Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Chudnutie s adipexom po 35ke

dimitra
7. máj 2014

Ahojte dievcata, chcem sa opytat , ci ma z vas niektora skusenosti s tabletkami adipex retard v 35/ke. ja som ho uzivala pred 7 rokmi a schudla som za mesiac 14 kg. teraz som 8 mesiac po porode a kila nejdu dole. Problem je v tom, ze este stale kojim a ak teda ma nejaka zienka skusenosti s tymito tabletami po tej 35/ke, bola by som rada ak by sa ozvala, pretoze netusim, ci sa mi oplati prestat kojit, ci to zaberie ako pred niekolkymi rokmi. Dodavam, kojim tak 2x do dna, inak aj umele mlieko davam a prikrmujem, ak by ste ma chceli odsudit poniektore.

lucinka2811
7. máj 2014

ahoj .. moja mama ich chcela brat (ma 44) ale vraj u nas su zakazane ci co jej hovorili zname.. ze iba v cesku sa daju kupit . ci je to pravda neviem ... ale ja mam take info

dimitra
autor
7. máj 2014

Ano, to ja viem,kedysi mi ich dali na recept cez znamu a teraz ich uz mam doma,

karin1811
7. máj 2014

@dimitra ahoj a kde/ako sa dajú kúpiť tie tabletky? Prečo sú zakázané?

lucinka2811
7. máj 2014

@dimitra ja by som to tiez chcela ..ked to zabera len neviem no ... ci verit tym internetovym strankam co to predavaju

ingrid22
7. máj 2014

Určite nebrať!Má veľa nežiadúcich účinkov...a keď kojíš,určite nie!Ja som ho brala asi pred 15r....Skús delenú stravu,ja som s nou schudla od januára 8kg

monika15
7. máj 2014

@dimitra ja som ich brala este davno =( ale vedlajsie ucinky je slepta takze uz si urcite nekupim.

dimitra
autor
7. máj 2014

@lucinka2811 no mne to velmi pomhlo, nkolko som po nich vyrazne schudla a citila som sa takto ovela lepsie aj po psychickej stranke. Nepostrehla som nijake dlhodobejsie vedlajsie ucinky, aj ked je ich v pribalovom letaku vypisanych strasne vela a preto boli aj stiahnute predaja. Kupila som i ich cez internet uyz neviem aka stranka, ale staci zadat do google ...adipex retard kupit...a oni tam vybehnu. Pred rokmi som vybrala 30 tabliet a stacilo to, takze aj teraz mam 30 tabliet. Do vacsieho balenia by som sa asi nepustila

dimitra
autor
7. máj 2014

@ingrid22 ja mam zamestnanie, kde musim vyzerat dobre a od jula budem znova pracovat, takze nemam velmi cas na skusanie a nieco podobne ako delenu stravu som skusila a velmi to nepomohlo

dimitra
autor
7. máj 2014

Inak jeden x som velmi schudla este jednou dietou, to vam fakt poviem, ze som kazdy den mala kilo dole, lenze neviem presne najst jedalnicek. Islo tam o to, ze sa uplne vylucila sol a alkohol, jedla sa len zelna zelnina , hovadzie maso, ryby, spenat vajicko a ziaden chlieb a vsetko fakt bez soli a tuku a naoyaj pomaha, ak by ste niektora vedela presny jedalnicek na tuto dietu , bola by som vdacna ak by ste ju sem hodili

dejka
7. máj 2014

Ahoj urcite nie ked kojis v ziadnom pripade. K tym neziaducim ja som ich brala vsetko v pohode a po case bolesti brucha strasne a po porode som bola na vysetreni (10 r )a tam zistili ze mam tenke zaludocne steny na 99 % z adipexu. Fakt je to svinstvo a moze prejst aj do babatka.

ingrid22
7. máj 2014

@dimitra ja som len písala svoj názor....čo si tak spätne pamätám z nežiadúcich účinkov....nespavosť a napriek tomu hrozná euforia,ale aj pocit na zvracanie,aj keď som skoro nič nejedla a skoro stále búšenie srdca a hrozné návaly tepla.

