Chudnutie po pôrode

mischelle
20. feb 2008

Nenašla som tému čisto len o chudnutí...možno som málo hľadala...ale...

som 8tt po pôrode, únava pomaly ustupuje, dieťatko je úžasné a mňa pomaly prestáva bolieť telo...čiže...som sa postavila na váhu. Rodila som cisárskym...pred otehotnením som mala 73kg, keď som išla rodiť 93 alebo 95kg, neviem presne....dnes mám okolo 80kg, raz hore - raz dole jedno kilečko...čo je pre mňa - hotová tragédia.
Pred pár rokmi mi diagnostikovali hypotyreózu - spomalenie činnosti štítnej žlazy...dovtedy som mávala 55 kg...za štyri mesiace nato 70kg....

Otázka:...plne kojím...je reálna šanca, že schudnem aspoň na tých 70kg?

ivanulienka81
22. jún 2011

@myreason a v akom formate je to?

irsina83
22. jún 2011

@sisulita a ako dlho si po porode??? aj ja este dojcim ale uz iba 2 krat kedze uz mame pevnu stravu a 14m 😉

sisulita
22. jún 2011

no maly ma dva mesiace 🙂 takze len dojcim

myreason
22. jún 2011

@ivanulienka81 vo formáte "xls"...v exceli

angie267
22. jún 2011

@andul18 ked to sa neda sa len pozerat do tej chladnicky, co? Ja som na tom podobne, teraz stale su nejake rodinne akcie cize sladkeho aj slaneho kopa, no nedaj si , ze? 😵 😝

sisulita
22. jún 2011

@irsina83 no maly ma dva mesiace takze len dojcim

irsina83
22. jún 2011

@sisulita to este pockaj...aspon kym nebude mat pol rocka...si cerstvo po porode 😉

andul18
22. jún 2011

@angie267 ved to...... a navyse koniec mesiaca sa hrozivo blizi......

sisulita
22. jún 2011

@irsina83 :( a ja som sa tesila 🙂 no nevadi tak este pockam🙂 vdaka..snad to zaberie o par mesiacov🙂

irsina83
22. jún 2011

@sisulita tak moze sa ti zmenit kvalita mliecka a moze byt menej syte...a adsej nech je drobcek syty...ja som cakala do roka a nic mi neuslo 😉

ivanulienka81
22. jún 2011

tak ja tomu nerozumiem, ja ked chcem ten subor otvorit, tak mi vypisuje, ze subor ktory chcem otvorit je v inom formate nez je pripona suboru 😠

inac uz par dni sa drzim... obmedzujem sladke a dnes som uz aj cvicila brusaky 😅

ivanulienka81
22. jún 2011

ja mam ten subor prazdny.... kukam a ze velkost 0kb 😠 to co je do pekla.... babeny, ktora bude taka ochotna a preposle mi tu dietu?

angie267
22. jún 2011

@andul18 do pekla to uz 😝

piacere
23. jún 2011

ženy, aj ja mám ten súbor prázdny.... pošlete mi niekto tú diétu, prosím 😅

abriela
23. jún 2011

@pami2 nemam skusenosti s nohavickami. Nemala som az take velke brucho, pretoze som to dotiahla len do 22tyzdna tehotenstva ☹.

ivanulienka81
23. jún 2011

@piacere nema nam kto preposlat tie diety, lebo vsetky chudnu 😀

inac ako sa dari?

zuzik1983
24. jún 2011

ahojte kocky,dlhsie som sa tu neukazala,ale riesila som trosku ine veci a teraz mozem znova naplno chudnut 😀 ale tento mesiac je to riadna bieda ,az sa hanbim 😔

ivanulienka81
25. jún 2011

dievcata... uz druhy den zvadzam boj s belgickymi pralinkami.... uz to vyzeralo ze podlahnem... potrebujem povzbudit 😝 😅

zuzik1983
25. jún 2011

@ivanulienka81 ja by som podlahla,keby mam doma,ja preventivne sladkosti ani nekupujem,lebo ked mam doma,tak zjem vsetko 😀

ivanulienka81
25. jún 2011

@zuzik1983 ja som vcera dostala dezert... vcera este v pohode... ale dnes mi uz rozum iba po nom chodi... tak cvicim cely den od rana... 😀
ale mam asi celkovo krizu...

zuzik1983
25. jún 2011

@ivanulienka81 sa drzis 😉

ivanulienka81
25. jún 2011

@zuzik1983 no to ti poviem... dnes som to zvladla... ale uz ani cvicit nevladzem, svalovica 🙄 asi dam zajtra pauzu, vsak aj nedela 😅
dnes som robila fajnu ovocnu tortu... a chystam sa robit synovcovi na narodeniny cokoladovu... takze pokuseni mam dost 😝

zuzik1983
26. jún 2011

no ja peciem pomenej,lebo moj muz moc na sladke neni a potom to vacsinou zjem sama 😀

ivanulienka81
26. jún 2011

@zuzik1983 moj muz zase velmi rad sladke.... ked ide na nakup, tak pravidelne donesie kopec cokolad 😝

zuzik1983
26. jún 2011

@ivanulienka81 tak ta v chudnuti akurat tak provokuje 😉

manula
26. jún 2011

Ahojte dievcata, som 10 tyzdnov po porode, maleho kojim a od zajtra som sa rozhodla drzat 90 dnovu dietu. Ake mate skusenosti, ake su Vase pokroky. Mozu nastat nejake problemy? Strata mlieka atd.... Za Vase skusenosti dakujem 🙂))

peny21
26. jún 2011

ahojte baby neposlali by ste mi niekto tú 90 dňovú diétu?ďakujem

ivanulienka81
28. jún 2011
ivanulienka81
28. jún 2011

@manula nechapem preco chces tak skoro po porode drzat dietu

zeytin
28. jún 2011

@manula Ja by som to na tvojom mieste nerobila. Poznam tu dietu, drzala som ju a je perfektna. Schudla som s nou 15 kg a uz sa 4 rok drzim na vahe 54 kg (mala som aj 51 kg, ale to uz bolo malo). A taktiez som sa k tejto vahe vratila aj po porode a pomerne rychlo (4 mesiace). Takze na tvojom mieste by som este chvilku pockala, lebo doobeda tam jedavas iba ovocie, co moze byt malo kvoli mliecku a taktiez by si nemala konzumovat vsetko ovocie kvoli alergenom (napr. pomarance, grepy... a tiez aj oriesky) a tym padom mas dost obmedzeny vyber ovocia. Rovnako to vidim aj s ovocnym, ci vodnym dnom. Ak si chces nejako upravit stravu, tak si prisposob jednotlive dni, skor maj delenu stravu. Mozes si vziat recepty z 90-dnovky, ale nahrad ovocne ranajky niecim plnohodnotnejsim a vynechaj ovocne a vodne dni. Tolko moj nazor. 🙂