Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Čo na rýchle chudnutie?

laylam
14. feb 2019

Čo sa týka stravy a cvičenia tak o tom viem všetko .Napriek tomu má veľmi zaujíma ktoré lieky ,tabletky,spalovace alebo aj zakázané lieky ste skúšali ,ich pro a proti a čo najviac zaberá.Ak máte skúsenosť aj s drastickejsou metódou sem s ňou 🙏.Popripade nejaké podobne prípravky adipexu ale legálne a menej škodlivé .

sissy27
14. feb 2019

@laylam reálne nefunguje nič. Nie tak ako si ty predstavuješ, že dám si tabletku a chudnem bez námahy. Pri všetkých voľnopredajných máš napísané, že je nutné upraviť stravu a pridať pohyb.
Z tých na predpis je momentálne myslím že len jeden, pozri si "anorektiká" - to je skupina liekov určených na liečbu ťažkej obezity. Zoznam nežiadúcich účinkov je dlhý, riziká užívania vysoké, liečba časovo obmedzená, výsledok v podstate žiadny vďaka zaručenému jojo efektu. Tieto lieky účinkujú v mozgu, potláčajú hlad, ale len počas užívania, po vysadení je všetko späť.

katarinamarkova
14. feb 2019

@laylam prečo sa tak nenávidíš že si chceš zničiť zdravie... vyvolať jojo efekt.... po diéte ešte viac pribrat..... odpáliť metabolizmus .....??

deti95060810
14. feb 2019

v puberte som skúšala kde čo....lieky nie....ale viem že moja diéta bola 3 dni vôbec nič nejesť....vydržala som to, problém až tak veľký to nebol....schudnúť som schudla, ale po čase sa vrátili kilečká späť...

kuravesele
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hulmanova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mkado
14. feb 2019

Dobry vecer, vrelo odporucam 9 dnovy detox clean9. Ja som dala dole 4kg, ale hlavne isli dole cm a clovek si velmi vela veci uvedomi. Ak mate zaujem, napisem do spravy viac info 🙂

bzzzucka
14. feb 2019

V prvom rade rychle chudnutie nieje zdrave. V druhom, ak vieš všetko o strave a cvičení tak nepotrebuješ žiadne tabletky, detox a ine hluposti. A ak chceš niečo z čoho schudneš začni fetovať, vyde ťa to lacnejšie ako nejake marketingove blbosti 😂😂😂

chocolatte1
14. feb 2019

Odporuješ si už v úvodnej vete... človek, ktorý vie ako funguje princíp chudnutia, stravy a cvičenia nikdy nebude zástancom marketingovych oj*bov a už vôbec nebude vyhľadávať prostriedky “na hrane”
Jediná cesta je pohyb a zdravá strava ...

laylam
autor
14. feb 2019

@bzzzucka haha no fet vôbec neni lacná záležitosť 😂😂

milanm_
15. feb 2019

Clenbuterol je lacna zalezitost. Sibutramin ktory zeny poznaju pod menom mysinba je uz drahsi, ale stale v pohode. Tieto veci su funkcne, ale iba ked ich podporis stravou a idealne aj pohybom. Samozrejme to ma zdravotne rizika a aj preto su ilegalne. Na nete mas lepsie ceny, ale aj väcsiu pravdepodobnost fejku. Idealne to je riesit cez miestne fitko a overeneho sprostredkovatela.

chocolatte1
15. feb 2019

@milanm_ dáš si klenbu a môžeš ísť posypovat makovníkmi do miestnej pekárne 😂😂😂

kvetinka75
15. feb 2019

nič, treba úplne zmeniť životný štýl, pretože akékoľvek rýchle chudnutie alebo dietu vedú späť.

mogaa
15. feb 2019

Treba používať len zdravý sedliacky rozum.....Ak by akákoľvek diéta alebo tabletky či nápoj na chudnutie fungovali - bolo by toľko obéznych Američanov? Ano, krátkodobo môže fungovať hocičo, ale ak sa človek vráti k normálnej strave nastane jojo efekt.....Preto jedine vyvážená strava(5x denne, žiadne prežieranie) a pohyb....Žiadna zázračná tabletka ktorá ti bude spalovať tuk kým budeš sedieť na gauči neexistuje🙂🙂🙂

