Dá sa schudnúť 30kg do roka bez následkov?

polarka
29. aug 2008

Podarilo sa to niekomu bez poskodenia zdravia rozumnymi metodami?
Zo zdravotnych dovodov kvôli chrbtici to potrebujem zrealizovat.Prida sa ku mne niekto kto neovplyva tisicami na drahe tabletky,liposukcie a nadstandardne fitka?

Recept na tukožravú polievku:

Vytlačiť Poslať e-mailomSuroviny: 4-5 rajčín, 6 väčších cibúľ, 2 zelené papriky, 1 zväzok dužnatej zelerovej vňate, 1 hlávka bielej kapusty, 1 bujón v kocke, soľ, korenie, kari, petržlenová vňať

Postup: Očistenú zeleninu nakrájame na kocky, vložíme do hrnca s vodou, pridáme bujón, okoreníme a varíme dokiaľ zelenina celkom nezmäkne.

Diéta začína

1. deň Môžete jesť neobmedzené množstvo polievky, všetko ovocie (okrem banánov) a z tekutín čierny nesladený čaj, kávu a vodu.

2. deň Neobmedzené množstvo polievky, všetku zeleninu vrátane konzervovanej (bez prísad). Dajte prednosť čerstvej zelenine (uhorky, rajčiny, papriky, reďkovky, špenát, mrkva, zeler, čínska kapusta a pod.) Vyhnite sa fazule, hrachu a kukurici. Na večeru si doprajte väčší pečený zemiak s maslom.

3. deň Môžete jesť polievku, ovocie a zeleninu podľa ľúbosti. Nič ďalšie. Na váhe by sa mal prejaviť menší úbytok.

4. deň Opäť neobmedzené množstvo polievky, aspoň 3 banány a zbierané mlieko. Nezabudnite na tekutiny, pokúste sa vypiť čo najviac vody.

5. deň Okrem polievky môžete zjesť 20-35 dkg vareného hovädzieho mäsa a 5-6 čerstvých rajčín. Pite dostatočné množstvo vody, aby sa odbúrala kyselina močová. I napriek tomu, že Vás už všetka chuť na polievku prešla, mali by ste aspoň jednu porciu zjesť.

6. deň V tento deň jedzte zeleninu (predovšetkým tú so zelenou vňaťou) a hovädzie mäso (upravované na minútkový spôsob bez tuku) v neobmedzenom množstve rovnako ako tukožravú polievku.

7. deň Minimálne jednu porciu tukožravej polievky, ryžu natural, nesladený ovocný džús a zeleninu. Pokiaľ ste všetko dodržali, mali by ste byť ľahší o 5-7 kg.

Čo nesmiete behom diéty vôbec jesť
Všetko pečivo, alkohol, nápoje s bublinkami, smažené jedlá. Hovädzie mäso môžete v diéte nahradiť kuracím mäsom. V jednom "hovädzom" dni, môžete jesť namiesto hovädzieho mäsa varenú rybu. Diétu môžete opakovať najskôr za dva dni. Sedemdenní cyklus musíte dodržať každý krát. Pokiaľ budete jesť polievku dlhšie než sedem dní, môžete trpieť podvýživou.

https://www.youtube.com/watch?v=cJ6NkfmEqhk
bandura
24. apr 2015

@adkat13 ano ale viem ze moje telo chudne aj viac kg ako 8 naraz az potom sa to spomali ...

michaelakarasy
15. máj 2015

michaelakarasy Do TV relacie hladame damy s hmotnostou cca 100 kg, ktore maju seriozny zaujem schudnut pod dohladom timu odbornikov. Viac info do spravy.

ivuska027
15. máj 2015

@bandura ako pokracujes? Ide to? 🙂

bandura
16. máj 2015

@ivuska027 teraz stojim lebo nedodrziavam dietu...nemam pevnu volu 😒 sem tam mam take obdobie ☹

ivuska027
16. máj 2015

@bandura no pokial nestupas, tak je dobre 😉

miskap2111
16. máj 2015

@bandura to je škoda. Bola si dobre naštartovaná, len ti chýba vytrvalosť.

bandura
16. máj 2015

@miskap2111 budem pracovat na vytrvalosti ale dnes som nastartovana a idem dalej ...rano som si dala salatik s tvarohom tak dufam ze dnes budem pokracovat a pre mna su kriticke dva tri dni kym zacnem, ale v utorok by som uz mala byt v pohode ...verim si viac ako kedykolvek predtým ze to dam 😉 drzte palce aj vy mne tak ako ja drzim vam 🙂

ivuska027
16. máj 2015

@bandura drzim, drzim 😉 Ja som aktualne -29, do leta este -6 je moj najblizsi ciel 🙂

bandura
16. máj 2015

@ivuska027 kolkomas teraz kg? pochval sa a inspiruj ma prosim

bandura
16. máj 2015

@ivuska027 a dakujem ze drzis 🙂

ivuska027
16. máj 2015
bandura
16. máj 2015

@ivuska027 wau tak klesla si ked si pisala naposledy mala si 99 tusim ci?

bandura
16. máj 2015

@miskap2111 ty chudnes? ci?

