Cvičenie s trénerom

adriana1990aa
31. mar 2018

Ahojte chcem sa vás spýtať, či máte skúsenosti s osobným trénerom, za aký čas ste dosiahli svoj cieľ ja vy som chcela dať 5 kg dole a spevniť postavu 😊 a napríklad strava ako ste ju riešili napr. čím ste nahradili pečivo keď ste ho vyradili a tak 😊

zuzanka.zuzu
31. mar 2018

záleží aká je východzia váha - ale keď chceš dať dole 5kg tak asi nebudeš tučko 🙂 ja som potrebovala 25, dala som dole cca 15 a potom som začala spevnievať, takže sa mi krásne formovala postava keď tuk nahrádzali svaly 😉 pečivo som nenahradila ničím, mne tie bioblbosti nechutia, takže som jedla čo doteraz len vo väčšom množstve aby ma to plnohodnotne zasýtilo... napr. miesto rožok-syr-jablko som si dala 2x jablko a syr. držím palce 🙂

adriana1990aa
autor
31. mar 2018

@zuzanka.zuzu mám 63 a chcem 58 pri výške 172 ale keby spevniť je mi jasne že kg mi môžu ostať 😊wau klobúk dole ja obdivujem ľudí čo tak veľa zhodia čo mne trvá chudnutie dosť dlho keďže nemám pevnú vôľu 😀 ale zas ja mám tenké nohy a všetko mi ide do brucha, chrbta a rúk . Len keď si dám tielko každý že aké ruky mám tak hádam mi tréner pomôže aby mi z nich zmizol tuk a nieže to ešte zväčším do väčších rozmerov 😂😂

zuzanka.zuzu
31. mar 2018

@adriana1990aa neobdivuj, pretože z veľkej váhy sa ľahšie chudne, ty sa pri 5 kg natrápiš viac ako ja pri mojich prvých desiatich 😉 ono väčšinou ale funguje také čosi ako zákon schválnosti a síce, že odtiaľ kde sa tuk na tele najradšej a najrýchlejšie usádza, tak odtiaľ ide najpomalšie 😀

adriana1990aa
autor
31. mar 2018

@zuzanka.zuzu to áno mi hovor o tom ide leto a keď si predstavím že si mám dať tielko na tieto tučne ruky má az zamrazí 😂

matus02
1. apr 2018

Ahoj rad ti s tym chudnutim pomozem🙂