Cviky na fit lopte. Kde ich nájdem na nete?

miriam17
25. dec 2007

ahojte neviete my poradit neakestranky kde najdem cviki na fit loptu?ja som sikupila a fit loptu 65,ale sa my zda akasi mala moja sestrnica ma tiez taku loptu ale jeo dooost vetcsia sice neviem ake ma cislo no ale sa my zda ze je moja akasi mala.
a aj daake cviki pre deti dakujem

ena
25. dec 2007

miriam17: cvicenie, tak v BA je cvicenie pre matky s detmi, cvici sa aj na fitloptach, skus si pozriet www.babyfit.sk a skus vyguglit, ci nieje nieco aj v KE. Mohli by byt nejake kurzy cez nejake kosicke materske centrum napriklad...
konkretne cviky, no to skus tiez nieco poguglit.. a k velkosti lopty, zalezi od tvojej vysky, takze neporovnavaj so sesternicinou loptou.. su rozne priemery..

penelope2066
25. dec 2007

ahoj miriam,co sa tyka velkosti lopt je niekedy tak ze ked aj napisu 65 tak je to 55 teda o 10 cm menej.viem to preto lebo som pracovala v sportovom obchode a mali sme dost takychto pripadov.a mala si k nej aj brozurku na cvicenie?

penelope2066
25. dec 2007

ena ma pravdu,lopta sa kupuje podla vysky.kolko merias miriam?

sloboda4
25. dec 2007

ahoj miriam skus pozriet sem 😉

http://www.sportujeme.sk/cviky-na-fitlopte/

luciferova
25. dec 2007

ahoj. aj ja som dostala fit loptu. ja som vela inspiracie nasla na www.youtube.com a zadas si tam fit ball. tiez v SME vychadzali na pokracovanie CD s cvikmi, skus pozohanat niekde u kamaratok, prip. daju sa aj objednat cez internet (ak by si chcela, mozes mi napisat IP a poslem ti mejlovu adresu na objednavku).
inak velmi fajn je aj ked na nej len sedis a pohupujes sa. my ked mame navstevu, tak sedavam na nej (malo stoliciek 🙂)

tak cvicme v rytme 😀

sofik
25. dec 2007

Ja to cvicim po svojom a skakanie je tiez dobre na stehna.

miriam17
autor
26. dec 2007

ja mam vysku okolo 170 cm.a kupila som si loptu 65,ale to je kupena z ,,carefouru,,(prepacte neviem ako sa to presne pise),astala okolo 300sk a ked som sa tak pozerala na internete tak som videla ovela vysse ceny tak asi ta moja lpta je akasi iba taka ze kopiracia pravej 😝 tak ale co uz uvidim ci nepukne podomnou heh 😉

luciferova
26. dec 2007

miriam - ja som videla tiez tie premrstene ceny na nete. moju som si vyberala v normalnom sportovom obchode a tiez za podstatne nizsiu cenu, takze s cenou sa netrap. ci praskne alebo nie, za 1. uvidis 🙂 a za 2. zavisi aj od toho, co si mala napisane na skatuli, ze do akej hmotnosti ta lopta je 😉

miriam17
autor
27. dec 2007

lopta je do 120kg.

luciferova
27. dec 2007

aj ja mam taku 😉 tak v poho, cvicme 😉

ikke
27. dec 2007

65cm lopta je na vysku 170 akurat 🙂
otazka je, ci ju mas dostatocne nafukanu - zober centimeter, na zarubni dveri nameraj a oznac 65cm a nafukaj loptu do tej velkosti. ak rupne, vrat ju tam, kde si ju kupila 😉
hlavna zasada je, ze ked si na nu sadnes, kolena musia byt (o dost) nizsie ako bedra.

http://www.fitlopta.sk/?Sekcia=Static&Cat=2&Sub=15

madeleine
27. dec 2007

Fitlopta sa pokial viem vybera na sedenie tak, ze mas vyska minut 110 (obvykle) s tym, ze ak si na nu sadnes, mala by si mat bohy v pravom uhle. Na cvicenie mozu byt lopty i ovela vacsie (i 100cm) ale nemusia, v zavislosti od toho, co a ako chces cvicit...

rebeca10
28. dec 2007

ahojte,neviete mi niekto poslat nejake dobre cviky na posilnenie svalov panvoveho dna?porode ☹ rebeca10@post.sk,vopred dakujem,daju sa cvicit aj na fitlopte nejake cviky na panvove dno?

nadhera
28. dec 2007

http://www.rodina.cz/clanek534.htm

miriam-mrkni
inac ja na lopte sedim aj pri Pc a ani si neuvedomujem ale stale na nej pohupujem, ked sedim na stolicke,bolia ma klby

weroni
28. dec 2007

ja ked sme kupovali nase fitky tak som ich tiez vyberala podla vysky - my mame s drahym 178 a 188 cm a mame fitku tiez 65-ku
takisto na nej sedim pri kompe, uz asi druhy rok a neviem si to vynachvalit 🙂
inac k tym cvikom: teraz zacali davat v casopise mama a ja cviky aj na fitku - pocas tehotenstva, a okrem toho my sme mali v baleni s tou loptou aj taku brozurku na rozne cviky, takze mozno aj tam nieco najdete 🙂

penelope2066
28. dec 2007

na vysku 170 treba 70cm,to viem presne.ked na nej sedis musis mat nohz v pravom uhle a chodidlami sa dotykat zeme

weroni
28. dec 2007

penelope: juj tak teraz si ma zmiatla - potom neviem ci mame 65-ku lebo ja nohy mam v pravom uhle ked sedim - teda v kolenach 🙂 ked najdem meter tak zmeram 🙂

penelope2066
28. dec 2007

weroni niekedy sa vyrabaju vacsie takze mozno naozaj mate 65 a niekedy zasa naopak na krabici je napisane 75 a je to 65.treba to vyskusat

lul
2. feb 2008
martinadt
2. feb 2008

ahojte, aj ja mám loptu tuším 65 len nejako na nej nemám čas pocvičiť a neviem ani inšpiráciu na cviky, tak kuknem tie stránky čo ste sem hodili 😅

kisska
2. feb 2008

rebeca - cviky na panvove dno sa daju cvicit takmer kedykolvek, niekde ich mozes najst ako Keglerove cviky. Cvicia sa ked umyvas riad, ked citas knizku, pozeras telku... mne sa najlepsie, ked lezim a uz sa chystam spat... Dalsie cviky, ktore velmi pomahaju na panvove dno su brusne tance 😉

babule - lopty treba naozaj spravne dofukat, aby sa na nich dobre cvicilo a aby sedeli pod zadok 😉 a na vysku

rebeca10
3. feb 2008

kisska,na brusne tance som uz zacala chodit 😀 ,tak dufam,ze to zaberie 😀

barborka17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ooo
10. jún 2008

Ahojte. Neviete kde na nete by som kupila nejake dvd, kde sa cvici s fitloptpu pre tehotne?

danielitka26
10. jún 2008

ooo si tehotná ??? 😵 😵

ooo
10. jún 2008

este nie. ale hladam to pre sestru 😀

danielitka26
11. jún 2008

aha no dobre ..ja som ti už chcela gratulovať ,...a už s nami nechudneš ked za nami nechodíš_?? 😕

zbenuskova
7. jan 2009

Ahoj miriam,

klinkni si na fitloptu cvicenia Hany Kynychovej
http://www.hejbejse.tv/
http://www.publictv.cz/cz/menu/3/videoarchiv/cl...
Zuzana

kikass
Odpoveď bola odstránená
Zobraz