Chudnutie po pôrode

mischelle
20. feb 2008

Nenašla som tému čisto len o chudnutí...možno som málo hľadala...ale...

som 8tt po pôrode, únava pomaly ustupuje, dieťatko je úžasné a mňa pomaly prestáva bolieť telo...čiže...som sa postavila na váhu. Rodila som cisárskym...pred otehotnením som mala 73kg, keď som išla rodiť 93 alebo 95kg, neviem presne....dnes mám okolo 80kg, raz hore - raz dole jedno kilečko...čo je pre mňa - hotová tragédia.
Pred pár rokmi mi diagnostikovali hypotyreózu - spomalenie činnosti štítnej žlazy...dovtedy som mávala 55 kg...za štyri mesiace nato 70kg....

Otázka:...plne kojím...je reálna šanca, že schudnem aspoň na tých 70kg?

andul18
26. mar 2011

@bzucinka2 nemusis sa ospravedlnovat, ved sa nic nestalo 😀 Moj drahy mal pravdu, ze vas vsetky prevalcujem svojimi kilami 😎 😎. Tak, idem si urobit obed - ovocny tanier 😉
Dobru chut 😀

angie267
26. mar 2011

@andul18 tak u teba ma tiez super uspech, len nech idu kilecka pekne dolu aj nadalej 🙂

angie267
26. mar 2011

@bzucinka2 nemas sa za co ospravedlnovat, dakujem 🙂 a pozeram na cas tvojho prispevku a tusim tahas nocnu 😅

angie267
26. mar 2011

no teraz som pozrela tu tabulku a teda mam to tam riadne je super, ze sa to da takto porovnat. Vidim, ze mam co robit aby som vas tromfla 😅 fuuuuj hanba mi 🙄

bzucinka2
26. mar 2011

@angie267 robila som tortu a kedze som bola vecer na pracovnej akcii s kolegynami, tak sompotom musela makat v noci 🙂
nebojte sa do leta nieco zhodime musiiiiimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😅

larmimi
26. mar 2011

ahojte dievcata pridavam sa....ja som po prvej dcere pri stresoch zhodila z skoro 90 kg na 58 behom 5-6 mesiacov...parada...
a teraz pri synovi som mala povodnu vahu 65 kg, ked som rodila Okolo 8Okg a teraz mam 74 a chcem aspon 62 😅
nejem sladkosti a vecer...prve dva dni islo pol kg dole a potom tyzden nic...a teraz mam strasnu chut na sladke..a nemam co nosit ! 😠
mm mi stale vravi, nech si nakupim vacsie veci a mam pokoj...ale ja chcem schudnut...aach jo... 😝

zuzik1983
26. mar 2011

@larmimi no super,a ja sa 10 rokov trapim s 10 kilami 😀 😀 😀

zuzik1983
26. mar 2011

baby ja som dostala mrchu a som taaak zrava az sa hanbim,co dorabam 😔 😔 😔

angie267
26. mar 2011

tiez som si dnes dopriala zakusok 😅
@larmimi vitaj 🙂 sa ti teda super podarilo schudnut 🙂

bzucinka2
27. mar 2011

@larmimi vitaj a teda schudnut z 90 na 58 skoro mi oci vpadli, ked si zvladla vtedy, zvladnes aj teraz , neboj sa 🙂

kattija
27. mar 2011

sa blizi vazenie tento tyzden treba viac zamakat koceny 😉

bzucinka2
27. mar 2011

@kattija ani mi nehovor, dnes som taka nejaka vyflusnuta, ze prave tlacim bielu milku a potom idem cvicit 😝

kattija
27. mar 2011

@bzucinka2 😀 😀 😀 😀 dobreeeeee 😎 macherka 😉 hadam nie celu!!!