moll
7. máj 2014

@dimitra ahoj ja ich prave beriem. .. mam 37 r . Pomohli mi pred 11 rokmi a aj teraz za 4 tyzdne som dala dole 7 kg ... ziadne vedlajsie ucinky nemam akurat smed ked vela rozpravam ... inak super sa citim spim normalne ... konecne som sa po roku od druheho porodu pohla na vahe ....

dimitra
autor
7. máj 2014

@moll dakujem, tak dufam ze to znova zaberie aj mne

dimitra
autor
7. máj 2014

@dejka no ved o to mi vlastne ide, o tie skusenosti vo vyzsiom veku. Lebo ak by to nezaberalo tak neprestanem kojit, ja viem , ze pocas kojenia to nesmiem uzivat

dimitra
autor
7. máj 2014

@moll a este by som sa opytala, beries jednu,alebo dve tabletky denne?

lucinka2811
7. máj 2014

@moll kde ste si to kupili mozem sa spytaT? aby som si pozrela tu stranku ked uz viem ze je spolahliva 🙂 dakujem

moll
7. máj 2014

Jedna denne mi staci ..

miska01nr
8. máj 2014

@moll mna by tieto lieky zaujímali pre moju sestru. Je dost obezna a diéty jej nerobia dobre, cvicenie je asi take slabšie nakoľko robieva často 16h. Denne na nohách. Pozerala som ten link, ale tam je len 100 ks balenie. Chcela by som pre ňu na skúšku len na mesiac, cize 30ks balenie. Je aj take? Dakujem.

moll
8. máj 2014

@miska01nr samozrejme ze je ...posurfuj ..pohladaj ...ja som si tiez kupila najprv 40 tabliet a teraz som si doobjednala ...

miska01nr
8. máj 2014

@moll a nemozes mi poslat link,kde si si objednavala ty to balenie 40ks. ?od kedy si ich brala a kolko si schudla prosim.dakujem

moll
8. máj 2014

Pisala som to vyssie...

sintra
8. máj 2014

Bastrigulimotyka zeny, zas ten Adipex? Je to jedno svinstvo nebezpecne, okrem ineho moze sposobit zavazne poruchy srdcoveho rytmu az srdcove zlyhanie, a to nie len akutne pocas uzivania, ale s nasledkami na cely zivot!!! To vam fakt za to stoji? Kazdy dokaze schudnut normalnou cestou, to jest vacsim vydajom energie ako prijimom, polopate zdravou stravou a pohybom.

dimitra
autor
11. máj 2014

@moll ahoj, tak sa chcem pochvalit, ide dole kazdy den jdno kilo. Supeeeer

dimitra
autor
11. máj 2014

@sintra inak viem o neziaducich ucinkoch vsetko a dost som sa bala, lbo moj tlak je od tehotenstva teda uz nejaky 10 mesiac stale nad 100, uz som mala par x aj 115, 120 a tak. Myslim ten spodny, ale cuduj sa svet, od kedy beriem adipex sa tocim stale kolo 90, takze mne to asi pomaha. Vysvetlujem si to asi tak, ze pri nadvahe sa tlak zvysuje a kedze to ide dole kilovo, tak asi aj tlakovo. No....bodaj by ten tlak tak uz vydrzal

miskaie
11. máj 2014

Je to svinstvo!! Ja som ich brala v zime a skoro som ZOMRELA!!! Nevravim ze na kazu musia takto tabletky posobit ako na mna ale je to svinstvo a este aj koli tomu prestat kojit??!! Prepac ale zdravy rozum ti asi nic nehovori!!? Stravujem sa zdravo aj cvicim nieco cez mesiac a mam dole presne 20kg...nechcem tu davat nikomu rozum ale adipex je nebezpecny!!

moll
11. máj 2014

@miskaie este ze si to prezila a informovala nas .... tesim sa ze zijes good 4u .... ale osocovat niekoho ze nema rozum ...nikto o take nieco nestoji .... dovy dopo odkracaj ...

moll
11. máj 2014

@dimitra tesim sa s tebou 🙂 aj mne to ide velmi dobre . . 😎

evica2977
11. máj 2014

@moll chcem sa opýtať, či si si to objednala z tej vyššie uvedenej stránky. A prosim ta, ako sa inak stravujes, cvičia?! Diky moc

miskaie
11. máj 2014

@moll dakujem ale s adipexom? Ci bez? 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli