Dnes som začala 90 dňovú diétu

katkamaj
13. jan 2015

ahojte, tak dnes som sa pustila do 90 dnovej diety...chce niekto zacat so mnou? samej to ide tazko...

hernia66
25. jan 2015

@katkamaj ? 🙂

hanickadusicka
25. jan 2015

Počula som už o nej,ale neviem o nej nič....

katkamaj
autor
26. jan 2015

noze....moja dieta a pevna vola je uplne v .... som aaximalne zo seba sklamana...porusujem kde sa da...na vahu som radsej ani nestupila...ale dne mrknem nech viem...

katkamaj
autor
26. jan 2015

@hernia66 som si ani nevsimla ze mi zmazalo text 🙂

katkamaj
autor
27. jan 2015

@hanickadusicka na ulozto si stiahni knihu a tam je to vsetk o rozpisane 😉

hanickadusicka
28. jan 2015

@katkamaj ...dakujem

katkamaj
autor
30. jan 2015

@hanickadusicka podarilo sa? 🙂

hernia66
30. jan 2015

@katkamaj ahoj. No aj ja som už porušila. Ale to sa nedá keď ideš v ovocný deň na návštevu. Alebo keď máš ty návštevu. Priatel spravil také chlebíčky...ach.ale mi dobre padli 🙂
Ale veď nato sú pravidlá aby sa porušovali ;) aj ak tak chudnem, takže chcem pokračovať.

katkamaj
autor
2. feb 2015

@hernia66 ja to mam teraz veeeeelmi ale veeelmi tazke....mame teraz same oslavy a k tomu ideme este aj na dovolenku onedlho...tak sa tam urcite nebudem obmedzovat....ale od buduceho týždna mam uz naplanované fitko, tak to dufam pojde dolu lahsie ...: 😉

hernia66
2. feb 2015

@katkamaj tak len do toho. Mňa to aj baví, hlavne, keď aj mamu som nahovorila.

katkamaj
autor
11. feb 2015

@hernia66 tak som sa sem konecne dostala...skoncili nam hostinky, aj po dovolenke uz mam....od pondelka som zacala poctivo dodrxiavat a zacala som aj s fitkom...mam v plane chodit kazdy den....zatial sa mi to dari....ved pondelok az tak davno nebol 🙂 ale svalovica kvalitna...sa ani obliect rano nemozem 🙂 a doma sa mi pokaxila vaha takze ani netusim ako na tom som...ale citim sa ok....takze som mozno ani nepribrala....dnes mam na obed celozrnne cestovinky s paradajkou....mnamka 🙂

katkamaj
autor
12. feb 2015

@hanickadusicka tak ako? drzis? 🙂

hanickadusicka
12. feb 2015

Ahoooj....ale figu,nedržím.Kamoška už ňou prešla,zhodila pár kg,ale po čase je to všetko naspäť.To by si musela držať nie 90 dní,ale celý život.Inak to nemá zmysel.Ja mám svoju dietu,začala som ju pred týždňom.Jem všetko,ale iba do 15.hod.potom už iba čistú vodu.A jeden deň v týždni iba čistú vodu,nič iné.Zdá sa to veľmi drastické,ale vôbec nie.Najťažší je prvý týždeň,potom to už ide OK.Za 3 mesiace som vtedy zhodila 17 kg.Lenže kilá sú naspäť,pretože ja cez deň jesť nemusím a večer by som zjedla aj chladničku.Je tojediná kúra,ktorá mi sadla najlepšie.Vôbec nie si hladná,tej jeden deň sa pekne telo očistí,citiš sa fakt super.....

cintorina
12. feb 2015

Ja sa pridám ale až 19teho 🙂 začínam keď bude mesiac vo fáze nov vtedy sa najľahšie začína s dietami alebo ak chcete skoncovať so zlozvykmi. Ja už mam 90 dní za sebou schudla som z 97 na 77 kg. Mala som asi päť mesačnú pauzu pribrala som len kilo.

katkamaj
autor
12. feb 2015

@hanickadusicka kazdy ma svoje metody a vie co mu najlepsie vyhovuje...mne zas ta delena strava....neverim ze by som vydrzala 3 mesiace ale uvidime...zacala som aj poctivo chodit do fitka kazdy den takze uvidim ako sa zadari...zatial mam riadnu svalovicu...asi aj korienky vlasov ma bolia..🙂)

katkamaj
autor
12. feb 2015

@cintorina pekne si schudla...ja by som rada aspon na tych 77 ...stale si to presne dodrziavala ci si niekefy aj porusila? ja som uz ju drzala a dosla som po prvy pivny den a potom som to vzdala akosi...a vahu si drzim nepribrala som....

