Diéta pri splne. Ako funguje?

ejusa
11. mar 2009

Mate skusenosti s touto dietou,zabera?A ako presne sa robi?Pit vodu len?Lebo dnes je spln 😉

saska.t
11. mar 2009

baby kavu mozte ale najlepsie bez mlieka a cukru ale ja si dam mlieko bez problemov a funguje to 😉 prvy krat je to najhorsie dodrzat dalsie razy ti to uz ani nedojde 😉

bianka- 3 dni pred nema ziadny vyznam kedze mesiac nabera do splnu preto je to vlastne lunarna dieta, vzdy to funguje ked mesiac ubuda 😀

bianca
11. mar 2009

ejus este pockaj.Pokial kojis tak pri cviceni sa do mliecka uvolnuje kys.mliecna

saska fakt?A ja ze sa aspon organizmus pripravi a bude spln este ucinnejsi

decka musite mi slubit ze pred najblizsim splnom mi napisate ze bude spln lebo ja zabudnem

ejusa
autor
11. mar 2009

Ja ten spln budem uz teraz sledovat a napisem 😉 Bianca,ja nekojim..

zuzka1.
11. mar 2009

no kocky tak sa vrhneme na to, poznate niekoho kto touto dietou schudol apson 5-10kg?

zuzka1.
11. mar 2009

samozrejme nemysilm na jedenkrat

kisska
11. mar 2009

babule najblizsi spln bude 9.4. 😉 uz mam znacku v kalendari 😎

saska.t
11. mar 2009

zuzi - poznam ludi co to robia pravidelne a su pekne chudi, ale baby to chudnutie je iba vedlajsi ucinok hlavna podstata je v cisteni organizmu od skodlivin 😉

bianca - ano vsetko je len o tom ze mesiac ubuda a aj kila idu lahsie dole a org. pusta lepsie skodliviny 😀 kazda dieta by sa mala zacinat po splne aby to malo efekt 😉
ked si date do googlu lunarny kalendar mate tam vsetko popisane a aj kedy je spln .... 🙂

ejusa
autor
11. mar 2009

nepoznam,ale nie je to nemozne,ked sa to bude pravidelne dodrzivat pri kazdom splne 🙂

saska.t
11. mar 2009

nie je to take hrozne dodrziavat vychadza to zhruba raz za mesiac akurat nesmie byt v ten den oslava alebo party lebo potom je to v prd...li 😀

bianca
11. mar 2009

idem hned poznacit do mobilu ten spln

bianca
11. mar 2009

kiss nie 10.4.?

bianca
11. mar 2009

tak v dvoch s troch lun.kalendarov je spln 9.4.

ejusa
autor
11. mar 2009

Ja som pozerala a ved 9.4 je spln nie? 😲

zuzka1.
11. mar 2009

uz mam oznacene, takze pre dnes sme to odlozili, ci ako??? 😀

ejusa
autor
11. mar 2009

Aleee nie,len to pekne aj dnes drz,lepsie ako nic,mozno to zabere aj dnes,takze len pit dnes uz 😉

bianca
11. mar 2009

zuz ja ano lebo som pri pisani prveho prispevku mala kocku lad.cokolady v puse ale 9.4. idem na to

ejusa
autor
11. mar 2009

Teraz moj muz pride z roboty a bude oedovat,jaj,to bude tazke 😉

aniel
11. mar 2009

baby,keby som to vedela ráno ,tak nejem.Ja som si dala vyvarené slýže a trochu viac,ale prosím na budúce upozornite aj mňa.Od teraz pijem len vodu aj keď je už neskoro,ale lepšie ako nič 😉

ejusa
autor
11. mar 2009

Veru anile,lepsie ako nic 😲 ,najblizsie je spln 9.4. 😉

kisska
11. mar 2009

bianca 😀 😀 😀 😀 ladova je moja najoblubenejsia... to ked dnes vydrzim, tak uz vsetko 😉 A just idem este cvicit, nech tie kila dobre vynervacim 😎boooze a prave bezi Nigella 😒sa dnes vsetci dohodli na mne... ked ju chcem kukat, tak nestiham 😒
pozrela som este raz a malo by to byt 9.4.

saska.t
12. mar 2009

tak kocky ktora ste vydrzala??? 😀 ja som vecer musela zjest jednu rajcinu aj ked je to povolene chcela som vydrzat uplne bez jedla ale neslo to zato som ale vyslapala cesticku k wecku a spät ako som tam furt lietala 😀 😀 😀

kisska
12. mar 2009

moja statistika zo vcera je - pol hrusky, jedno jablko, 1 mrkva, 1 suchy rohlik a hektolitre vody... ale ma to vyhodu, ze ked tolko beham, asi aj spalim nejake kalorie... vaha ukazala -1kg 😉

aniel
9. apr 2009

baby,tak dnes je spln ,chceli ste ,aby vás niekto upozornil 😉 Tak len vodička na prečistenie.

maruschka
9. apr 2009

baby a ani káva sa nemôže???Len voda a čaj? 😕

saska.t
9. apr 2009

ja tiez zasa drzim!!! 😀

marushka - mozes mala by byt bez mlieka ale ja si dam aj trocha mlieka 😉 , tiez mozte ovocne a zeleninove stavy a ked je to na nevydrzanie tak 1 kus zelen. a 1 kus ovocia, nemal by to byt banan 😉

roasha
9. apr 2009

este ze ste to hned rano pripomenuli,ja zatial len kavu s mliekom. 😅

zuzidr
9. apr 2009

nebol spln včera?,tak dnes len vodu?už som vypila liter lucky tak ranajkovať ani nejdem 😀

roasha
9. apr 2009
saska.t
9. apr 2009

zuzi - dnes je 9.4 😉 baby uz mi skrka v zaludku, dnes to nepojde asi tak lahko ako naposledy 😝 Inak za ten mesiac som absolutne nepribrala na vahe a to som sa veru obcas aj vecer nazrala ako svina 😅 😕

zuzidr
9. apr 2009

no pekne tak dnes abstinujem 😀 😀 😀 a vodu len obyč alebo môžem aj džús? 😅