Chudnutie po pôrode

mischelle
20. feb 2008

Nenašla som tému čisto len o chudnutí...možno som málo hľadala...ale...

som 8tt po pôrode, únava pomaly ustupuje, dieťatko je úžasné a mňa pomaly prestáva bolieť telo...čiže...som sa postavila na váhu. Rodila som cisárskym...pred otehotnením som mala 73kg, keď som išla rodiť 93 alebo 95kg, neviem presne....dnes mám okolo 80kg, raz hore - raz dole jedno kilečko...čo je pre mňa - hotová tragédia.
Pred pár rokmi mi diagnostikovali hypotyreózu - spomalenie činnosti štítnej žlazy...dovtedy som mávala 55 kg...za štyri mesiace nato 70kg....

Otázka:...plne kojím...je reálna šanca, že schudnem aspoň na tých 70kg?

matulik284
30. apr 2011

@bzucinka2 tak drzim palceky nech ti operacia dobre dopadne...a mozno tam fakt z tej nemocnicej stravy aj schudnes 🙂

zuzik1983
30. apr 2011

@bzucinka2 tak nech ti dobre dopadne a ja si myslim,ze stej stravy urcite schudnes 😉

andul18
30. apr 2011

@bzucinka2 urcite z nemocnicnej stravy schudnes, nepoznam totiz nikoho kto by z nej pribral 🙂 Takze trzim palce, nech si rychlo fit. Trosku zavidim, ze pekne schudnes, ale nezavidim ti to ako.... Zajtra sa rano odvazim a zmeriam a poslem miery....... ziadne velke uspech odomna ale necakaj 😖

bzucinka2
1. máj 2011

@matulik284
@zuzik1983
@andul18 dakujem, no nejdem tam na mesiac, tak asi z chudnutia nic moc nebude a ked aj schudnem, tak bez cvicenia doma naberiem spat ☹
inak baby sup sup s mierami 🙂

matulik284
2. máj 2011

@bzucinka2 tak moje miery su: vaha 65kg, hore 89 cm, pás 85cm, boky 98cm a stehno 53cm. Váha sa zastavila, ale aspon nejake cm isli dole z brucha 😉 Ale pred tyzdnom som mala 63.5 kg...ale cez velku noc som zase pribrala ☹

zuzik1983
2. máj 2011

ja som rada,ze som sa aspon udrzala na tom istom,kedze bola ta velka n oc

bzucinka2
2. máj 2011

@matulik284 super 🙂
aj ostatne baby sem sa s vysledkami 🙂

kattija
3. máj 2011

@bzucinka2 vaha 63, prsia 90, pas 74, boky 97, stehno 55 😎

angie267
3. máj 2011

boze baby to dalsie vazenie? fuha sa hanbim uz teraz, ta velka noc u mna vsetko pokazila, do kelu prave do seba tlacim tycinky 😝 zajtra rano bude teda vazenie a meranie, ale myslim, ze nic moc teda 😒
@kattija tie tvoje miery a vaha vyzera byt super 😵

kattija
3. máj 2011

ja som drzala hladovku brutalnu mala som depku, bo som bola pohadana s priatelom tak som nemala chut ani papat tak to slo dole za par dni 😉

andul18
3. máj 2011

@bzucinka2 ked prsi ani net mi nejde ☹ Tento mesiac, nic moc ☹ vaha 76, prsia 96, brucho 86, boky 107, stehno 62 😖 😢 Ked pozeram na miery @kattija tak zavidim 😔
@kattija ja ked mam depky, tak tlacim cokoladu 😕 A kedze ma gynekolog nepotesil (mala som tusaka, ze bude nieco zle, preto som to tolko odkladala), tak som zozrala veeeeelku milku, ktoru som mala odlozenu pre moju maminku, kedze tuto nedelu je den matiek.

bzucinka2
3. máj 2011

@andul18 ved stehienko ti pekne zislo, ono zase neratajme, ze to pojde dole brutal rychlo, asi budem rada, ked sa k vysnivanej vahe priblizim do vianoc ☹ a co sa stalo, ze ta doki nepotesil? 😒 hadam nic hrozne ☹
@kattija juj, tak ta brutal hladovka, by sa asi aj mne zisla, to pohadanie uz pomenej 🙂
dufam, ze uz ste sa udobrili a nevyhras v tabulke 🙂 som zlata, ze 😀

lea13
5. máj 2011

Ahojte.Mozem sa pridat.Pocas tehotenstva som pribrala33kg mala som vyse 93kg.Mam vysku 169cm a chcem ist spet na 59kg.Tak to bude fuska.Potesi ma ked to stihnem do 29.jula.Mate dake rady?

