Dá sa schudnúť 30kg do roka bez následkov?

polarka
29. aug 2008

Podarilo sa to niekomu bez poskodenia zdravia rozumnymi metodami?
Zo zdravotnych dovodov kvôli chrbtici to potrebujem zrealizovat.Prida sa ku mne niekto kto neovplyva tisicami na drahe tabletky,liposukcie a nadstandardne fitka?

Recept na tukožravú polievku:

Vytlačiť Poslať e-mailomSuroviny: 4-5 rajčín, 6 väčších cibúľ, 2 zelené papriky, 1 zväzok dužnatej zelerovej vňate, 1 hlávka bielej kapusty, 1 bujón v kocke, soľ, korenie, kari, petržlenová vňať

Postup: Očistenú zeleninu nakrájame na kocky, vložíme do hrnca s vodou, pridáme bujón, okoreníme a varíme dokiaľ zelenina celkom nezmäkne.

Diéta začína

1. deň Môžete jesť neobmedzené množstvo polievky, všetko ovocie (okrem banánov) a z tekutín čierny nesladený čaj, kávu a vodu.

2. deň Neobmedzené množstvo polievky, všetku zeleninu vrátane konzervovanej (bez prísad). Dajte prednosť čerstvej zelenine (uhorky, rajčiny, papriky, reďkovky, špenát, mrkva, zeler, čínska kapusta a pod.) Vyhnite sa fazule, hrachu a kukurici. Na večeru si doprajte väčší pečený zemiak s maslom.

3. deň Môžete jesť polievku, ovocie a zeleninu podľa ľúbosti. Nič ďalšie. Na váhe by sa mal prejaviť menší úbytok.

4. deň Opäť neobmedzené množstvo polievky, aspoň 3 banány a zbierané mlieko. Nezabudnite na tekutiny, pokúste sa vypiť čo najviac vody.

5. deň Okrem polievky môžete zjesť 20-35 dkg vareného hovädzieho mäsa a 5-6 čerstvých rajčín. Pite dostatočné množstvo vody, aby sa odbúrala kyselina močová. I napriek tomu, že Vás už všetka chuť na polievku prešla, mali by ste aspoň jednu porciu zjesť.

6. deň V tento deň jedzte zeleninu (predovšetkým tú so zelenou vňaťou) a hovädzie mäso (upravované na minútkový spôsob bez tuku) v neobmedzenom množstve rovnako ako tukožravú polievku.

7. deň Minimálne jednu porciu tukožravej polievky, ryžu natural, nesladený ovocný džús a zeleninu. Pokiaľ ste všetko dodržali, mali by ste byť ľahší o 5-7 kg.

Čo nesmiete behom diéty vôbec jesť
Všetko pečivo, alkohol, nápoje s bublinkami, smažené jedlá. Hovädzie mäso môžete v diéte nahradiť kuracím mäsom. V jednom "hovädzom" dni, môžete jesť namiesto hovädzieho mäsa varenú rybu. Diétu môžete opakovať najskôr za dva dni. Sedemdenní cyklus musíte dodržať každý krát. Pokiaľ budete jesť polievku dlhšie než sedem dní, môžete trpieť podvýživou.

https://www.youtube.com/watch?v=cJ6NkfmEqhk
andrik78
24. mar 2013

@dany007 blahoželám. Ako sa ti to podarilo?

zuzulaxx
21. jún 2013

ja som od januára dola dole 37 kg a už asi mesiac si vahu udržiavam ,takže všetko sa dá .. 🙂

buzby
3. júl 2013

Všetko sa dá ak sa chce. Ja vrelo odporúčam otrepanú avšak účinnú Dukanovu diétu, len vďaka nej som od polovice februára "prešla" z veľkosti 48 na veľkosť 42 a najnovší kúsok v skrini je už veľkosti 40.

cawes
3. júl 2013

@zuzulaxx ako?

