Čo vravíte na Fit Curves - posilňovňu pre ženy?

sarianah
24. mar 2009

Zakladám túto tému, lebo väčšina z nás sme tu už maminy, viac či menej "poznačené" tehotenstvom a kedže sme ženy, chceme aj popri starostlivosti o naše krásne detičky byť stále krásne, príťažlivé a vo forme, zároveň však venovať tomu čo najmenej času s čo najlepším možným výsledkom.
Zaujíma ma či máte niektorá skúsenosť s touto posilňovňou, ako ste boli spokojné, ako cviciaci plan prebieha a pod. Vsetky dojmy a postrehy su vitane 😉 .Dakujem

mcoya
11. jún 2010

ahojte, chodite tam niektora cvicit, ci nie.
Ja chodim uz 3 tyzden, zatial som spokojna, ma to system a mozem tam ist, vtedy, kedy to vyhovuje mne, co sa mi velmi paci.
Trochu som bola zaskocena "clenskym" , ale inak sa plati 29 euro na mesiac a moze sa tam chodit a cvicit tolko, kolko chcete. 🙂.
Ak tam niekto chodi uz dlhsie, budem rada ak napisete svoje uspechy v tvarovani postavicky 🙂).
Ja potrebujem dat dole tak 3-4 kg, ale chcem trosku vyformovat postavu, tak som zvedava, o take 2-3 mesiace, ci sa nieco pohne. 🙂)

iguska
13. jún 2010

ja som chodila do curves 2 mes a za ten cas sa mi traslave brucho spevnilo (nie je ploche, len sa mi zdvihlo, uz nevisi 😎 ) a aj stehienka nemam take traslave ... a celkovo som sa sama sebe zdala mensia. a aj muzovi 😉 keby centrum nezatvorili, este by som chodila

zdenka45
23. jún 2011

ja som clenkou Fit Curves uz skoro 2 roky, prisla som tam klasicky po 2 detoch a 15 kg navyse takze dlha cesta predo mnou.Prvy mesiac bol najtazsi kym som si zvykla na cvicenie ale tie instruktorky boli super a velmi mi pomohlo ked som videla ine zeny ktore mi v satni rozpravali o tom kolko schudli.Teraz to spatne hodnotim ako najlepsie rozhodnutie pretoze som nielen schudla ale celkovo mam pevnejsie telo a to brucho som nemala take pekne ani v 20ich rokoch 😀 Uz som nahovorila a chodi tam so mnou svokra a 2 moje kamaratky takze ja doporucujem pre vsetky ktore vahaju 😉
Ignuska neviem kde si chodila do ktorej pobocky ale v Blave su 4 a nezatvorili ani jednu. Asi si chodila niekde inde. Pobocky si najdete na ich stranke www.fitcurves.sk
Jaaaj a ja som clenka v Dubravke tak mozno sa tam uvidime. Paaaaa

lucija272
24. feb 2012

prosim prosim vie niekto aky je clensky pplatok vo fit curves? dakujem pekne

ckatka
2. mar 2012

ahojte - no...vo fitcurves v petrzalke sa plati (na zaciatok je tam nejaky vstupny poplatok vyse 100eur, ale nech vas to neodradi - stoji to zato) a potom mesacne okolo 20-30 eur - zalezi od dlzky na ktoru sa chcete stat clenkami.

je mozne aj studentske - na ISIC kartu - bez vstupneho poplatku 70 eur na 3 mesiace

ked si to preratate, co vysolite za fitko, alebo obycajnu zumbu...ak budete chodit aspon 3x do tyzdna, tak sa vam toto oplati viac
mozte tam chodit ako casto chcete, na ako dlho chcete, su tam pekne sprchy, mile instruktorky, pohariky a voda k dispozicii (netreba si nosit), ked bola taka zima, varili tam zadarmo caj, organizuju sa rozne akcie, party, sutaze, vylety...

ja chodim siedmy tyzden, skoro kazde rano pred robotou, dala som dole dve kila, z ruk a noh 1-2 cm, pas a boky 2 cm, brusko 6 cm, aj tuk telesny klesol, citim sa zdravsie, pevnejsie, tep sa mi unormalnil (mam vysoky tlak), aj viacej vladzem...a zatial mi to nelezie na nervy a ani tam nechodim s nechutou, ako do vsetkych ostatnych klasickych posilnovni...mozem len odporucat

andelok
6. mar 2013

Ahojte baby, obnovujem tuto temu, rozmyslam nad cvicenim vo fit curves na Dlhacoch...je niekto, kto je este aktivny clen? Ako sa vam tam paci? Ako je to so vstupnym momentalne? Dakujem!
PS: @ckatka Chodis tam este?