miskap2111
16. máj 2015

@bandura tak držím palce. Mne pomáha, keď sa nenechám "zlákať" nejakou dobrotou, lebo akékoľvek vybočenie sa mi ťažko napravuje. Takže aj na návšteve si nedám ani prílohu ak sú to zemiaky, či ryža, alebo hranolky koláč, ani pohár vína. Proste poviem všetkým, že to nejem a hotovo. 🙂 Už si zvykli. Aj manželov otec- chodíme za ním každú nedeľu a vie, že mám rada vaječný koňak, tak ho vždy pripraví. 🙂 Ale posledný mesiac ho tam už nepijem- najprv bol smutný, ale tiež už si zvykol (aj keď poháriky vždy nachystá, keby náhodou 🙂 ). Takže žiadne prehrešky- treba si ísť svojou cestou.

miskap2111
16. máj 2015

@bandura 🙂 vidím, že si ma už nepamätáš. Debatili sme presne pred mesiacom, keď si ešte chcela schudnuť veľmi veľa kíl do leta. Áno chudnem. Nie rapídne, ale určite- už mám 69kg (keď sme pred mesiacom debatili, tak som mala 74). Ešte 4 kg a budem spokojná. 🙂

ivuska027
16. máj 2015

@bandura ano, presne tak

bandura
16. máj 2015

@miskap2111 ja si ta pametam ja som sa len spytala ci chudnes dalej...lebo vidis ja som polavila chcela som vediet ako si na tom ty pametam si ta dobre aj to ze ti mam povedat do leta kolko som schudla mam to dokonca zaznacene v mobile ako pripomienku 😉 a mas pravdu s tymi prehreskami ja ked si dam meso mam cut na sladke a ked si dam sladke mam cut na este viac sladkého...takze ziadne vybocenie dakujem za radu

bandura
16. máj 2015

@ivuska027 dobre som si pametala ked si napisala ze si spadla pod 100kg to bol radostny príspevok...kiez uz v kratkej dobe vam aj ja napisem ze som spadla pod 70tku 🙂

miskap2111
16. máj 2015

@bandura hlavne sladké preč zo stravy a prestaneš mať na to chuť.

bandura
16. máj 2015

@miskap2111 hej len vcera mamka prisla k nam z tortou a povedala mi ved to mozes naschvál som piekla so spaldovej muky aby si si dala...no nechcela som ju sklamat az ked som ju mala v bruchu myslim tu tortu...tak ma napadlo ci do cesta a plnky dala med alebo cukor...no co uz bol tam biely cukor skoda...ale bola fantasticka a na druhy tyzden mame vyrocie svadby zas bude torta ale budem sa snazot drzat sa lebo fakt to nestoji zato...jedno co stoji za to je zhodit a mat zo seba dobry pocit

bandura
16. máj 2015

@miskap2111
@ivuska027 tak babenky pochvalim sa vam o mesiac kolko som schudla ok?

miskap2111
16. máj 2015

@bandura presne. Žiadne torty s bielym cukrom. A možno aspoň na pár týždňov by som sa na tvojom mieste zriekla akejkoľvek sladkej chuti, možno len s výnimkou ovocia dopoludnia. Postupne začneš pridávať aj zdravšie sladkosti, ale až trochu neskôr. 🙂 O mesiac sa tak opýtam, ako si na tom. 🙂 Áno, pamätám si, že 21.5. si chcela mať 66kg z 80kg alebo tak. Zapamätala som si to preto, lebo vačšinou dievčatá, ktoré majú také radikálne plány, rýchlo z toho plánu nezostane nič. Radšej postupne a reálne. 🙂 Držím palce.

bandura
16. máj 2015

@miskap2111 moja zlata ako si to len pametas 🙂 , ano 21.5 som chcela mat 66 ale nevadi budem mat 76 to neni take hrozne cislo...ci? posunula som si to na 4jula tych 66kg myslis ze je to realnejsie?aspon trosku realnesie?

miskap2111
16. máj 2015

@bandura koľko máš teraz kg?A koľko meriaš?

bandura
16. máj 2015

@miskap2111 mam 170cm a 78kg a ked zacinam chudnut vzdy to ide rychlo tak preto som napisala ze budem mat 76 toho 21 veho

miskap2111
16. máj 2015

@bandura Zdá sa mi to dosť tie 2kg za tyždeň, ale uvidíš- ty si poznáš vlastné telo najlepšie. Ale 66kg do 4 júla sa mi zdá príiš. To je 12 kg za 6 -7 týždňov. Ja osobne si myslím, že reálnejšie by bolo 70kg toho 4 júla - aj to bude chudnutie viac ako 1 kg za týždeň. Na tvojom mieste by som si skor dala tento cieľ a keď budeš chudnúť rýchlejšie, tak ťa to bude len povzbudzovať.

bandura
16. máj 2015

@miskap2111 ok tak 70 necham si poradit 😉 dakuem

miskap2111
16. máj 2015

@bandura tak super. 🙂 Uvidíš a ako vravím, keď budeš chudnuť rýchlejšie, tak ťa to bude len povzbudzovať.

bandura
16. máj 2015

@miskap2111 ma pravdu 🙂