Čo vravíte na Fit Curves - posilňovňu pre ženy?

sarianah
24. mar 2009

Zakladám túto tému, lebo väčšina z nás sme tu už maminy, viac či menej "poznačené" tehotenstvom a kedže sme ženy, chceme aj popri starostlivosti o naše krásne detičky byť stále krásne, príťažlivé a vo forme, zároveň však venovať tomu čo najmenej času s čo najlepším možným výsledkom.
Zaujíma ma či máte niektorá skúsenosť s touto posilňovňou, ako ste boli spokojné, ako cviciaci plan prebieha a pod. Vsetky dojmy a postrehy su vitane 😉 .Dakujem

ranya
9. okt 2013

@vvia asi to idem skusit....bavili sme sa s mm, a suhlasi....zvazujes to este?

genialna
12. okt 2013

@ranya zacala si uz?? ..do ktorej pobocky?? ..ja zvazujem petrzalku..

ranya
12. okt 2013

@genialna ano, zacala v dubravke🙂 skvele 😉

genialna
12. okt 2013

@ranya ja som bola na tej prvotnej konzultacii a rozmyslam ci zacat.. 🙂 Troska ma odradza ta vstupna investicia, ale na prvy pohlas sa mi to zapacilo.. Takze pises, ze mam do toho ist? 😉

amisa
12. okt 2013

@ranya jej tak to sa mozno stretavame.. inak ja som sa tam zapojila do akcie s drepmi a s vyzivou a teraz z preskokmi cez svihadlo.. celkom chvalim 😎 uviidime kao dlho mi to vydrzi..zatial sa drzim len ta strava trosku pokrivkava 😒

ranya
12. okt 2013

@genialna aj ja sm vahala koi peniazom, aj koli tomu, ze fakt neviem, co bude o rok, ale ja potrebujem schudnut, aj lekar mi nakazal....namerali mi o 20% oviac tuku, tak musim.

mne sa to paci, chod do toho....🙂

ranya
12. okt 2013

@amisa no ja som dnes bola prvy krat cvicit, takze este sme asi nemali sancu sa stretnut🙂 a co to je za akcia s drepmi a stravou? neviem, mne zatial nehovorili nic....tyka sa to aj uplnych zaciatocnikov?

genialna
12. okt 2013

@ranya oki.. 😉 vdaka

instruktorka
8. nov 2013

Zdravím dámy,
dovolím si zareagovať na túto tému z pohľadu kvalifikovanej fitness trénerky (zároveň som mala možnosť v jednom zo spomínaných fitiek aj pracovať ako fitness inštruktorka). Čo sa týka zhadzovania váhy a spevňovania postavy, všetky dámy, ktoré mali naozaj snahu na sebe pracovať, dosiahli svoje vytúžené ciele v kratšom čase, než aký očakávali. A samozrejme, boli aj také, ktoré prevracali oči, keď som sa ich snažila pri cvičení usmerniť. Každá sme nejaká a každej vyhovuje niečo iné. Treba prísť a vyskúšať, pretože to, čo vám poradí jeden človek sa nemusí zhodovať s tým, čo funguje a vyhovuje vám. Úprimne, tiež som bola skeptická v súvislosti s týmto druhom cvičenia, ale prax ma presvedčila o tom, že kto maká, má výsledky. Kto maká menej, má tie výsledky pomalšie, ale má. A kto nemaká, vo väčšine prípadov potom píše na fóra o nefunkčnosti systému (je pár výnimiek, ktoré neschudnú, ani keď sa naozaj snažia, ale to je potom už vec napr. hormónov atď, ktoré treba riešiť u lekára). A čo sa týka ceny, ceny sú primerané a v prepočte na 1 návštevu (resp. 1 deň = 0,8 eur) podľa mňa až smiešne (v porovnaní s fitkom niekde v pivnici, kde 1 vstup stojí 4,50 eur). Za kvalitu sa platí (hoci nie vždy najdrahšie je aj najlepšie) a investícia do seba sa vám vždy vráti. Takže držím palce a rada na záver: objednajte sa do Curves na vstupnú bezplatnú analýzu postavy, obzrite si fitko, vyskúšajte stroje a rozhodnite sa podľa seba 🙂

