Diéta pri splne. Ako funguje?

ejusa
11. mar 2009

Mate skusenosti s touto dietou,zabera?A ako presne sa robi?Pit vodu len?Lebo dnes je spln 😉

roasha
9. apr 2009

zuzi,aj dzus,caj,vsetko co tecie 😉 ....vino napr... 😀

saska.t
9. apr 2009

zuzi - dzus by si mala riedeny byvaju totiz dost sladke aj tie 100% 😀

angelik
9. apr 2009

hm, skoda, ze som nasla az teraz tuto temu, aj v lunarnom kalendari o tom pisu (teraz som si precitala 😒)
ale uz mam za sebou kavu a chlieb s bryndzovou natierkou (a antibiotika), ale mozno vydrzim dalej

zuzidr
9. apr 2009

Angelik myslím že jeden chleib ti neubílži ,možno to nebude mať taký účinok ale pre dobrý pocit a predsalen by sa raz za čas mal dodržiavať pitný deň-očistný 😀

angelik
9. apr 2009

dik za povzbudenie 🙂

nnikka
9. apr 2009

tak dnes sa pridavam aj ja tusim ze dnes by mal byt spln... tak uvidim jak mi to vydrzi ale budem pit len vodu a caje...

nnikka
9. apr 2009

juuj ale mam za sebou dve kavy a tri lyzicky zemiakovej kase co som dojedla ked som chcela umyt hrniec... tak uz nic iba tekute 😀

saska.t
9. apr 2009

tak ako drzite dietku? fuha ja som trosku zhresila zjedla som asi 5 ks susenych marhuli no ale snad to nie je take hrozne aj ked sa z toho citim dost nazrate 😠 😅

angelik
9. apr 2009

no ja som k veceru vypila caro s pohankovym mliekom ani nie od hladu, ale od nervov, poobede bolo doma psycho

je to tazke, ked varim pre deti nejest... musela som asi 2 lyzicky, potrebovala som ochutnat... najblizsie sa lepsie pripravim, navarim den vopred

a dobry pocit mam, a tesim sa, ked si to zopakujem 🙂 (a poriadne)

aniel
10. apr 2009

baby ja som to dodržala,ale večer mi skoro praskla hlava od bolesti.A dnes si dám tú kašovitú stravu.Je spln a ja som ešte nespala. neznášam spln 😠

bianca
29. mar 2010

skusam znova skoro po roku otvorit temu.Dodrzuje to este niekto???Zajtra je spln.

motiilik
29. mar 2010

bianca a aká je to dieta???popíš mi ju...dakujem 🙂

bianca
29. mar 2010

motiilik na prvej strane je odkaz.Dieta by sa mala drzat spravne 3 dni pred splnom-spln-nic nejest-a potom 3 dni po splne.Ja zatial budem drzat iba zajtra post

emmo
29. mar 2010

Ahojte,
idem to skusit,dnes sa neprejedam a zajtra post. 😉

bianca
29. mar 2010

emmo tak zajtra.

dnes som pocuvala ze spln je presne 3:37 (myslim) a ze by si ludia mali nastavit budik a presne v tom case si nieco zelat.Vraj sa to urcite splni...

teodorka
29. mar 2010

prvy jarny spln je zajtra rano o 4.26 🙂 🙂 🙂

bianca
30. mar 2010

emmo tak ako?Ja pijem cajik

emmo
30. mar 2010

Ahoj 🙂
ja tiez,pijem caje,vela vela vody.Zatial sa drzim.Pol dna uz mame za sebou 😉

zuzanocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emmo
30. mar 2010

Bianca ako?Vydrzala si post?

bianca
31. mar 2010

vydrzala a stalo to za tooo.Skoro 1,5 dole.Som zvedava kolko sa vrati.

emmo
31. mar 2010

Ja som vydrzala,teda az na jedno jablko.
Navazila som sa,lebo pokracujem este 3 dni podla odkazu na prvej strane...
Urcite aj na dalsi spln idem na to 😉

cestovatelkaandrea
31. mar 2010

moja svokra tiez dodrziavala tuto dietu ale ona nejedla aj vtedy ked bol nov.
vraj vtedy sa schudne najviac, lebo vtedy nie je vobec mesiac a pri splne nejedla preto, lebo prave v ten den sa najviac pribera.
dodrzovanim tejto diety pekne schudla, len nesmela prestat, lebo akonahle sa prestala riadit splnom a nov mesiaca, tak opat naberala nazad.
od buduceho nov zancem aj ja. ten bude 14.4.

bianca
31. mar 2010

aj ja nabuduce pojdem do toho naplno.Len nezabudnut.

emmo ja sa vazim kazdy den lebo sa snazim ist podla Edity Sipeky preto viem co a ako no dnes som sa dorazila nenormalnou porciou sus.sliviek tak to vidim blede :-/

cestovatelkaandrea
12. apr 2010

baby tak o dva dni nejem nic celu stredu len vela pijem 😉 som zvedava na co budem mysliet vecer ked mi uz budu cigani hrat v bruchu

wali
13. apr 2010

hmm, a cestovatelkaandrea - staci nejest v ten den novu, alebo treba este nieco okolo toho robit? resp. v ten den nebudes vazne nic jest, alebo sa nieco moze? ako napr. ovocie, ci zelenina?? to je zajtra, tak by som do toho tiez sla, len neviem co a ako 😅

bellada
13. apr 2010

sa mi cekom pozdava tato dieta babulky 😀 raz za cas nejest nemoze byt na skodu...ja uz od pondelka jem striedmejsie, som a chcela pripravit na nejaku ocistnu dietu a tak mi ten spln pride v stredu vhod, idem do toho! 😀

wali
13. apr 2010

bellada, pockaj, praveze v stredu nie je spln, ale nov. no cestovatelkaandrea pisala, ze aj v ten den sa da schudnut. tak ja by som tiez sla do toho - myslim do oboch - aj do novu aj splnu, ze nebudem jest. a pozerala som, ze potom najblizsi spln (dieta je na prvej strane) vychadza na 28.4. a tam treba tyzden sa stravovat podla tej diety. o tomto nove toho moc neviem, dufam, ze sa andrea este ozve.

bellada
13. apr 2010

wali, dakujem za upozornenie, som to doplietla 😀 tak zajtra len tekutiny skusim dat, dufam, ze mi nebude zle od hladu, prinajhorsom si dam nejake jablko, uz som si vytacila tu dietu, dam doma na chkladnicku, aby som nezabudla potom nato

cestovatelkaandrea
13. apr 2010

baby mne o tom nove vravela moja svokra, ktora takto drzala dietu.
ona nemala dietu okolo splnu tych 7 dni ako to tu ine baby spominali. ona len dva dni v mesiaci nejedla a to na nov a spln. vtedy pila vela tekutin ale nie kavu a caj, lebo tie vraj odvodnuju. vydrzala takto dva dni v mesiaci hladovat cca 6 mesiacov a schudla okolo 6kg. ale ked s tym prestala tak to islo nazad.preto sa obavam, ze budem musiet takto potom hladovat do konca zivota 😀