Chudnutie po pôrode

mischelle
20. feb 2008

Nenašla som tému čisto len o chudnutí...možno som málo hľadala...ale...

som 8tt po pôrode, únava pomaly ustupuje, dieťatko je úžasné a mňa pomaly prestáva bolieť telo...čiže...som sa postavila na váhu. Rodila som cisárskym...pred otehotnením som mala 73kg, keď som išla rodiť 93 alebo 95kg, neviem presne....dnes mám okolo 80kg, raz hore - raz dole jedno kilečko...čo je pre mňa - hotová tragédia.
Pred pár rokmi mi diagnostikovali hypotyreózu - spomalenie činnosti štítnej žlazy...dovtedy som mávala 55 kg...za štyri mesiace nato 70kg....

Otázka:...plne kojím...je reálna šanca, že schudnem aspoň na tých 70kg?

bzucinka2
17. máj 2011

@angie267 oki posli a zaktualizujem 🙂

angie267
17. máj 2011

@bzucinka2 uz ti to leti, a ako sa citis po opercii?

bzucinka2
17. máj 2011

@angie267 uz doletelo, tak to idem sem supnut 🙂
citim sa v pohode a buduci tyzden zacinam pomaly cvicit 🙂 dakujem za opytanie 🙂

angie267
17. máj 2011

@bzucinka2 ja tiez od buduceho tyzdna uz makam na sebe, teraz som este chora aj ked uz je to lepsie, taku silnu anginu som este nemala 😠 😠 aj tak mam teraz taky zhon okolo domu budeme cez vikend na dome robit omietky a vsetko chystame takze fofre 😉

bzucinka2
17. máj 2011

@angie267 tak to mas doma vesele 🙂 ale hlavne nech si uz zdrava a budeme makat na sebe dalej, ked to aj nestihnem do leta ako som planovala, tak aspon do vianoc 😀

angie267
17. máj 2011

@bzucinka2 to teda mam 😝 jasne ze to dame ked nie na vianoce tak leto 2012 to isti 🙂 som ja ale co?

bzucinka2
17. máj 2011

@angie267 tak treba mat optimizmu vela 🙂

piacere
17. máj 2011

ahojte,

1000 rokov som tu zase nebola.... priznávam sa, že nechudnem, nechce sa mi... necvičím, len sa snažím jesť normálnejšie... a mám viac pohybu, keďže s drobcom sme viac vonku

vo fotoblogoch som uvidela vašu-našu tabuľku, tak mi to nedalo a zmerala som sa... a bola som prekvapená 😲

váha: stojíme na 57kg (nečudo, keď pre to nič nerobím)
hrudník som nemerala 😀
brucho: 79cm 🙄 des
boky: 92cm!!! 😲 😀 😀 😀 pred mesiacom bolo 96cm 😲 nechápem, ako to zišlo dole, ale som za ten zázrak vďačná 😀 kiež by bolo takých viac
stehno: 51cm

zuzik1983
18. máj 2011

baby aj zacinam cvicit od buduceho tyzdna,mozno aj skor,uvidime,kedze som este chora,teda ak ma zas cosi nechyti,lebo tento rok som chora stale 😒 takze toto leto uz to dole nedam isto,ale do vianoc sa mozno podari,alebo do buduceho leta 😀 a potom mi to uz bude na dve veci,kedze buduce leto zaciname pracovat na dalsom drobcovi,takze zas budem tam,kde som 😝

bzucinka2
18. máj 2011

@zuzik1983 neboj sa aspon nieco isto zide dole 🙂

zuzik1983
18. máj 2011

@bzucinka2 tak to dufam 🙂

bzucinka2
18. máj 2011

dnes idem trosku brusakovat, hadam to prezijem bez ujmy na zdravi 🙂

angie267
18. máj 2011

@piacere mat taku vahu asi to by som to uz tiez neriesila 😀
@bzucinka2 ach tie brusaky som strasne leniva ja ich flakam 😝 😝

bzucinka2
18. máj 2011

@angie267 tak uz mam odcvicene 🙂

zufzufmeister
18. máj 2011

ahojte, ja sa o pár mesiacov pridám ku vám, ale už priebežne sledujem :D kde je tá tabuľka, kde sa môžem motivovať ako vám to ide?

