Cvičili ste spinning? Čo o tom viete?

sylverka
18. júl 2008

ahojte babenky cvičili ste niekedy spinning alebo čo o tom viete 🙂

martina.d.
18. júl 2008

Ahoj sylverka, spinning je makačka na bicykli. Ale je to fajn, ja som nechodila dlho, vybrala som len jednu permanentku - 10 vstupov po hodine, ale poviem ti, prvú hodinu som ani nedocvičila, aj napriek tomu, že mi tréner trochu zmiernil záťaž na bicykli. Ak si zvyknutá bicyklovať, tak ti to možno pôjde ľahko. 😉 😀 S veľkou svalovicou som šla hneď aj druhý deň, urobila som dobre, aspoň som to "rozchodila". 😀 😀 😀 Prajem veľa šťastia. 🙂

emjee
18. júl 2008

ahoj, kuk aj sem https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... je to o spinningu v tehotenstve

verulka
18. júl 2008

sylverka, ja spinning milujem...hned mi to ucarovalo..i ked 1.hodina podobne ako martina 😀 ja som sa zatazi vyhla uplne 😅 ale potom sa to rychlo spravilo, lebo vela bikujem...toto je vsak trochu ine...ja som po tomot cviceni napumpovana endorfinmi 😵 je to pre mna, lebo je to dost dynamicke a nie je to hopsanie ala aerobik 😉 uz sa tesim ,ked opat zacnem..este mam permanentku v penazenke 😎

monkula
18. júl 2008

aj u nás je spinning, o poschodie vyššie ako posilovňa, a jstep aerobik a ešte nevie mčo, ale netrúfam si.. neurobím si hanbu pred kamarátom ,čo t otam precvičuje, už sa mi smeje v posilovni a nieto ešte tam 😀 😀

verulka
18. júl 2008

monkula, dnes s tebou kecom vo viacerych temach 😀 pocuj, neblazni, ja som sa toho bala ako cert kriza a nakoniec sme sli 3 kamosky..im sa nepacilo vobec a odvtedy chodim sama- teda chodila som 😀

monkula
18. júl 2008

verul, my máme posilovňu rovno nad ihriskom ,takže keď ta mčakám na muža, tak len počujem vzdychanie, ochkanie a rachot činiek a zo spinningu hudbu, a krik: A ešte a neprestávaj, a vydržíííme, ta kt oma odrádza 😅 😅

verulka
18. júl 2008

skus a uvidis..moj muz ma tam stale posielal, lebo som sa vratila...nooo, naendorfinovana a nabudena 😀

zuzidr
18. júl 2008

moja svokra chodí na spinning už 3roky,3x do týždna,mna to akosi neťahá,ale keby som mala takú kondičku ako ona,išla by som možno aj ja 😅 😲

svokra už chodí aj na 24h maratony ked počas tých 24h šlape s pár prestávkami 😅 😕 🤐

martina.d.
18. júl 2008

zuzidr, tak to obdivujem tvoju svokru. Moja svokra má 24 hod. maratóny s telenovelami 😒 🤐

wladka
18. júl 2008

spinning aj mne ucaroval 😵 este v case studia.. lebo som studovala divadlo, sucastou bol aj akrobacia . a povinne nejaky sport.. a my baby spinning, je to uzasne,, samozrejme prva hodina horko tazko, ale ndalo nam to.. bo sme mali krrrrrrrraaaaasneho chlapa.. zahanbit sa, ani nahodou.. tak sme makali, akoze to nic s nami nerobi.. 😝 😀 😀 .. a odvtedy stale.. mozno aj kvoli chlapovi 😵 😵 wow.. zrali sme ho..

teraz som na materskej, furt vypravam ze pojdem.. ale lehnim a lehnim.. nechce sa mi, jednak nie je to za roho, to treba autom 15km..a to sa mi moooooc nechce. 😅

verulka
18. júl 2008

wladka, tak to ja len cakam na september, ked sa znormalizuje rezim, pomaly prejdeme k prikrmom a letim na spinn 😵

sylverka
autor
18. júl 2008

dakujem ja som bola včera prvýkrát a celkom to šlo len ešte tie skoky mi akosi nejdu ale snáď do toho dôjdem ´časom

glorita
18. júl 2008

vrele odporucam 😉 ale vela zavisi od trenera-ked je taky ze popohana a da zabrat,je to zaberak poriadny teda!hlavne musi vediet dobre nasimulovat situaciu kvazi bicykla stepera v miestnosti na bicyklovanie v terene ....

sylverka
autor
19. júl 2008

no on je jak gestapak