bzucinka2
27. mar 2011

@kattija nie polovica mi stacila, lebo je nejaka strasne sladka 🙂, no a mozem ist makat 😝

kattija
27. mar 2011

@bzucinka2 😎 😎 😎 ja som vcera vecer zhresila nivou ☹

bzucinka2
27. mar 2011

@kattija tak cvicenie mam uspesne za sebou 🙂

larmimi
27. mar 2011

@zuzik1983
@angie267
@bzucinka2
to sa mi podarilo len preto lebo som mala strasne stresy rozchadzala som sa s otcom prvej dcery...teraz mam dobre manzelstvo tak mi aj chuti 😅
a mam pred mrchou takze sa neviem udrzat a stale mam chut na nieco sladke 😠

bzucinka2
27. mar 2011

@larmimi tak co tak keby sme si vsugerovali nejaky stres, ked to tak dobre funguje, ale iba fiktivny 😀

larmimi
27. mar 2011

aj nad tym som rozmyslala, ja som sa byvalemu chcela strasne pacit, on mi stale hovoril aka som tucna ked som bola tehotna a ja som bola taka nastartovana ze som jedla len preto aby som neumrela...a ked uz som musela jest tak som si spravila nieco dietne..ked uz mi to bolo jedno co jem...
🙂

zuzik1983
27. mar 2011

baby aj ja som akurat docvicila,uz som sa normalne aj nasrala na seba,ako vyzeram,na svoju zravost neuveritelnu 😠 ved zachvilu je tu leto a ja som ako sud 😒 od zajtra nejem 😀 😀 😀

kattija
28. mar 2011

ja planujem tento tyzden zamakat viac, uvidime ci sa zadari 😉

zuzik1983
28. mar 2011

@kattija aj ja,ale skor stravou,lebo cvicim skoro kazdy den a to si myslim,ze je akurat

kattija
28. mar 2011

@zuzik1983 ja mam dnes uz 50 minut orbitrekovania za sebou tak som rada hned lepsi pocit, este vecer pri panelaku nieco natocim 😉 veru aj stravou by trebalo, dnes uz len ovocko a zeleninka 😀

zuzik1983
28. mar 2011

@kattija no ja cvicim len vecer,lebo inokedy nemam cas,budem sa dnes aspon snazit jest normalne.... 🙂

kattija
28. mar 2011

@zuzik1983 mne ked maly zaspinka doobeda tak sa vzdy snazim vtedy cvicit, navarene je z nedele tak v podstate niet co robit 😉

zuzik1983
28. mar 2011

to mas super,mne mala nespi,ona za cely den da 1,5 hodiny 😒

andul18
28. mar 2011

Kocky, vidim, ze vsetky makate o 100% viac, je to kvoli "meraniu", alebo vas chytili "letne hormony" a uz sa vidite v plavkach 😀. Ja akosi nic nestiham, domacnost mi stoji, pretoze maly chce byt stale vonku 😅.
Kvoli vam dnes nepojdem ani spat, aby som aj ja odcvicila 2x viac ako inokedy (nech sa nemusim pri merani hanbit, ze som nedala "nic" dole) 🙂
@zuzik1983 vidim, ze aj ty mas doma "nespavca". Moj maly spava teraz uz len 40 minut, ale vo veku tvojej malej to bolo medzi 1 - 1,5 h. Takze si viem tvoj den presne predstavit 😅

bzucinka2
28. mar 2011

@larmimi to vazne, to je co za chlapa, ze ti vravi, ze si tucna, ked si tehulka, blbec s prepacenim ☹
tak ani ja som dnes este necvicila, ale vecer nieco odmakam hadam 🙂a veceru mam za sebou, tak uz len vodicka a zajtra ovocnickovy den asi dam 🙂

bzucinka2
28. mar 2011

mne spava najmensi super, ale kedze tento tyzden je doma aj starsi, tak sa mi neda tolko makat ☹

zuzik1983
28. mar 2011

@andul18 z obidvoch dovodov 🙂 co uz narobim,ona mi tak malo vzdy spavala...