angie267
19. máj 2011

@zufzufmeister tabulka je u @bzucinka2 v albume, mozes pozriet 😝, ale mas este kopu casu a mozno ti pojdu kila hned dolu a nebudes nas potrebovat 🙂

kattija
20. máj 2011

@bzucinka2 a ty uz mozes cvicit tak skoro po operacii? 😉
ja som vcera cvicila v zahrade, mame zivy plot okolo tak ma susedia nevidia, je to na nezaplatenia aj mi nozky trosku ohoreli pri tom 🙂
musim sa priznat ze caju som prepita tak teraz moj pitny rezim trosku ochabol ☹

bzucinka2
20. máj 2011

@kattija hej doki povedal, ze s mierou, takze do posilky zatial urcite nejdem, ale doma trosku a asi skusim aj zumbu 🙂

angie267
22. máj 2011

caute baby, vidim, ze cely vikend tu ani noha nebola 😀 mne sa teraz cvicit nechce ked je take teplo, radsej bazen 🙂 omietky na dome mame hotove a ja som sa spalila 😝

kattija
23. máj 2011

@angie267 bazeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen aj ja chceeeem 🙂

bzucinka2
23. máj 2011

@angie267 ani mne sa v tom teple nechce ist na zumbu, ale aspon doma sa snazim brusakovat 🙂

fodorka
24. máj 2011

@bzucinka2 jej cicus aj teba tu najdem🙂
ja som sem nakukla,kedze tiez sa snzaim zhodit prebytocne kila co ostali porod ekedze mna sa aj po prvom drzali ako kliesta 😠 ale poctivo cvicim tka snad to skoro zlezie...mam momentalne 67,5kila amoja vaha pred tehu bola 62ale chcem to potiahnut na 60....

fodorka
24. máj 2011

@bzucinka2 a kedy kde byva zumba aj ja by osm isla?

bzucinka2
25. máj 2011

@fodorka ja som chodila na zumbu na 4.zs, ale uz je teplo, tak asi to necham az na september a potom aj v pereci je 🙂
tak ty si rychlo zacala cvicit, ja som necvicila tak skoro poporode, ale pokial to Nikovi nevadi, tak cvic a nech sa ti dari mne to ide hrooooooozne pomaly ☹

fodorka
25. máj 2011

@bzucinka2 no nevadi ani markovi to nevadilo apsom som nepostrehla🙂 aj mne to ide velmi pomaly ale ve dke dosm t anaposledy videla -to osm bola este tehu ve dsi vezerala skvele....

bzucinka2
26. máj 2011

@fodorka dakujem, skvele ako skvele, chcem dat dole 10 kil a budem spokojna, uz mam dole 4 aspon nieco aj ked ziadna slava 🙂

andul18
26. máj 2011

Tak, ja som od pondelka zasa chora ☹ Cvicit nevladzem, vsetku energiu vysaje cez den zo mna moj maly. Chodime na skoro cele dni von, takze som uz pekne hneda na niektorych castiach tela. Kedze mame zahradu, takze jem kila ceresni a jahod, varit sa mi velmi nechce (zohrievam len krpcovi zo zasob). Koniec mesiaca sa blizi, tak snad isli nejake gramy dole.

bzucinka2
26. máj 2011

@andul18 tak to dufam aj ja, ale teda mam strach veliky 🙂

zuzik1983
27. máj 2011

to uz je zas koniec mesiaca??? 😕 no zbohom 😀

angie267
28. máj 2011

vyzera to, ze zas bude vazenie co? do kelu ja som zlenivela ako sa da 😠 😠 😠