Dukanova diéta - od 13.5.2020 - pridá sa niekto?

donnam
4. máj 2019

Zdravím, už to síce nie je aktuálny trend, no rozhodla som sa to skúsiť 🙂 Od budúceho pondelka (13.5.2019) sa chystám začať s Dukanovou diétou - pridá sa niekto? 🙂

funicka
4. máj 2019

@donnam ja som začala v utorok😉 aj ked je už dosť osudzovana.ale potrebujem schudnúť a neviem sa inak dokopat 😂

lucyluv
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kobelka
4. máj 2019

@donnam no ja som ju drzala po tyzdni som to vzdala bolo mi zle az navracanie. Mne nevyhovovala. Radsej zmena stravy a troska pohybu. Uz mam za 3 tyzdne 4 kg dole.

majcika
4. máj 2019

O čom je?

janinka007
4. máj 2019

@majcika gugel pouzi

nikiki29
4. máj 2019

Ja som ňou chudla 3-4 roky dozadu. Fakt to fungovalo a keď si človek našiel to svoje obľúbené jedlo dalo sa to 👌🏻 teraz by som tiež do toho išla, ale keď kojím sa nedá 😁

donnam
autor
4. máj 2019

@funicka Ja som na "zdravej strave" rok, pravidelne cvicim a pribrala som kilo ... Uz ma to nebavi, tak chcem ist tymto sposobom. Tiez to neviem inak, ale verim, ze toto pomoze :D

janka0808
5. máj 2019

@donnam Prosím ťa o čom je tá dieta?ako funguje? voľakedy dávno veľmi uznávaná 🙂

wewe4
5. máj 2019

Ja idem od zajtra.m na Clean9.. Už mám na kúpenú zeleninou, ovocie..💪

donnam
autor
5. máj 2019

@janka0808 Sklada sa zo 4 faz, kde postupne pridavas potraviny. Ale uplne v skratke je to nizkosacharidova dieta, cize prijimas vacsie mnozstvo bielkovin a minimum, resp skoro ziadne sacharidy pocas prvych dvoch faz. Uz v tretej a stvrtej pridavas

janka0808
6. máj 2019

@donnam Ďakujem😉mám problém z tým,že nevydržím bez sladkostí,nemusím nič jesť iba sladké,neviem sa zbaviť ani kávy,nikdy som ju nepila,začala a neviem sa jej zbaviť mám chronickú gastritidu,chcelo by to sakra pevnú vôľu alebo aspoň plán

donnam
autor
7. máj 2019

@janka0808 Ja som tiez nevedela vydrzat bez sladkosti, ale potom som objavila stranku fitshaker.sk a fitnessguru.sk a tam je milion receptov na kolace a sladkosti😊 odhodlala som sa zacat uz dnes s dukanovou dietou, na zajtra sa idem piect cokoladove kolaciky, takze som v pohode co sa sladkosti tyka :D

anonym028
8. máj 2019

@janka0808 ak chcete mám knihu dukanová dieta na predaj 4€ + pošta je tam všetko podrobne čo treba vedieť.