem, som kazdy den skoro 3 hodinky vonku,
a efekt ziadny... 😝

tanija133
28. dec 2010

@adelaine Hm, to nepotesi, tak mozno doma skusaj cvicit aspon brusaky. Ja som leniva velmi cvicit doma, ale ked som mala aj predtym problem ,tie som sa donutila cvicit aspon 40-50 denne....Vyskusaj.... 😉

tanija133
28. dec 2010

@marcovka Ach, preco chudnutie tak boli.... 😉

marcovka
29. dec 2010

ahoj tanija,ja som začala zo zumbou riadna makačka , ale riadne sa tam spotím tak dúfam,že kilá pôjdu dole....to si asi,len ja myslím 😵

tanija133
29. dec 2010

@marcovka mas recht , ze vobec nieco robis, a zumba je narocna, a kilecka ti urcite pojdu dolu 🙂 ja ked dokojim ,tiez by som sa na nu chcela dat..... 😉

kattija
3. jan 2011

No čo nejake koceny ktore si dali zavazok do noveho roka schudnut??? co pre to robite??? 😉

gajana1
4. jan 2011

Ahoj
@kattija ja som si dala zaväzok tak dufam že aj začnem

kattija
4. jan 2011

@gajana1 a s kolkymi kilami zacinas a koloko planujes zhodit?

gajana1
5. jan 2011

@kattija neviem presne lebo mame pokazenu vahu a dnes planujem isť kupiť novu tak dam vedieť

kattija
5. jan 2011

@gajana1 pozeram ze mas tri deticky , to je krasne rodila si dva krat cisarskym? tak daj vediet , potrebujem aj ja nejaku motivaciu a dvom sa chudne lepsie nie? 🙂

gajana1
5. jan 2011

@kattija nie len teraz pri dvojičkach som rodila cisarskym ale mala som rodiť normalne.
dam vedieť lebo po laparke som strašne pribrala brucho mam ako v 5 mesiaci pri dvojkach

daniella_vivien
5. jan 2011

2 mesiace po porode a ostalo mi nejakych 8kg!!! tazko sa mi chudne, ale noverocne predsvzatie to isti 😀

kattija
6. jan 2011

@daniella_vivien ja tri mesiace po porode a 10 kg na mne ☹

daniella_vivien
6. jan 2011

@kattija neviem preco to ide tazko dolu :( ked som chcela predtym schudnut nebol to problem, ale teraz????? nechapem, 🙄 !!

gajana1
6. jan 2011

@daniella_vivien ja som tiež pred tým nemala problem raz som za 1 mes. schudla 10 a pribrala som až v tehotenstve a od vtedy to id dole vodou

daniella_vivien
6. jan 2011

@gajana1
😎 netreba sa vzdavat 😉 aj tak zevraj naozaj sa chudne len vtedy, ked chudnes max. 2kg za mesiac. Potom to uz nema jojo efekt. . ( dufam) 😖

kattija
6. jan 2011

@daniella_vivien ja som mala vzdy 58 kg ale v tehu som pribrala velmi velmi velmi a teraz to nie a nie dostat dole 😝 zacala som od noveho roka sliapat na orbitreku dva krat denne uvidime ked sa o mesiac postavim na vahu ci sa pohne rucicka 🙂

kattija
6. jan 2011

@gajana1 este sme mlade hadam s tym pohneme 😎

daniella_vivien
6. jan 2011

@kattija 😀 aj ja slapem poctivo 🙂

gajana1
6. jan 2011

@kattija no tak aj ja dufam že s tým pohneme aj ked manžel my hovorí nech mi nešibe že aj tak ma ľubi ale ja si poviem že to dokažem tak či tak

Ja začinam od pondelka.
Baby kolko chcete schudnuť?

kattija
7. jan 2011

@daniella_vivien kolko minut slapes? 😉

kattija
7. jan 2011

@gajana1 ja chcem na zaciatok dat dole 6 kg 🙂 uvidime ako mi to pojde 🙂 a ty?

gajana1
7. jan 2011

@kattija na zčiatok 10

daniella_vivien
7. jan 2011

@kattija tak 10 min ,ale troska to flakam, vcrera som vobec nebola