Chudnutie po pôrode

mischelle
20. feb 2008

Nenašla som tému čisto len o chudnutí...možno som málo hľadala...ale...

som 8tt po pôrode, únava pomaly ustupuje, dieťatko je úžasné a mňa pomaly prestáva bolieť telo...čiže...som sa postavila na váhu. Rodila som cisárskym...pred otehotnením som mala 73kg, keď som išla rodiť 93 alebo 95kg, neviem presne....dnes mám okolo 80kg, raz hore - raz dole jedno kilečko...čo je pre mňa - hotová tragédia.
Pred pár rokmi mi diagnostikovali hypotyreózu - spomalenie činnosti štítnej žlazy...dovtedy som mávala 55 kg...za štyri mesiace nato 70kg....

Otázka:...plne kojím...je reálna šanca, že schudnem aspoň na tých 70kg?

mmimmka
13. jan 2011

@bzucinka2 dakujem, no to je fotka stara rok, buduci strvrtok idem rodit a potom by som chcela znovu takto vyzerat 🙂 , nejako zacat musim- zatial iba psychicka priprava 😉 😀

kattija
14. jan 2011

@bzucinka2 ano prinutila som sa , doobeda 25 min, podvecer dalsich 25 , 60 brusakov a par minut na rotane, dnes mi maly prespal celu noc tak som viac fit, bude sa lepsie cvicit 😉
baby ale nemam o vs info ci sa mordujete hmmmmm???

bzucinka2
14. jan 2011

@mmimmka tak mozno ti to pojde dole aj same a drzim palceky vo stvrtok 🙂
@kattija sikulka 🙂

son1cka
14. jan 2011

Ahojte, tak som vcera slavnostne ukoncila sestonedelie...hranolkami s tatarkou a pizzou ☹ Nie, ze mi to vobec nechutilo, este aj mala dostala vecer taku koliku, ze az.. 😠 Som nastvata sama na seba. Samozrejme, ze na vahe je o kilo viac a chuda male bolo vcera do polnoci hore a plakalo. 😖

bzucinka2
15. jan 2011

@son1cka 🙄 a co si mala na tej pizzy, lebo z tatarky a hranoliek by jej nemalo byt nic :-/

son1cka
15. jan 2011

@bzucinka2 to boli take male mini pizze - a klasika - pravdepodobne paradajkovy pretlak, salama a syr...Ale teraz mi doslo, ze to mohlo byt aj z vlociek s mliekom, co som mla arano - boli "medove" - a ani jedno z toho som este nejedla pocas sestonedelia. Ale vcera som bola "dobra", dnes je kilecko zas dole. Dnes som mala na ranajky vianocku s bielou kavou a na obed cestoviny s tvarohom...zatial sa mi dari odolavat pokuseniu na mastne... 😀

bzucinka2
15. jan 2011

@son1cka tak ale tebe to moze ist pekne dole aj kojenim, niekomu to ide tak , niekomu ako mne nie 🙂

kattija
16. jan 2011

babyyyy kde sa flakate??? nepodavate hlasenia 😠 😎

son1cka
16. jan 2011

@bzucinka2 pochybujem, ze ja som ten pripad. Ja som dosla z porodnice o vyse 12kg lahsia - lebo som bola opuchnuta a po porode som odpuchla...tak to slo pekne. Ale teraz som dala 1,5- 2kg dole a aj to len tou sestonedelnou stravou. Este sa cudujem, ze som nezhodila viac, lebo ja som bola zavislak na hranolceky a sladkosti...teraz z toho nic nejem a aj tak nejako nechudnem.

bzucinka2
16. jan 2011

@son1cka ale tak este mas len mesiac aj kusok od porodu, nechci zazraky, 9 mesiacov si priberala, nechci schudnut za 2 mesiace 🙂

bzucinka2
16. jan 2011

@kattija no moje hlasenie nic moc, vcera ma chytila maximalna zravka, ale brutal, tak dnes som sa dost obmedzila a snad sa prehresok nejak neprejavi ☹

kattija
16. jan 2011

@bzucinka2 aj ja som zhresila dala som si o piatej koleno a este aj sampanske ☹ aaaaaaaaa no uz som zvedava na vazenie 31.1.

