Chudnutie po pôrode

mischelle
20. feb 2008

Nenašla som tému čisto len o chudnutí...možno som málo hľadala...ale...

som 8tt po pôrode, únava pomaly ustupuje, dieťatko je úžasné a mňa pomaly prestáva bolieť telo...čiže...som sa postavila na váhu. Rodila som cisárskym...pred otehotnením som mala 73kg, keď som išla rodiť 93 alebo 95kg, neviem presne....dnes mám okolo 80kg, raz hore - raz dole jedno kilečko...čo je pre mňa - hotová tragédia.
Pred pár rokmi mi diagnostikovali hypotyreózu - spomalenie činnosti štítnej žlazy...dovtedy som mávala 55 kg...za štyri mesiace nato 70kg....

Otázka:...plne kojím...je reálna šanca, že schudnem aspoň na tých 70kg?

bzucinka2
30. jan 2011

@kattija zumbu ani ja nemusim aspon co som videla vidae, tak ma to neoslovilo a druha vec, ze tiez kojim , doma sa mi cvitit nechce, resp. ma to nebavi ☹ tak aspon do posilky chodim trosku rozhybat stare kosti 🙂

kattija
31. jan 2011

@bzucinka2
@majuska81 baby poslusne hlasim za mesiac -3 kg pri ziadnej diete len pri cviceni 🙂 uvidime ci aj februar bude taky uspesny 😎

bzucinka2
31. jan 2011

@kattija supeeeer, gratulujem, a na cm si sa nemerala? 🙂

kattija
31. jan 2011

ee nemerala 😉

bzucinka2
31. jan 2011

@kattija tak sup sup 🙂

kattija
1. feb 2011

@bzucinka2 ok zmeriam a koniec februara vyhodnotim 🙂

bzucinka2
1. feb 2011

@kattija oki este ze posluchas 😀

bzucinka2
1. feb 2011

no a ze chudni popri peceniu, este ze mi uz tie torty nechutia 🙂

kattija
1. feb 2011

@bzucinka2 ty koksooooooooooo mnaaaaaaaaaaaaaam vypadaju perfektne a isto aj tak chutia, to robis ty?
posluchm poslucham drezura musi byt :D

bzucinka2
1. feb 2011

@kattija ja ja, ale nastastie uz mi az tak nechutia, som prejedena a ano ja ich robim, to je len par na ukazku 🙂

kattija
2. feb 2011

@bzucinka2 skoda, ze si tak daleko dala by som si upect 😀

bzucinka2
2. feb 2011

@kattija dakujem, tak to si ozaj trosku dalej 😀

nivejka
2. feb 2011

@bzucinka2 ....no nedá mi to a musím ťa pochváliť---tie torty sú proste úžasnééééé--to sa len tak niekde nevidí--na to musíš mať jedine talent a strašne veľkú trpezlivosť 🙂 ...klobúk dole 🙂 🙂 🙂

bzucinka2
2. feb 2011

@nivejka si strasne zlata, dakujem 🙂

kattija
2. feb 2011

@nivejka ako sa dari? vidim, ze si nakoniec rodila tyzden po mne 🙂 tiez uz zhadzujes kilecka?

nivejka
2. feb 2011

@kattija ....ahojky...ani nehovor--mne sa váha zastavila na 70kg a ani gram dole--skôr mi lietajú +2kg hore dole 😠
no ja som z toho na nervy,lebo absolútne nič neoblečiem--ešte aj tehu rifle sú mi maximálne tesné---no a tých zostalých +15kg ani netuším ako dám dole--ešte stále kojím a pokiaľ sa bude dať,tak aj budem 🙂
pri prvom tehu som pribrala 8kg a teraz po druhom + 23kg som to už aj prestala počítať 😖

bzucinka2
2. feb 2011

@nivejka to sa asi po druhom na nas viac lepi ci co ☹

kattija
3. feb 2011

@nivejka no ved si pamatam, ze sme na tom boli s vahou rovnako, neboj to pojde dole len treba trosku tomu pomoct, aj ja kojim takze neboj z cvicenia mliecko nestratis 🙂 ja mam teraz 68 a tiez sa do nicoho nevpracem :D
@bzucinka2 no to teda ak je to tak tak kym druhy krat otehotniem musim este schudnut aspon na 55 :D

bzucinka2
5. feb 2011

@kattija mozno to na vasetky neplati, ale na mna urcite 😠

kattija
5. feb 2011

@bzucinka2 bojim sa, ze aj ja som ten pripad 😲

bzucinka2
5. feb 2011

@kattija fuj musim sa vam priznat od stvrtka sme na chate v Terchovej a teda, riadne som tu zhresila ☹ pridem domov a bude kruta realita 😖

kattija
5. feb 2011

@bzucinka2 priznaj sa co si pucila? 😉

bzucinka2
5. feb 2011

@kattija dnes som na 2x zozrala skoro celu velku milku 😝 a potom riadne ranajkzy som si dala aj veceru, hoci doma mam rano ovocie,ale dnes som si dala len jogurtik, co som mala zle svedomie uz ☹ obedz v restike, tak hadam im tam nenecham co si zaplatim, este ze mi szn pomahal a dnes som uz dala dojestmuzovi, ale aj tak mam nejake zle svedomie ☹ ☹ ☹

kattija
5. feb 2011

@bzucinka2 aale ved to nie je az take zle, az na tu cukoladu :D ja momentalne popijam biele vinko 🙂 takze tiez pridu vycitky 🙂 aspon v tom niesi sama

bzucinka2
5. feb 2011

@kattija ja alkohol nemusim, tak aspon to ale aj tak, ale ved v pondelok nabehnem do posilky a budem nicit telo 😉

kattija
5. feb 2011

@bzucinka2 no som zvedava!!! nezabudni dat vediet ako sa mordujes a ci zvladas :-P

bzucinka2
6. feb 2011

@kattija neboj, nezabudnem 🙂

adka12
8. feb 2011

Baby, som po pôrode takmer 20 mesiacov a stále mám 3kg navyše oproti váhe pred tehotenstvom. Už neviem čo robiť. Cvičím 3x do týždňa v posilovni, málo jem a aj tak sa váha nepohne ani o deka 😠
Čo robím zle???
Niekto si možno povie, že čo je to 3 kilo, ale ked vážim 56kg a meriam 164cm tak 3 kg je na mne vidieť. A hlavne sa do ničoho starého neviem zapnúť 😒

tanija133
8. feb 2011

@adka12 Jest este menej a cvicit este viac 😉 Vydaj kazdy den musi byt vacsi ako prijem... 😉 Ja mam stale este plus 9 kg naviac a ked dokojim, tak chcem chodit na spinning, podla mna je efektnejsi ako cvicenie v posilovni... 😉

adka12
9. feb 2011

@tanija133 u mna sa už menej jesť jedá, na raňajky vločky, na obed zelenina s bielym mäsom a na večeru tvaroh, pečivo, sladké nejem, len ovocie a sušené ovocie kvôli tráveniu a po 18-tej nič. Takže v strave to asi u mňa nebude...