Cvičenie, chudnutie na materskej v Banskej Bystrici

samila1
13. feb 2013

Ahojte, som z Banskej Bystrice a mam 20mesacnu dcérku. Pred 3mesiacmi som začala chudnúť a cvičiť 2x do týždňa. Rada by som chodila do fitka, možno aj osobný tréner. Chodievam všade s dcérkou. Bolo by mi veselšie a možno by som aj viac dokázala, keby som mala spolubjovníčku🙂 a moja dcérka kamošku, či kamoša.
Do fitka by som chodila skor doobeda.

giliath
28. feb 2013

tak dnes absolvoval cvicenie so mnou aj Marko🙂 a zvladol to velmi dobre🙂 😉

samila1
autor
6. mar 2013

Ahojte,
viem este odporucit fitko mmfitnes. Zial deticky tam neopatruju. Ja som teraz na mesiac vo Zvolene a chodim aj cvicit. Asi tak od aprila budem cvicit v BB. Skusim aj fitko na namesti oproti trznici. Tak sa potom este ozvem.

samila1
autor
6. mar 2013

@giliath
ahoj, pozerala som to. Je mozne aj chudnut pri takomto treningu? alebo je to len o posilnovani svalov?
a kolko ma maly Marko rokov?

giliath
7. mar 2013

ahojko jasne ze je mozne chudnutie lebo to ieje cisto posilka na strojoch ale zaklad tam tvoria cviky v kruhu ktore su vzdy ine pretoze ti ich Baska(trenerka) vzdycky vymysli nove.marko ma 1 rok aj 10 mesiacov a Leuska starsia 5 rokov ta tam uz pravidelne pozera rozpravky 🙂

elena96
23. máj 2013

Cvičenie pre tehotné spojené s prednáškami sa bude konat aj vo Zvolene od 1.7. Medilife centrum
prihláste sa hěadám spolucvičiteěky do krúžku

mafynka
14. apr 2014

ahojte viete mi niekto odporucit nejake dobre fitko v BB? nie som tunajsia,tak moc prehlad nemam...pripadne nejaka partacka by sa zisla

jajka82
14. apr 2014

Ahoj, ja som začala chodiť do fitareny je to na sídlisku oproti autobusky, www.fitarena.sk/. Chodím na aerobic lebo na stroje si netrúfam. Jedine ak by ma dáky trener previedol. V akej časti bývaš?

momobb
17. dec 2015

ahojte baby chcem sa podelit o novu skusenost s cvicenim EMS elektr.stimulacia svalov rychle cvicenie staci raz, dvakrat do tyzdna ziadna namaha ako vo fitku a este bez zateze na klby! A mne ako mamicke aj dietatko postrazili, je to take osobnejsie a ziadne pohlady druhych, cvicim sama s instruktorkou alebo s kamoskou chodim na striedack, pretoze tam cvici vzdy jedna. pozrite www.step-up.sk