Cvičenia po pôrode v Bratislave. Kto sa pridá?

mimiemmy
8. jan 2009

ahojte maminy.chcela by som chodit na cvicenie po porode do jedneho studia v Balll.kto sa prida?babo si mozete zobrat so sebou...

ingulka
9. jan 2009

skoda, ze som z KE... pridala by som sa 😉

mimiemmy
autor
9. jan 2009

no vidis.do kelu,je nas malo a je to take fajn cvicko,velmi mila zienka ho precvicuje.
zober si dovcu a pridi ;))).

jahodka11
9. jan 2009

mimiemmy a kde je to cvicenie?

mimiemmy
autor
9. jan 2009

v relaxacnom studiu v Balll a je to nitrianska ul.3(pri mileticke,za rohom,ako je register trestov).poslem ti cez ip webku.

mimiemmy
autor
9. jan 2009

jahodka,to je sranda,moja emma je len o 3 dni mladsia, ako tvoj danielko ;))

mimiemmy
autor
11. jan 2009

no maminy,tak ziadna nebyvate niekde v okoli mileticky ;o),resp.ruzinov....pridajte sa, budem sa tesit.

mata3
11. jan 2009

ahoj. ja som sa uz prihlasila aj s malou by sme mali zacat 15.1. vo stvrtok na fitloptach 😉 Uvidime ako nam to pojde...

tonita
11. jan 2009

ahojky, poslete mi link na stranku? Kde to je ?Ja by som sa aj pridala-len by som chcela o tom vediet viac.vdaka

lemge
11. jan 2009

mimiemmy pre jak stare babatka to je?

mimiemmy
autor
11. jan 2009

poslem vam webku do ip.ja mam 15mesacnu dcerku a viem,ze su aj babenka,aj vacsie.je tam detsky kutik.vacsie sa zahraju tam a male su na deke vedla maminky.

mimiemmy
autor
11. jan 2009

mati3,tak ak mojej emmke prejdu sopliky a kasel,urcite sa vidime ;o))

jeana
11. jan 2009

mimi aj mne posli please IP... dakujem, rada by som sla nieco pre seba robit a najlepsie ked pri tom moze byt aj malinka 😵

evinka7
12. jan 2009

ahoj, aj ja si prosim linku na stranku...🙂

sasanka17
12. jan 2009

Ahoj aj jaby som chodila, posles stránku?

mimiemmy
autor
12. jan 2009

jeana a spol.,poslala som.
no presne.stari rodicia vsetci pracuju a nerada by som platila 2 hodiny aupairke,ked si chcem ist zacvicit....a teda zaiadnu ani nemam.mam troska strach nechat emmku s cudzim clovekom.este je moc malicka....

amdeis
12. jan 2009

Caute, sice neviem ako by to bolo s mojimi dvoma tigrikmi ale poslite aj mne link prosim. Dakujem.

janka1874
12. jan 2009

no super fakt škoda že som z Košíc tiež do kelu akurát som začala chudnúť lebo už stačilo po roku