katkamaj
autor
12. feb 2015

@katkamaj bozeee..ze pivny 🙂 pitny malo byt🙂)

cintorina
12. feb 2015

@katkamaj dodrziavala som striedanie dní a co som úplne vylucila bolo pečivo aj sladké. Jedla som niekedy viacej lebo mi nestačilo 🙂 hlavne zo začiatku. Na raňajky väčšinou som nakrajala jeden banan, jedno jablko do toho rôzne orechy o 12 obed, o 15-16 olovrant a 18-19 večera. Takze som jedavala niekedy aj 4 krát

katkamaj
autor
13. feb 2015

@cintorina tak ja som dnes mala na ranajky 2 mandarinky a ptna obed som si udusila zeleninu 2 volske oka a kusok celozrnného chleba a na veceru som si udusila cibulku a 1 volske oko....teraz som uz akosi hladna ale nalievam sa vodou s citronou....a zajtra skroby...mam chut na placky...aj som si kupila zemiakovy skrob a idem teraz najst nejaky vhodný recept 🙂

katkamaj
autor
19. feb 2015

@cintorina
@hanickadusicka
@hernia66 uz nikto nedrzite? 🙂

miuska26
19. feb 2015

@katkamaj ja drzim - zatial sice len 18-ty den, ale ide to..tebe to ako ide? 🙂

katkamaj
autor
19. feb 2015

@miuska26 popravde kedy-ako 🙂 akurat teraz uz mam obed za sebou...sim uz nemohla vydrzat...kazdy den chodim do fitka...potim a na vahe nevidno, tak som z toho na nervy ☹ ale svaly su tazsie tak sa nemam vazit ...ale ked to sa neda... 😀

cintorina
19. feb 2015

@katkamaj ja som dnes len začala prvým dňom. Čakala som na nov 🙂 ja dnes varím bravčové kare na šampinonoch. Priateľ už má dosť kuracieho mäsa. No tak snáď večer na mňa nepríde chuť na sladké lebo s tym mam problém 🙂

miuska26
19. feb 2015

@katkamaj no aj ja niekedy uz neviem vydrzat do obeda a uz len cakam a kukam na hodiny, ze uz by som jeeeedlaaaa 😀 ..ale potom sa najem tak je zasa na chvilu dobre..mam pocit, ze sa to strasne vlecie cele dni..najhorsie su vitaminove dni..vtedy mam pocit, ze by som zozrala snad vsetko co mame doma a este aj vsetko v obchode.. a tym ze na vahe nevidis ubytok sa netrap, uvidis po case..dolezite je ze sa potis a stracas cm 🙂

hernia66
20. feb 2015

@katkamaj Cau. No som sem prestala chodiť, keď si tu dlho nebola. Ja to držím stále. 10 kíl dole, teraz je to mesiac a pol. Pitný deň som nedržala, to by som nezvládla. A aj poruším občas, veď to treba 🙂
Ale som spokojná. Tak nech to ide aj Vám ostatným.

katkamaj
autor
22. feb 2015

@hernia66 pekne si dala dolu, ja som zacala chodiť do toho fitka ale vaha mi akosi nejde dolu, no na oblecení troska zislo....taktiez porusujem a s pitným rezimom mam aj ja problem...nepijem vodu ani nic podobne skoro vobec, iba kavu 🙂

duda1524
24. feb 2015

skuste piperine forte.ja som doteraz vyskusal kopec veci a ani gram,ale tu som zhodil uz 3 kg.tiez je to 90 dnova kura,ale ja som chcel iba 30 dnovu na skusku.mali nejake promo,tak som sa nechal nahovorit na 90 dnovu a som rad,lebo som usetril nejake peniaze a celkom som spokojny,konecne

andrea2332
24. feb 2015

@duda1524
dalsi uboziak, co tu robi skrytu reklamu
myslis, ze su tu ludia sprosti?
a preco do kazdej temy pises to iste? to ti az tak velmi zalezi na ludoch? alebo ti skor zalezi na biznise, ktory ziskas z veci, ktore su len dalsim vymyvanim mozgu a maju predat lenivym ludom iluziu, ze schudnut sa da bez namahy?
smejem sa na tebe

duda1524
2. apr 2015

@andrea2332 -uboziak?moja zlata jedine ty si tu uboha a vela ludi sa z teba a tvojich komentarov smeje.pisal som,ze mne osobne to pomohlo.nikoho neprehovaram,aby si to kupil.myslim si,ze ty si to ani neskusila,tak sa laskovo nekomentuj moju osobu,ked ani neviem o com som pisal a urcite nepotrebujem niekomu robit reklamu na forach.nie som student,aby som tu vypisoval nezmysli za par ecok.mam vlastny biznis,ktory nema nic spolocne s chutnutim ani doplnkami vyzivy.