bzucinka2
16. jan 2011

@kattija no atk aspon nie som uplne sama, no ja som na vazenie a meranie tiez zvedava 😝 hadam aspon nieco zlezie a zajtra uz idem konecne cvicit, tak sa to pohne dufam ☹ od februara pridam dalsie cvicenie tak snad ... 😉

majuska81
18. jan 2011

@son1cka to znelo tak, ako keby som to pisala ja 😀 😀 😀 😠 😠 😠 😔 😔 😔

majuska81
18. jan 2011

som tu, precitala som vsetko co ste popisali, zajtra napisem, od 90 dnovej diety je mi zle..,,,musim nieco vymysliet,...paly ma zaludok od ovocia na lacno a vecer mam zase hnacku....chudnut sice chudnem, ale takto to nema zmysel.....Poradte dietu prosiiiiiiiiiim....to mi nehovorte, ze zo vsetkeho trosku, lebo to nedokazem.... 😔 😔 😔 😉

kattija
19. jan 2011

@majuska81 ty nemozes spavat??? ked tak neskoro tu pobehujes???

majuska81
19. jan 2011

@kattija hehe 😀 😀 no malinky mi v noci dobre spi, ale cez den nemam volno skoro nikdy, tak vladzem este vecer 😉
@son1cka moj prispevok vcera v noci som myslela tu pizzovu historku 😝 😝

bzucinka2
23. jan 2011

no ako pokracujete, ja mam po cviceni svalovicu paradnu a zapojila som sa v posilnovni do sutaze, tak snad nieco do velkej noci pojde pekne dole lebo ma klepne 🙂

kattija
23. jan 2011

@bzucinka2 veru veru blizi sa prvy termin vazenia :D

bzucinka2
23. jan 2011

@kattija fuj blizi, no po tomto vikende plnom oslav neviem neviem 😝

majuska81
25. jan 2011

Minus 2 kila, ale 9O ndovu som nechala tak, nerobilo mi to dobre...mam novu metodu.... 😎

bzucinka2
27. jan 2011

@majuska81 aku???
ja za mesiac 2 kila dole, 3 cm v pase a ostatne 0,5-1 cm 🙂 takze som v celku spokojna 🙂

kattija
27. jan 2011

@bzucinka2
@majuska81 ja som sa este ee az vecer 31 🙂

majuska81
27. jan 2011

@bzucinka2
@kattija
No babule, proste mi bolo zle od tej 90 dnovej diety. Palilo ma od ovocia na lacno a vecer som zase mala hnacku...tazke to robim teraz tak, ze rano si dam bud mliecko s cerealiami alebo tie celozrnne platky so sunkou a zeleninou...potom pred obedom ked som este hladna, tak nejake ovko....obed uz skromnejsi....salatik s masom...alebo ked uz je nejaka dobrota, tak malicko.....ale ten obed zvyknem mat okolo 15. hod....a potom uz sa snazim aby som jedla cim menej...,.trosulinku suseneho ovocia-ked sa uz neviem ovladat, alebo si uvarim hrniec caju 😀 ....teraz som si dopriala mandarinku....no takto pomaly....
A tie elektroprocedury zaberaju, boky -3,5 cm, pas -2 cm.....a pritom som este cvicit nezacala, musim najprv troska schudnut, lebo ma kolena bolia....Mam doma stacionarny bicykel...ked mam este silu-alebo som cez den zhresila 😝 -tak vecer si este sadnem....popripade sem-tam nejake brusaky....
Cez vikend to bude sila.....obrovska oslava mojich narodenim....prose zranie vo velkom....4 torty.....neviem, ako to prezijem.....do polnoci budem potom bicyklovat.... 😀 😀 😀 😔 😔 😔

bzucinka2
28. jan 2011

@majuska81 tak super, ze procedury maju ucinok 🙂 skoda, ze su az tak daleko☹ a oslavu mate? pamatam si z minuleho tyzdna aka to bola makacka 🙂

majuska81
28. jan 2011

@bzucinka2
O, ja som si vsetko vybavila v restauracii :DDD takze ziadna drina 😉 😀

bzucinka2
28. jan 2011

@majuska81 tak super, ved jasne ked oslavujes nieco vacsie 🙂

kattija
29. jan 2011

@majuska81
@bzucinka2 Baby a co tak kalanetika? nevyskusame?

majuska81
29. jan 2011

@kattija
myslis doma alebo chodit niekam? U nas teraz leti zumba-ale ja to nemozem zial ☹ a sama kalanetiku...to by som zaspala...alebo nie?? 😅

kattija
30. jan 2011

@majuska81 myslím doma, viem, že letí teraz zumba ale pri kojení natriasanie nehrozí ... čítala som o tom a vypadá to sľubne, takže skúsim 🙂