Dá sa schudnúť 30kg do roka bez následkov?

polarka
29. aug 2008

Podarilo sa to niekomu bez poskodenia zdravia rozumnymi metodami?
Zo zdravotnych dovodov kvôli chrbtici to potrebujem zrealizovat.Prida sa ku mne niekto kto neovplyva tisicami na drahe tabletky,liposukcie a nadstandardne fitka?

Recept na tukožravú polievku:

Vytlačiť Poslať e-mailomSuroviny: 4-5 rajčín, 6 väčších cibúľ, 2 zelené papriky, 1 zväzok dužnatej zelerovej vňate, 1 hlávka bielej kapusty, 1 bujón v kocke, soľ, korenie, kari, petržlenová vňať

Postup: Očistenú zeleninu nakrájame na kocky, vložíme do hrnca s vodou, pridáme bujón, okoreníme a varíme dokiaľ zelenina celkom nezmäkne.

Diéta začína

1. deň Môžete jesť neobmedzené množstvo polievky, všetko ovocie (okrem banánov) a z tekutín čierny nesladený čaj, kávu a vodu.

2. deň Neobmedzené množstvo polievky, všetku zeleninu vrátane konzervovanej (bez prísad). Dajte prednosť čerstvej zelenine (uhorky, rajčiny, papriky, reďkovky, špenát, mrkva, zeler, čínska kapusta a pod.) Vyhnite sa fazule, hrachu a kukurici. Na večeru si doprajte väčší pečený zemiak s maslom.

3. deň Môžete jesť polievku, ovocie a zeleninu podľa ľúbosti. Nič ďalšie. Na váhe by sa mal prejaviť menší úbytok.

4. deň Opäť neobmedzené množstvo polievky, aspoň 3 banány a zbierané mlieko. Nezabudnite na tekutiny, pokúste sa vypiť čo najviac vody.

5. deň Okrem polievky môžete zjesť 20-35 dkg vareného hovädzieho mäsa a 5-6 čerstvých rajčín. Pite dostatočné množstvo vody, aby sa odbúrala kyselina močová. I napriek tomu, že Vás už všetka chuť na polievku prešla, mali by ste aspoň jednu porciu zjesť.

6. deň V tento deň jedzte zeleninu (predovšetkým tú so zelenou vňaťou) a hovädzie mäso (upravované na minútkový spôsob bez tuku) v neobmedzenom množstve rovnako ako tukožravú polievku.

7. deň Minimálne jednu porciu tukožravej polievky, ryžu natural, nesladený ovocný džús a zeleninu. Pokiaľ ste všetko dodržali, mali by ste byť ľahší o 5-7 kg.

Čo nesmiete behom diéty vôbec jesť
Všetko pečivo, alkohol, nápoje s bublinkami, smažené jedlá. Hovädzie mäso môžete v diéte nahradiť kuracím mäsom. V jednom "hovädzom" dni, môžete jesť namiesto hovädzieho mäsa varenú rybu. Diétu môžete opakovať najskôr za dva dni. Sedemdenní cyklus musíte dodržať každý krát. Pokiaľ budete jesť polievku dlhšie než sedem dní, môžete trpieť podvýživou.

https://www.youtube.com/watch?v=cJ6NkfmEqhk
laskonka22
28. dec 2015
Používateľ laskonka22 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od laskonka22.

@mariska_maris ahoj, ja mam skusenost so svetom zdravia zas. vysvetlia ti vseobecne fungovanie metabolizmu a nasledne podla tvojho ciela vypracuju jedalnicek a planik, co a ako dalej. samozrejme kontrola a motivacia 🙂

laskonka22
28. dec 2015
Používateľ laskonka22 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od laskonka22.