jena17
5. júl 2013

ahoj, ja som schudla skoro 32 kg bez diét, síce pomalšie, vyše dvoch rokov a ešte pokračujem. Diéty sú blbosť, nikam nevedú, akurát tak k jojo efektu a tabletky sú zbytočne vyhodené peniaze. Ja som obmedzila bielu múku, pečiem z celozrnnej aj koláče a zákusky, jem veľa zeleniny a ovocia a cvičím...

boba0013
29. aug 2014

@erikasadek ahoj možeš mi poradiť kde najdem nejake info o tej protei. diete??? kukala som na googl no nič konkretne som nenašla..ak možeš tak čo sa može a nemože jest a nejaký jedálniček ďakujem🙂))

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blue99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ita111
22. okt 2014

@mikibe referencie patria k tomu???

maria3795
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adkat13
18. mar 2015

baby ktorým sa podarilo schudnúť 15-20 a viac kg, poraďte prosím, ako ste sa znova nakopli, keď vaša váha začala po istej dobe stáť? ďakujem 🙂

jazminn
18. mar 2015

@maria3795 to je riadna blbosť

bandura
1. apr 2015

@adkat13 nevazit sa stale len raz za 3mesiace a nelamat si s tym hlavu, pretoze vaha sa na isty cas zastavi ale potom sa to znovu ak dodrziavas vsetko ako mas zas rozhybe 😉 neboj bud trpezliva drzim palce

adkat13
1. apr 2015

@bandura presne ako píšeš, po mesiaci som sa postavila na váhu a bolo tam - 2 kg 🙂 chcelo to len čas...

bandura
1. apr 2015

@adkat13 super tesim sa s tebou

mikibe
2. apr 2015

@ita111
prešla si tým programom napíš do správy ...
myslím
http://www.zdravie-aloe.sk/blog/schudni-zbav-sa...

bandura
2. apr 2015

@zuzulaxx ahoj pises ze si dala za polrok 37kil prosim napis mi ako? dakujem

ivec16
2. apr 2015

Mne sa podarilo za 11 mesiacov 32kg... Momentalne som po porode 5 mesiacov a bolo by mi opat treba... Budem sa musiet do toho pustit... Bolo to najma zmenou stravy, jedla som 5-6 krat za den, mensie porcie. Hlavne zelenina plus bielkoviny, prilohu ako zemiaky, ryza cestoviny len 2 krat do tyzdna na obed, inak len zelenina, ovovie, birle jogurty, chude maso, vajicka, strukoviny... Ziadne sladkosti, cista voda a nesladene caje. Pecivo len na ranajky bez masla. Tuky obmedzene na 2 polievkove lyzice kvalitneho olivoveho ci ineho oleja...

jazminn
4. apr 2015

@ivec16 a aj cvičil si?

bandura
4. apr 2015

@ivec16 super, ja som schudla 13kil za 4tyzdne s bielkovinami vela vody s citrónom a cvicenie

petra7777
4. apr 2015

Mne stačilo trocha stresu a za dva týždne som schudla 17 kíl ☹ Neodporúčam síce, ale váhu si odvtedy držím na 56kíl 🙂

bandura
4. apr 2015

@petra7777 a to si pri tom strese nejedla?

petra7777
4. apr 2015

@bandura veľmi málo, ale aj to šlo refluxom von :(

bandura
4. apr 2015

@petra7777 chapem

butterfly333
4. apr 2015

Všetko sa dá len treba chciet. Ja som pri malom v tehu pribrala 30kg do roka som dala všetko dole aj 5kg navyše čiže 35kg. No hlavne ak sa dá tak cvičit. Mne pomaha box. Thajsky box jasne že nie po pôrode ale ked nie ste po pôrode tak pohode. Držím palce

ivec16
4. apr 2015

@jazminn skor necvicila, ked tak velmi malo, nemala som cas... 70%uspechu je aj tak v strave, ale s cvicenim to moze ist ist lepsie ;) a zaroven sa formuje postava

bandura
7. apr 2015

ja sa pokusam schudnut 30kg dala som si za ciel do 6mesiacou...drzte palce...zatial mam 10kg dole