1natasa1
15. feb 2019

Najlepšie čo môžeš spraviť, je začať zdravo jesť a potom prakticky nepotrebuješ žiadne tie hlúposti, lebo z nich aj tak neschudneš. Tiež som ich v mladosti čo to vyskúšala a bolo to zbytočné

rencina_4
15. feb 2019

rychle chudnutie neexistuje! to si treba zapamatat! lebo ten, kto rychlo schudne, tak to dvojnasobne aj naberie spat! treba len trpezlivost a pravidelne cvicit a zdravo sa stravovat. potom pojdu aj kila dolu a aj sa budes lepsie citit

nikaeli
15. feb 2019

ja som raz citala nieco v tom duchu, ze "priberala si dlho a pomaly a nic si s tym nerobila.. necakaj, ze schudnes za par dni niekolko kil vypitim carovneho napoja"..

a pozor na rozne rychle ocistne a zarucene detoxikacne kury.. ja som tak pred par rokmi pod vplyvom kolegyn skusila ovocno.zeleninovy vikend (nepotrebovala som chudnut, mala som cca 50kg, chcela som len jarnu ocistu) a skoncila som s migrenou a so zlcnikovym zachvatom, pretoze som bola hladna jak pes.. odvtedy sa takymto kuram vyhybam..

milanm_
15. feb 2019

Hej nefunguju a kulturisti maju 5% BF z jarneho detoxu 😀

flimelka
15. feb 2019

len ziadne tabletky prosim!! su to zbytocne vyhodene peniaze!

savoya
15. feb 2019

Ja teraz drzim taku dietu ze nic nejem len pijem mineralku.Uz 4 dni.Schudla som 3 a pol kila.Vsetko je ok len rano mam neskutocny hlad.

kuravesele
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lujza123
18. feb 2019

@laylam pervitín.......... Teda ak si chceš okrem kg navyse totálne zlikvidovať aj osobnost

pupi14
18. feb 2019

@kuravesele asi tak, celkom som sa pobavila na tvojom komente, len potom mi napadlo, že fakt sú ľudia, ktorí by boli schopní žiť len na vode, len aby kilá šli dolu :/

lujza123
18. feb 2019

Tak zase ocistna 1 - 3 dňová hladovka ci už na vode, minerálke alebo ovocných stavach, pripadne jemnejšia verzia deň len ovocie a zeleninu nieje zla ako začiatok diéty ci zdravšieho životného štýlu.
Ja som s tým začala od decembra každý mesiac jeden deň o hlade, nie koli chudnutiu ale psychike ci zlým návykom.
Za tých 24 hod bez jedla ma človek väčšiu šancu vnimat svoje telo, svoje chute, túžby, psychiku ako sa s človekom zahráva. Druhý deň po hladovke by sa malo začať jest veľmi opatrne, ovocie zelenina, polievka bez soli, tretí deň pridať nejakú ryžu, zemiaky... Proste postupne.

Mne sa vďaka 1 dnovej hladovke postupne podarilo zbaviť navyku na cukor, kavu, cigariet (áno po silvestri som sa po rokoch abstinencie znova na mesiac vrátila k fajčeniu)

A naučilo ma to pracovať s pocitom hladu, v dnešnej dobe dostatku, plnej ladnicky majú ľudia až panicky strach z hladu ale je prirodzené byť trochu hladny, keď chceš dodržať 3 až 5 porcií denne rozumnej zdravej stravy je nutné sa s hladom skamaratit, lebo ten určite rozozraneho človeka zvyknutého na veľké porcie nezdravého zradla navstivy.

liankaemily
3. mar 2019

@mkado dobry vecer.. prosim info

mkado
5. mar 2019

@liankaemily dobry den, pisem do spravy

evinea
5. mar 2019

@lujza123 taky jeden den hladovky kvoli psychike? aky to ma vplyv na psychiku?

lujza123
5. mar 2019

@evinea veľmi dobrý, keď to človek berie vážne ako očistu tela aj mysle, ten deň sa venuje len sebe, ide sa prejsť. Je to tréning na pevnú vôľu. Ja som držala 1dnovu hladovku pár krát vždy s cieľom niečoho sa zbaviť.... Fajčenia, kávy, cukru. Keď človek zvládne deň nejesť ma pocit ze zvládne všetko.

barcelona94901
24. apr 2019

@laylam ja som videla v keto skupine ludi čo schudli aj 18 kg za jeden mesiac ,baby tam maju ubytky na vahe aj 25 -30kg ,nepotrebuju ziadne lieky k tomu,len asi tu volu vydrzať ,
u Zorky Coborky na tých pobytoch ženy dokazali dať dole velmi vela cm v priebehu týždna aj z brucha ,neni to teda o liekoch ,treba zabrať a premocť seba samu

karinkak892016
24. apr 2019

@mkado aj mňa by zaujalo viac

Tu začni písať odpoveď...

Odošli