ckatka
7. mar 2013

@andelok ahoj, chodim chodim, zriedkavejsie ako zo zaciatku lebo som zmenila robotu a z tejto to velmi nestiham...ale ked mozem tak idem 🙂 je fajn ze ked sa prihlasis niekde a kvoli robote alebo byvaniu ti viacej vyhovuje ine fitko - tak ti vystavia tzv Travel Pass a mozes ist do hociktoreho kolkokrat chces

andelok
7. mar 2013

@ckatka A vysvetlila by si mi prosim v strucnosti ako je to s tym vstupnym? Ak by som chcela chodit 3x tyzdenne po 30 minut, kolko by ma to asi vyslo? Vdaka 🙂

ckatka
7. mar 2013

@andelok to je jedno koľko a kedy. To si spravis trvalý príkaz tuším na 29 e mesačne a neriesis...kedy prídeš vtedy prídeš, tvoja vec. 🙂 určite sa tam minimálne objednaj na prvú hodinu nech ti to ukážu a vysvetlia. A ked ideš na doporucenie nejakej členky tak je vstupný poplatok tuším nižší...

mirinda1
15. mar 2013

ahojte, ja by som sa chcela opytat, zacala som tiez chodit cvicit do fitcurves a po par dnoch providelneho chodenia ma neznesitelne zacali boliet clenky :( . Neviem ci to moze byt z toho cvicenia alebo z tych step stupienkov, alebo mozno len obycajna svalovica (ale na clenkoch? :D )... Nemali ste to niektore?

amisa
24. apr 2013

@mirinda1 chodim tam uz skoro rok, ale take cosi som nikdy nemala.. povedz to trenerkam. mozno ze na niecom zle cvicis . Ja si mmusim davat zas pozor na ten drpovac ked pri drepe vystrcim von zadok tak mi odchdzaju krize. Ja osm celkovo taka slabsia na krize.
@andelok platis trvaly prikazom mesacne 27E,cvicit mozes kedykolvek kolkokolvek. Ale plati sa na zaciatku vstupny poplatok, ale ten iba raz a uz nikdy viac. Osobne odporucam toto fitko, ale ked by si sa ma to pred dvoma rokmi spytala, povedala by som, ze je to draha blbost. Teraz viem ze nieje.

andelok
24. apr 2013

@amisa Dakujem...a na zaklade coho si zmenila nazor z pred dvoch rokov?

amisa
24. apr 2013

@andelok isla som sa tam pozriet, odchytili ma na ulici.. a uz som zo seba nemohla.. po dvoch detoch som mala zhruba 10-12 kg navyse, ziaden cas pre seba a bolave krize. Este musim podotknut zacala som v juny minuleho roka a skoro do konca februara som kojila. A casto to bol pre mna utek od domacnosti, Vecer ci rano som nechala deti manzelovy a utekala som si vychutnat pol hodinku sama pre seba. mam tam uz aj kamosky, a par som ich tam dotiahla zo sebou. Tiez mamky na materskej.

andelok
24. apr 2013

@amisa Ja nad tym uvazujem...len mi je trocha proti srsti to platenie vopred .Vies, zaplatim tam tych takmer 30 EUR a mozem sice chodit kolko chcem, ale v praxi je to tak, ze pri malom dietati budem rada, ked sa odtrhnem raz-dvakrat za tyzden...

amisa
24. apr 2013

@andelok no budeta to nutit ze musi ked uz to mas zaplatene, inak sa z domu nevygulas, vzdy bude nieco preco nestihas a co je prednejsie. Ale ked sa nastves cas si najdes. Inak raz ci dva krat je velmi malo pre zmenu.

andelok
24. apr 2013

@amisa A kolko krat za tyzden je podla teba take idealne, aby sa to aj nejako odrazilo na postave? Ked zoberies, ze jedno cvicenie trva 30 minut.

mirinda1
24. apr 2013

@amisa clenky uz prestali boliet, bolo to asi zlou obuvou. Ale musim povedat, ze som asi 2 tyzdne nechodila cvicit lebo to bola neznesitelna bolest :(. Ale uz je to v pohode a zase pekne zarezavam :D. A inak presne ako pises, ked uz si clovek zaplati permanentku tak ho to nuti chodit, a tym padom to ma aj svoj ucinok 🙂. A je tam aj celkom sranda, tym, ze sa tam stretavaju rozne zeny, prebera sa tam vsetko mozne... Tiez odporucam.

