Diéta pri splne. Ako funguje?

ejusa
11. mar 2009

Mate skusenosti s touto dietou,zabera?A ako presne sa robi?Pit vodu len?Lebo dnes je spln 😉

cestovatelkaandrea
28. apr 2010

bambule dnes je spln 😉

bellada
28. apr 2010

mam ovocny den 😀

bianca
28. apr 2010

cafte.Ja zatial bez jedla.Teda zhresila som lebo som musela demonstrovat papanie rohlika so syrom a potom ochutnat polievku ci je ok ...

cestovatelkaandrea
28. apr 2010

ja som zatial zjedla len oblozeny tanier ovocim. ale moc toho do mna neslo. nechuti mi, lebo mam nejaku virozu. tak asi ani nemam problem nejest. ale inak len voda a cajiky.

bianca
28. apr 2010

tak decka ja som to dnes vzdala.Dostavila sa mrcha a vsetko bolo v haji.

cestovatelkaandrea
29. apr 2010

no ja som vcera vydrzala. dnes na vahe ukazovalo 66,2kg znova. takze pri splne to uz tak rychlo neslo.
ale teraz nastavaju dni, ked z mesiaca ubuda, tak dufam, ze cvicenim a normalnou stravou 5 krat denne mensie porcie to pojde dole. dalsi ocistny den je 13 maja. to bude nov 😉

bellada
29. apr 2010

bianca ja to iste 😠 ale som si to prehodila na dnes. zatial sa drzim len na ovoci 😉

bianca
29. apr 2010

juj decka ja to dnes platam 5iate cez 9viate.Zem.placku som zajedla ryzov.nakypom a teraz prelievam kavou

wali
30. apr 2010

holky, tak ja mam dole takmer 1,5 kila. no uvidim, ci to tak ostane, alebo sa nieco vrati. dnes jem este tak pomenej, no som zvedava. keby aspom kilo ostalo dole a takto zakazdym, ked to budem drzat, tak za pol roka som spokojna 😀

maruschka
30. apr 2010

no ohromné..neskoro som našla túto tému. Už som mala raňajky aj desiatu...Nutne sa potrebujem prečistiť a dať sa do poriadku. A keďže ja som na Mesiac veľmi citlivá, dúfam, že mi takéto stravovanie pomôže. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Budem teda piť iba čaje a vodu. Uvidím, či to pomôže 😉

bianca
13. máj 2010

caute decka.Nieje nahodou zajtra nov?

cestovatelkaandrea
16. máj 2010

bianca bol, ja som nemala cas vas upozornit

bianca
16. máj 2010

ja som vydrzala ,teda nie uplne lebo som po malej zjedla asi 3 PL polievky

markiza
16. máj 2010

Bianca a aky je vysledok?

bianca
16. máj 2010

necele kg ale to sa neudrzi

cestovatelkaandrea
1. jún 2010

ahojte baby, ako pokracuje v chudnuti? mne sa vaha ustalila na 67 kg. zacala som teraz aj viac sportovat, tak aj ked vaha tak dole nejde, ale oblecenie ostava volnejsie.
inak dalsi nov je 12.6. takze potom dietujeme opat 😉

emmo
1. jún 2010

@cestovatelkaandrea ahoj,toho 12teho sa pridavam,teraz som na jednej diete,tak dufam,ze ju stastne dotiahnem do konca.

majkuliatko
25. okt 2011

ahojte baby, ficite este niektora na dietach pocas splnu a novu? pytam sa preto, lebo zajtra je nov 😉