Chudnutie po pôrode

mischelle
20. feb 2008

Nenašla som tému čisto len o chudnutí...možno som málo hľadala...ale...

som 8tt po pôrode, únava pomaly ustupuje, dieťatko je úžasné a mňa pomaly prestáva bolieť telo...čiže...som sa postavila na váhu. Rodila som cisárskym...pred otehotnením som mala 73kg, keď som išla rodiť 93 alebo 95kg, neviem presne....dnes mám okolo 80kg, raz hore - raz dole jedno kilečko...čo je pre mňa - hotová tragédia.
Pred pár rokmi mi diagnostikovali hypotyreózu - spomalenie činnosti štítnej žlazy...dovtedy som mávala 55 kg...za štyri mesiace nato 70kg....

Otázka:...plne kojím...je reálna šanca, že schudnem aspoň na tých 70kg?

andul18
17. mar 2011

@zuzik1983 dakujem 😀

zuzik1983
17. mar 2011

@andul18 nemas zaco 🙂

bzucinka2
17. mar 2011

@piacere to potesi s tou uhorkou ☹ super sny si mala z hladu 🙂
mna tiez najviac nastve, ked sa mm pcha cokoladou predomnou 😠
tak obed za mnou liter pitiva tiez 🙂

angie267
17. mar 2011

@kattija este samozrejme kojim cca 4 krat za 24 hodin 🙂

angie267
17. mar 2011

@zuzik1983 sak aj umieram hladom ale snazim sa vydrzat 🙂
@bzucinka2 dakujem za privitanie 🙂

angie267
17. mar 2011

ako citam spominate tu pitie caju, to pomaha pri chudnuti? A ked ano tak aky si mam varit?

zuzik1983
17. mar 2011

boze baby,kde beriete tu pevnu volu?

kattija
17. mar 2011

konecne som vas docitala 😎 boli sme dnes na nakupoch takze plna chladnicka dobrot, aaaaaa sa zblaaaznim 😎 uz teraz odlepujem z chladnicky jazyk 😕 vypijem kavu a hor sa na orbitrek driapat len tak bude svistat 😀

piacere
17. mar 2011

žienky, vidím, že pijete žihľavový čaj.... koľko na deň a koľko dní? Lebo určite treba po určitom čase pauzu, keď je to bylina 😀

A ja už teraz viem, že cca o pol štvrtej, keď príde mužo domov zhreším a dám si vyprážaný syr 😅 "Nevadí"... dnes už nebudem jesť od štvrtej 😀 ale to už cca o 18.00 budem musieť zaľahnúť pod perinu, aby ma nevystrelo od hladu 😀

kattija
17. mar 2011

ja mam za sebou dnes uz 45 minut orbitrkovania, super pocit, ale kto bude za mna robit brusaky? hlasite sa niekto dobrovolne? 😀

bzucinka2
17. mar 2011

tak ja mam zumbu za sebou a este brusaky ma cakaju ale asi az vecer, na veceru bola sucha ryza a uz len pit a pit 🙂

piacere
17. mar 2011

ja mám za sebou vyprážaný syr 😔 😀 a túru po obchodoch 😎 A dnes necvičím, lebo mi skolabuje chrbtica....

Neporadíte s tým čajom?

bzucinka2
17. mar 2011

@piacere ja ho nepijem tak neviem 😒

angie267
17. mar 2011

ja uz druhy den nebeham sakra prsi neda sa 😠 a kolko date brusakov? Ja zatial max.20 kusov 😝

angie267
17. mar 2011

Dalsi narocny den bez jedla za mnou 😝 😝 je to hrozne vydrzat hlavne ked sa pred vami niekto napchava, ale zatial odolavam aj ked s velkou namahou.

Moje dnesne menu: ranajky - stvrtka rozka s paradajkou, obed - ryza a maso na zelenine porcia ako pre dvojrocne dieta uff zrala by som dalej take to bolo dobre, ale vydrzala som, vecera - dva tie chlebiky ryzove a dve kolieska dietnej salamy 😝 😝 to je vsetko

kattija
17. mar 2011

@angie267 ty to beries asi moc vazne, ja jem normalne takto by som nevladala cvicit po tom co ty papas ! 3x po 80

angie267
17. mar 2011

@kattija no zobrala som to vazne, lebo nie som zvyknuta mat 70 kil necitim sa vo svojej kozi, pred tehu som mala dlhe roky 48 kil a to je dobry rozdiel 😲 takze je na case zo sebou nieco robit
ak dobre chapem to ty das 3 krat za den 80 brusakov? ufff tak ak ano tak klobuk dole 😉