ruttky
5. máj 2011

Mischelle ja som 4 mesiace po pôrode, tiež plne kojím a už som schudla 15 kíl. Myslím si, že je to hlavne tým kojením a pohybom.. napr. hodinová prechádzka na čerstvom vzduchu. Ešte schudnem 7 kg a budem na pôvodnej váhe :-P

andul18
5. máj 2011

@bzucinka2 no, mam maly gynekologicky problem, ktory sa vsak bude riesit az o polroka (ak sa dovtedy nevyriesi sam) 😠 Tento problem mi momentalne zabranuje otehotniet (ale taktiez vdaka tomu nemam stale menstruaciu). Tragedia pre mna je, ze mne sa tym prekazili plany na dalsie tehotenstvo 😢 😢
To stehno ma potesilo, ale brucho a ritka ma netesi.....

bzucinka2
5. máj 2011

@andul18 juj, tak drzim palce, aby sa ti podarilo otehulkovat cim skor, urcite sa s tym da nieco robit, silno drzim palceky 🙂 a neboj aj ritka a brusko budu pomaly miznut 🙂

bzucinka2
5. máj 2011

@lea13 juj tazka uloha treba byt trpezliva, niekomu to ide samo kojenim, ine sa musime potrapit 🙂

zuzik1983
6. máj 2011

a niekomu ani tym trapenim...

vierkasteffi
6. máj 2011

nechce sa mi citat celu diskusiu mozno ste to tu uz rozoberali. Ja by som sa chcela spytat ci mozem cvicic napr. brusaky ked kojim syncek ma 3 mesiace?

bzucinka2
6. máj 2011

@zuzik1983 presne tak 🙂
@vierkasteffi cvicit mozes ale s mierou 🙂

aby este pockam na tusim dve baby a ak sa do nedele neozvu, tak hodim tabulku a potom pojdem vegetit do tej nemocky, tak drzte palce .-(

kattija
9. máj 2011

@bzucinka2 moja drzime palce a myslime na teba!
Baby kde sa flakate? ste davno nepisali! ako pokracujete? 😉

zuzik1983
9. máj 2011

@kattija ja som na tom uplne zle ,uz vyse tyzdna somm chora,ani necvicim.vaha uplne rovnaka,ako na zaciatku 😒

kattija
10. máj 2011

@zuzik1983 ☹ tak sa rychlo vyliec 😉

zuzik1983
10. máj 2011

@kattija dakujem,je uz nacase

kattija
10. máj 2011

@zuzik1983 teraz je vonku krasne posledne dni takze davam dlhe prechadzky a se tam vynecham cvicenie tak som zvedava ci nepriberiem 😠

zuzik1983
10. máj 2011

@kattija aj ja tak nejako,aspon prechadzky,ked uz sa nemozem zadychat pri cviceni

janurka
10. máj 2011

Ahoj maminky... ak sa vám páčia háčkované vecičky, skúste nakuknúť na túto stránku možno sa vám niečo zapáči ... Prajem pekný zbytok dňa so svojimi ratolesťami
http://www.facebook.com/pages/Háčkované-vecičky...

andul18
12. máj 2011

Vidim, ze vsetky chodime cez den von s detickami (kedze tu nikto nie je 🙂 ) 😎 😎 Uzivajme si pekneho pocasia, kym sa da 🙂 Ja uz som v tvari pekne opalena, nohy schovavam 🙂 a ruky mam podla tricka 😀
Vecer som tak zmorena, ze ani cvicit nevladzem a chodim spavat kratko po krpcovi ☹
Domacnost stoji, pretoze mame aj zahradku, ktora je teraz prednejsia 😅 😅 Snad cez vikend sa mi podari trosku upratat v dome, pretoze uz zacinam mat nervy, ako to u nas vyzera 😠 😠

bzucinka2
12. máj 2011

@kattija ahoj, dakujem dnes som prisla domov, ale som este dost unavena, ale radsej doma vegetit ako v nemocke, zajtra sa postavim na vahu a uvidim co a ako 🙂 brusko mam trosku napuchnute, ale to snad zmizne, 2 dni hladovky boli pre mna strasne, uz som myslela, ze umriem od hladu a smadu 🙂

zuzik1983
12. máj 2011

@andul18 veru vru,aj ja som cele dni vonku 🙂 tiez uz som riadne opalena,tvar,ruky ,plecia su dokonca az trosku spalene 😒
@bzucinka2 samozrejme,ze doma je lepsie,isto bude nieco dole 😉