amisa
24. apr 2013

@mirinda1 a kde chodis ? ja v dubravke a dala som sa aj na tu ich zdravu stravu, tak uvidime co sa stane.
@andelok hovoria ze tak 3-4x. Ja chodim 3 a ak sa podari aj 4 odcvicim si tri kolkecka (cca 35 min) strecing a sup domov k detom. A ved sa da aj inak napriklad beh ci korcule.

mirinda1
24. apr 2013

ja chodim do Trnavy, snazim sa aspon 3x do tyzdna po 4 kolecka. No a stacim sa este sem tam zapojit aj behanie, tak duuufam, ze do leta sa aj nieco na mne prejavi :DD.

amisa
24. apr 2013

@mirinda1 waw, uprimny obdiv. Stihas teda statocne.

mirinda1
24. apr 2013

@amisa hehe ono to mozno tak vyzera, ale na behanie bravam so sebou aj dceru na odrazadle, takze vsetko zavisi od jej dobrej vole 🙂

kvakotacka
15. máj 2013

ja cvicim v petrzalke uz 7 mesiacov a som velmi spokojna. to ze platim mesacne mi vyhovuje, lebo ked uz platim tak to predsa vyuzijem🙂) dala som dole 8 kg a 40 cm, zo 44 na 40 a uz ani viac nepotrebujem. paci sa mi ze maju aj skolu chudnutia a vysvetluju nam co a ako jest, nepredavaju ziadne chudnuce tabletky ale stale maju ukazky zdravych jedal. tykame si tam vsetky a vacsinou je tam taka zabava ze ani neviem ako to cvicenie ubehne. ozaj teraz nas idu naucit aj bezecke techniky, tak sa na to dam... mozem len odporucit, pre zamestnanu zienku idealny pohyb 😀

bejulienka
17. máj 2013

píše sa o 10 000-coch pobočkách na svete, ale na Slovensku sú len 4? A to všetky v BA? 😠 . Na stranke sa uvádzajú len v BA. Viete niekto aj o iných? ďakujem

bundle
29. máj 2013

chodí niekto cvičiť v Ružinove ?

ckatka
4. jún 2013

@bundle ja som bola parkrat aj v Ruzinove, je malinko mensie ako petrzalske, ale inak je tam vsetko...takze tiez v pohode

bundle
4. jún 2013

Takže pozitívna skúsenosť ? Chcela by som tam chodiť dlhšie, lebo to mám najbližšie.

ranya
11. jún 2013

kolko to stoji? stale 30 eur?

zeltie
12. jún 2013

ja som chodila do Petrzalky cca rok, od minuleho aprila, do tohot marca, este som bola na materskej. teraz mam pauzu, kedze som zacala robit a zatial len zladujem fungovanie s malou, a skolkou a pracou....a vsetkym. ale konecne sme sa zabehli tak sa tam konecne o par dni zasa chystam. pre maminky na materskej ktore nemaju kam dat deti je to uplne super, kedze tam maju dva krat do tyzdna detsky kutik od desiatej do jedenastej doobeda, a instruktorky sa vam postaraju od deticky a vy si zacvicite...ja som tam chodila s malou (mala 14 mesiacov ked sme tam zacali chodit) a krasne si po dvoch - troch razoch zvykla, a navyse to bolo super ze bola aj s inymi detickami - taka mala predpriprava na skolku🙂 baby instruktorky su tiez super, kedykolvek poziadate o pomoc pri cviceni, vyjdu vam v ustrety. co sa tyka ceny, na prvy pohlad sa to moze zdat viac, ale v podstate tam mate mesacne neobmedzeny vstup, kedykolvek mozete prist, cez den aj dva krat (ja som chodila niekedy aj doobedu a vecer tam na zumbu, ktoru tiez organizuju. a funguju tak komunitne, organizuju rozne vylety na bicykli, na jahody, do rakuskej cokoladovne, do kryokomory, na divadelne predstavenia....fakt super. ja sm napr bola s nimi na prednaske Dr. Bukovskeho, a vybavili aj ovela lepsiu cenu. urcite odporucam🙂))))

vvia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ranya
19. aug 2013

@vvia ja som to nechala tak. teraz na to nemam momentalne, uvidime. cvicim jillian🙂