andul18
17. mar 2011

@angie267 neviem ako vyzera porcia pre 2 rocne decko, ale moj maly zje "kuraciu stvrtku" (za mojej mladosti sa to nazyvalo kuracie stehno) so zemiakmi akoby nic 🙂 Ale vazne, este dobre ze nie som dobra kucharka, pretoze keby som si navarila taky dobry obed ako ty, urcite by som zjedla dve porcie pre dospeleho. Ja som mala na obed 100 g cestovin s par. pretlakom 🙂
Brusaky mna len cakaju 😖 Snad sa mi nejake podaria urobit, ale najprv musim dat maleho do postele.
@kattija kedy stihas orbitrek a brusaky cez den??? Mas maleho spachtosa????

bzucinka2
17. mar 2011

@angie267 len pozor, ked takto radikalne stopnes stravu, tak ked zacnes opat normalne jest mas vsetko naspat!!!
@angie267 nie 3x aza den ale asi 3 serie za sebou , nie?
ja davam 30x10 😉

elenka.k
17. mar 2011

@kattija môžem sa spýtať ten orbitrek, to je ten prístroj z reklamy na brucho? ak hej a to fakt pomáha? a potom ešte robíš brušáky? ďakujem, vieš aj ja sa sna žím niečo to schudnúť z brucha, ale zatial márne!!!

elenka.k
17. mar 2011

Baby ja som začala tvrdo s Emma: Tajomstvo mojej línie, ale takú svalovicu som dostala, že v noci musel vstávať k Markovi manžel, ešteže som od 1tt už nekojila. Malý - iba po rukách a čo je najhoršie len na mojích...samozrejme teraz sa už vie trošku aj zabaviť, ale zaspávať - to vždy na rukáchl, lebo v kočiari už nie, sekunda a mi v ňom už stojí. A ma niečo cez 7kg.....auuva moje ruky!

kattija
17. mar 2011

@elenka.k orbitrek je ako bezky elipticky trenazer kukni na nete

kattija
17. mar 2011

ano 80 prestavka min dalsich 80 prestavka a 80 :D
bzucinka presne tak radsej pomalsie a nie rychlo aby sa to zase spat nenalepilo

elenka.k
17. mar 2011

@kattija aha, no jasne dík!

kattija
17. mar 2011

@elenka.k 😎 v pohodicke 😀

angie267
17. mar 2011

@bzucinka2 nooo tak toho sa aj ja obavam ale za pokus to stoji, nikdy som nemala problem s vahou dokonca naopak vzdy som chcela pribrat a nedarilo sa mi 😨

tak baby s tymi brusakmi klobuk dole, ja som dala 25 kusov teraz vecer a funala som ako slon 😝
@andul18 tak nejaky papkac da aj ako dospeli, ale tak myslim ze to mohlo mat tych 100g mozno asi zacnem vazit 😀 tak to uz mi uplne bude sibat z toho 😝
a dnes vecer dosiel mm domov a priniesol mi naschval moje oblubene chipsy, no nezabili by ste ho? 😉 ale samozrejme som sa ich nedotkla 😀

elenka.k
17. mar 2011

@angie267 môžem sa spýtať? bruško Ti po prvom pôrode zišlo do normálu, robila si niečo kôli tomu, alebo to samo!

andul18
17. mar 2011

@kattija tak ja som dnes dala svoje prve brusaky po 14 rokoch 😒 pri 15tom som zacala citit "nieco" co asi budu "byvale brusne svaly" 😅 😅. Do tvojich 80 v troch seriach mam este riadne daleko ☹ ☹ Ale ako povedal moj stary, aj ta najdlhsia cesta zacina prvym krokom........ Dost sa cudoval, ked som ich zacala robit (este v zivote ma nevidel cvicit).
@angie267 nemusis vazit, hlavne ze si vies ustriehnut porciu 🙂 Ja vazim kvoli tomu, ze si musim zvyknut na mensie mnozstva (cestovin by som zozrala aj kilo 😠 ).
Zajtra mam vitaminovy den, takze zajtra nevarim 😎 Mam uz nakupene jablka, banany a pomarance, tesim sa 😀 😀

elenka.k
17. mar 2011

Vie mi niektorá dať dobré rady a účinné na bruško, ostalo mi vééééľke. Pomáhajú fakt brušáky??

angie267
17. mar 2011

@andul18 🙂 to okrem ovocia nebudes nic ine jest?