mia2244
23. nov 2013

@andelok

Fit Curves je v celku v pohode, ale zamyslela by som sa nad hydraulikou..ta vam dlhodobo dobru zataz nemoze poskytnut..preto taj niektore curves fitka skoncili..pretoze zeny zistili ze dlhodobo nestaci..ja navstevujem takisto zenske fitnes-dobry vynalez🙂 ,ale chodim na kramare-Contours, kde mas 3mes.clenstvo v hodnote 119 eur. a ako mi povedali su jedny zmala kde sa da clenstvo prerusit, ked ti dieta ochorie, co je velke plus..v inych fitkach ich to nezaujima..a platis do nemlatom..tak isto tam mas vazenie, meranie, jedalnicek a vse potrebne v cene..som spokojna🙂

jarkel
5. feb 2014

@mirin1 ahoj chcem sa spýtať či ešte chodíš cvičiť?Dnes som našla na zlavomate zľavu preFit Curves 19,90eur doživotné členstvo+2oj týždnové cvičenie.Vieš mi poradiť či sa to oplatí.Potrebujem nejaký pohyb na spevnenie svalstva už sa mi to trasie 😀

loginout
5. feb 2014

@jarkel a kam budeš chodiť? Ružinov?

jarkel
7. feb 2014

@loginout Ja som okr.Trnava takTrnava 😵

mon1001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
roamers
17. mar 2014

Ahojte, ja som skusila 6 tyzdnov, nasla som kupon na nejakej zlave. Chodila som do Petrzalky, chodila by som dalej, avsak neda sa pre dve veci, otvaracie hodiny a parkovanie.
Prave ked mali zatvorene, maly spi a pre mna je to najvhodnejsi cas ist si zacvicit. Otvraju o 15.30, ked zacvicite, strecing je 16.30 a cakala ma dzungla aut smerom domov. Parkuje sa tak, ze sa tam nechava auto na neutrale a podla potreby si ho parkujuci posuvaju. No skoro som sa rozplakala, ked ma ine auto zablokovalo a akoze som ho mala odtlacit.
Co sa tyka samotneho cvicenia, podla mna to nieje take intenzivne ako v posilke, ale je to fajn, uz len pre ten pocit, ze cvicite.
Pacila sa mi atmosfera, baby sa tam poznali, robili spolu vseliake aktivity, party, besedy....podla mna aj to je super sucast programu, ze to nieje len o cviceni, ale je to vlastne aj komunita a program, ktory vas taha.
Pacila sa mi aj podpora caz facebook, posielali prehlad, kolko ste cvicili, pochvalili, ze cvicite, pozvali na nejaku akciu, trening...
Detsky kutik je velmi dobry napad a mali by si od nich brat priklad vsetky taketo studia.
No a drzim palce na csob maraton, na kt. Sa pripravuju
Co by baby mohli trochu vylepsit je interier 😉

Takze ja idem skusit dalej do toho contours, maju pre mna vyhovujuce otveracie hodiny, lepsi smer premavky 😀 a pre mna tiez zavazila ta moznost prerusenia, kedze vela cestujeme.

Btw. Nie, neschudla som nic

unique
21. jún 2014

@jarkel ahoj, vidim ze to je uz davno ked si prispievala ale chcem sa len opytat ci toto fitko v tt este existuje? hladam nejake fitko v tt, chcem zacat cvicit ale netusim ktore je dobre. Vies nieco odporucit?

whiterose
5. aug 2014

Ahojte babule, chcem sa spytat konkretne na pobocku v Dubravke. Tie co tam chodite, ste spokojne? Aky je pristup treneriek? Naozaj sa vam aktivne venuju, alebo to flakaju?
Vdaka za kazdu info.

maminecka2
8. okt 2018

Ahojte baby, aj ja sa pripajam- chodi este niekto? Ste spokojne? Potrebujem nieco v case ked ma syn kruzok a ziadne ine cvicenie mi casovo nesedi. Kolko je ten vstupny poplatok? Dakujem.

amazonka3
27. okt 2019

A nie je to 30 min cvičenie príliš krátke? S fit curves nemam skúsenosť, ale všade inde sa cvičí aspoň 1 hodinu. Stačí to?

mogaa
27. okt 2019

@amazonka3 záleží od samotného cvičenia a intenzity...uplne ti stačí cvičiť aj doma a cvičiť len 5-6x do týždňa 20-30min.cvičenie....či už Jillian, Chodakowsku alebo fitshaker...ak cvičíš čokolvek od trénera vie zostaviť program aby bol dostatočne intenzívny a vtedy stačí cvičiť tých 20-30min.....ono v podstate je jedno či cvičíš 6x po20-30min.alebo 3x po hodine...ibaže to kratšie cvičenie má lepší benefit lebo je to častejšie čiže telo si zvykne na pohyb