@inspiration2 je to dost paradox, z toho ako to pises 🙂 zaujimalo by ma, ci aj nadalej takto fungujes? ako sa citis? mam znamu, ktora sa venuje profi fitnessu a mala obdobia kedy jedla a nejedla maso. ma dve deti, je sama slacha, no kedze neje vobec maso, zivocisne produkty, vacsie svalstvo nikdy mat nebude, ma sice minimum tuku, ale je viacmenej plocha ...

muska_miruska
28. dec 2015
Používateľ muska_miruska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od muska_miruska.

aj mna by to zaujimalo ci este stale tam fungujes?

silvusinka353
28. dec 2015
Používateľ silvusinka353 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od silvusinka353.

da sa to len si treba dat pozor aby si to nenabrala naspat 🙂

vretenica12
29. dec 2015

schudla som nieco cez 30kg za rok,takze ano da sa to.ale mne to teda neslo dietami,ani zazracnymi tabletkami,ani praskami,alebo umelym jedlom z krabiciek...treba ist na to s rozumom,discoplinu a pojde to 😉 http://prvykrok.blogspot.sk/p/pokroky.html

ejkapod
17. feb 2016

Super skupina mam otazocky ohladom lynfodrenaze a lynfatyckych opuchov koncatin ak my niekto vie poradit.Liecim sa na vrodene lynfaticke opuchy noh a ruk mam aj doma lynfodrenaz na nohu robim si ich skoro kazdy vece cca1hod niekedy aj dlhsie je to eelac ked my mala spinka uz.nedary sa my achudnut stojim natom istom 77 kg od porodu a nejde to dolu predtym som mala 68kg a to som uz vtedy tiez nabrala 10kg.schudli ste niekto lynfodrenazou?? Chodila som aj na rucnu cm sli dolu no len na chvilu...

simca06022011
17. feb 2016

@ejkapod sksuenosti nemam ale prave simo tom nieco hladam.. mne doslova odporucila lekarnicka chodit ma rucnu lymfodrenaz ku muzovi... vraj ti to vedia najlepsie 🙂)) a urcite nie strojovu.. vraj to pomaha... inak od krcnej som zase dostala prikaz vela sa hybat, sprt... aby sa lymfa rozprudila a vela pit... ale neviem... 🙂)) ako som povedala prave som vo vysku,nej faze 🙂))

ejkapod
17. feb 2016

@simca06022011 , viem ze rucne su ucinnejsie a su dost unavne ja som chodila z rehabky taka znicena a rovno do prace...no dufam ze opuchy klesnu aj strojovou zatial som sa nemerala uvime

ejkapod
17. feb 2016

Takto ja relaxujem po veceroch dufam ze teraz pri pravidelnom pouziti bude aj efekt aky ma byt

janinka444
18. feb 2016

@polarka ako si na tom dnes? so zaujmom citam tuto tvoju diskusiu.....

humka2
18. feb 2016
Používateľ humka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od humka2.

a pomaha to??

00patuska00
18. feb 2016

30 kg za rok sa dá, ak máte fakt, že veľkú nadváhu. Moja kamoška takto zhodila za rok asi toľko s Keto Diet + postupne dvakrát do týždňa fitko, čo dovtedy skoro vôbec sa nepohybovala. Veľa ľudí neuznáva tieto sáčkové diéty, ale keď to inak nejde a vyhovuje to človeku, prečo nie.

majulino
18. feb 2016

@00patuska00 moja znama po skonceni keto diet pribrala spat polovicu 😒

blackberry4
18. feb 2016

Okej, nečítala som celú diskusiu, ale akákoľvek "diéta" založená na nadmernom príjme jednej živiny už z princípu nemôže byť dobrá. Takže žiadne banánové, mliečne, kapustové a ani iné diéty vám nepomôžu pretože hneď po návrate k bežnej strave sa vám všetko vráti.
Jediný spôsob ako môžete netrvalo schudnúť je úprava jedálnička (úprava už navždy, nie na pár týždňov) a pravidelný pohyb, najmä silové cvičenie.

erika161
18. feb 2016
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

@blackberry4 uplne s tebou suhlasim

ejkapod
18. feb 2016

@humka2 , zatial som sa nemerala ale koza je hladka a neni celulitidova🙂