Chudnutie po pôrode

mischelle
20. feb 2008

Nenašla som tému čisto len o chudnutí...možno som málo hľadala...ale...

som 8tt po pôrode, únava pomaly ustupuje, dieťatko je úžasné a mňa pomaly prestáva bolieť telo...čiže...som sa postavila na váhu. Rodila som cisárskym...pred otehotnením som mala 73kg, keď som išla rodiť 93 alebo 95kg, neviem presne....dnes mám okolo 80kg, raz hore - raz dole jedno kilečko...čo je pre mňa - hotová tragédia.
Pred pár rokmi mi diagnostikovali hypotyreózu - spomalenie činnosti štítnej žlazy...dovtedy som mávala 55 kg...za štyri mesiace nato 70kg....

Otázka:...plne kojím...je reálna šanca, že schudnem aspoň na tých 70kg?

zuzik1983
24. apr 2011

@bzucinka2 ja vlastne nemam ani pre koho piect,zas by som to jedla len sama
@kattija ja po tomto vikende tiez urcite a to nechcem vidiet,aka zajtra este bude prezieracka

zuzik1983
24. apr 2011

@matulik284 no uz som si zvykla,ja uz som teraz spokojna,ked mi aspon vecer pekne zaspi,cez den som to uz vzdala

angie267
25. apr 2011

caute ako citam tak tieto sviatky nam tu davaju teda zabrat, taktiez zerem ako diva 😠 😠 no od zajtra zacnem zasa naplno a radsej na vahu nevyleziem aspon dva tyzdne. Kedy budeme mat dalsie vazenie a meranie? Sa bojim aby som to stihla aspon trosku dat dole 😝 😝 😝

bzucinka2
25. apr 2011

@kattija to sa len lepsie vykakas a su prec, neboj sa 😀

bzucinka2
25. apr 2011

vsetky sme na tom asi tento mesiac rovnako, ja budem rada, ked ostanem tam kde som bola minuly mesiac 😀

kattija
26. apr 2011

@bzucinka2 sa smejeeeeem bodaj by to tak bolo 🙂

bzucinka2
26. apr 2011

@kattija sa tolko nesmej, od smiechu sa pribera 🙂

kattija
26. apr 2011

@bzucinka2 machrujes isto si zase schudla a cm ti sli dole ☹ zavidim

bzucinka2
26. apr 2011

@kattija nemachrujem, na vahu sa postavim az po tomto tyzdni co budem viac pit ako jest ak s a mi to bude darit 🙂

kattija
26. apr 2011

@bzucinka2 no som zvedava co za miery budem mat ja 🙂 sa mi tazko rozbieha na orbaci total nevladzem, kondicka nejako usla

bzucinka2
26. apr 2011

@kattija ty sa nestazuj, ved ty si uz tak krasne schudla, ze ti neverim ani slovo 🙂

andul18
26. apr 2011

Kocky, tak ja som dnes nasadila tvrdy rezim - ovocne stavy (odstavene ovocie a zeleninka), uhorkovy salat (iba cista nastruhana uhorka) a kuracie na prirodno (ziadna priloha)....... Uvidime, kolko to vydrzim (ale dnes je to "ospravedlnenie" mojmu telu za nedelne "obzerstvo" v restike).

zuzik1983
27. apr 2011

veru aj ja by som mala po tomto vikende so sebou cosi robit...

bzucinka2
27. apr 2011

@andul18 fuha ty na t o ides drasticky 🙂

andul18
27. apr 2011

@bzucinka2 drasticky rezim aj dnes........ bezkofeinova kavicka (samozrejme bez mlieka a cukru - nikdy som si ju takto ani nedavala), hlavkovy salatik s mozarellou a vecera bola 100 g tvrdeho syra a samozrejme vyse 2 litrov tekutin. Uvidime ako dopadnem zajtra......

bzucinka2
27. apr 2011

@andul18 dobra 🙂

petaboo
28. apr 2011

@angie267 xixi mám podobný problém, mali by takéto sviatky zakázať 😀

petaboo
28. apr 2011

ešte že vianoce sú tak ďaleko a žiadne dlhotrvajúcejšie sviatky pred nami 😀

kattija
28. apr 2011

no kocky ja som si vcera konecne po dlhej dobe poriadne zacvicila do uplneho spotenia, aj som ukazkovo pila 4 litre
@andul18 drzim palec ja by som tak nevydrzala papat
@bzucinka2 ale uz to nejde dole a ani cm sa nejak nehybu ☹
kokosssss za chvilku meranie a vazenia sa bojiiiim
dnes ideme grilovat tak len masko a zeleninka ale aj tak neviem neviem ja lubim masko

zuzik1983
28. apr 2011

@kattija si pila asi aj za mna 🙂 ja som za vcerajsok vypila hadam len pol litrra ,ak vobec 😒

famonka
28. apr 2011

@mory o akú dietu ide

bzucinka2
28. apr 2011

a makajme pit 🙂

zuzik1983
28. apr 2011

@bzucinka2 uz som sa napila 😉

bzucinka2
28. apr 2011

@zuzik1983 aj ja 😉
@kattija aj ja som bola vcera makat a dnes idem zase, ale myslim, ze sa mi to od minuleho mesiaca nejako nezmenilo a najhorsie je, ze buduci mesiac nebudem asi moct cvicit vobec, tak budem mat mesiac prestavku a potom budem pokracovat 😖

kattija
28. apr 2011

@bzucinka2 a preco nebudes cvicit?

bzucinka2
28. apr 2011

budem po operacii, tak mi asi doki zakaze ☹

kattija
28. apr 2011

@bzucinka2 nic viac nam nepovies? 😉 ☹

andul18
28. apr 2011

@kattija ja som musela tak malo papat, pretoze mam zle tusenie, ze som mozno aj pribrala, tak chcem docielit aspon stav z minuleho mesiaca ☹ ☹ Moj plan zhodit urcity pocet kil zacina vyzerat nerealne.........
Jedno viem ale iste, citim sa lepsie, takze aj ked nebudem mat "na konci" chudnutia vahu aku som si predstavovala, budem mat aspon lepsi pocit sama zo seba.........

andul18
28. apr 2011

@bzucinka2 snad nejdes na liposukciu...... Dobre, uz si nerobim srandu. Zelam, aby operacia dopadla dobre, nech to malo boli a rychlo sa hoji.
Ale tiez som zvedava, co ta caka.......

bzucinka2
29. apr 2011

@andul18 😀 😀 😀 uadla si, nejdem 😀 😀 😀

@kattija
@andul18 zvedavky zvedave, nic prijemne, gynekologicka operacia a co som citala na nete, tak sa 6 tyzdnov neodporuca nic dvihat, takze si myslim, ze ani cvicit, ale vsetko sa popytam potom dokiho 🙂 ale velmi pekne vam dakujem, mozno z tej nemocnicnej stravy aj schudnem 😀