Fitness. Rady, skúsenosti, diskusia

monkula
16. jan 2008

Túto tému zakladám pre mamičky, ktoré sa netrápia "zaručenou" diétou, ale pravidelne cvičia, alebo sa ako ja, "mučia" v posilovni...
Takže rada privítam vaše skúsenosti, či vám posilovanie, alebo aerobic pomohli k vytúženej postave, ako ste sa stravovali a aký máte pocit, z toho, že ste sa k niečomu dokopali...

olianko
24. jan 2008

ahojky
mimikyky fantasticke ako si pekne schudla 🙂 klobuk dole
urcite sa to tu vela dievcat pytalo ale kolko krat si chodila do posilky? a tam ti okrem planu upravili aj jedalnicek alebo ten si si vyriesila sama?
ja som bola dnes na body forming a paradne som si zacvicila ale tiez som musela prejst cez posilku...a ako pisala monkula vsade sami testosteron 🙂 a ten pot 😝

katulka11
24. jan 2008

No to je uplne fasa téma!! 🙂 Ja som sa tiež dala na cvičenie, ale len doma, do posilky to mám ďaleko a manžel robí von takže som s malou sama 😒 Cvičiť som začala v septembri, ťahala som to 3 mesiace ale baby, žiaden úspech, ani 1kg dole a cm tiež véééľmi málo. Ja som cvičila ale stravu som neobmedzila, nevravím že by som bola nejaký veľký maškrtník napr. na sladké ale dala som si vždy, keď som pocítila hlad. Takže ma to moc nemotivovalo, potom došli sviatky a to nebol čas a chuť 😲 😝
Teraz som začala s 90-dňovou diétou a opätovným cvičením, síce som len na 4 dní 😝 ale nejak sa začať musí... 😀
Babenky, tie čo cvičíte doma, máte skúsenosti s rotaňou? To je ten tanier čo sa na ňom točí, mal by formovať pás. Ja si ju plánujem kúpiť, len neviem či je účinná... 😉
Mimikyky - klobúk dole!!!!! Super výsledok a pri 4 detičkách.....!!!!

monkula
autor
24. jan 2008

Katulka, vykašli sa na rotaňu, kúp porisko a toč sa...
Lia, hej v Malackách, prečo? 😕 😕

zuzi76
25. jan 2008

Ahojte baby!
Monkula, to je uplne super, ze chodis cvicit s muzom! Ja som pred detmi tiez chodila s muzom do posilovne.Dokonca ked mal prvy syn 4 mesiace, tak som znova zacala. Ale teraz uz nestihame chodit spolu, tak som nasla take cvicenie kde sa pol hodinu cvici aerobik a pol hodinu sa posiluje. Paradne sa pri tom zapotim! Aj vy mate po cviceni pocit, ze svet je gombicka a vy zvladnete uplne vsetko?
No, a nejaku dietu by som ja veru nedokazala drzat. Nastastie zatial ani nemusim! 😀 Pri obidvoch tehu som pribrala len 7 kg a tie boli prec hned ako som prisla z porodnice. Len po druhom mam este trochu "roztrasene" brusko, no dufam, ze sa to da do poriadku. 😉

chrobaak
25. jan 2008

mimikyky, to je skvela zmena! 😕 😵

kakusa
25. jan 2008

Ahoj baby,
aj ja sa chcem k vam pridat🙂
Chodim 2xna fit loptu-...uzasne cvicko a zacala som sa snazit ist raz do tyzdna do fitka , tiez s muzikom 😀 ale nechudnem, poradte mi co mam robit, viac cvicit???
V MA je aj super spinning,ale uz sa neviem znovu namotivovat aist si tam zacyklovat... ☹

monkula
autor
25. jan 2008

Ahoj kakusa a ty si z MA? 😕 😕
na tom spiningu som ešte nebola, mňa baví tá posilovňa... Skús zmeniť stravu, pridať nejaké tie suplementy...
A váha sa Ti bude chvíľkud ržať na jednom mieste, to vieš, telo bojuje a každý gram tuku 😀 😀 😀

kakusa
25. jan 2008

Nie som z MA som, z Lo,ale mam to po dialnici chvilocku a chodila som do Maliny...bolo to super...som sa tam aj spotila, co sa mi stane sem-tam v saune🙂
No ved som ako skyda☹ snazime o mimi , tak velmi nechcem take veci jest a vlastne ani neviem, ci je to vhodne 😖

monkula
autor
25. jan 2008

Ak sa snažíš, určite nie, ja to tiež neberiem, pretože dojčím...
Pár stránok dozadu som dávala link na malinu, je tam aj cycloaerobic, videla si ju?

kakusa
25. jan 2008

Nie nepozerala...Idem mrknut🙂
Som si myslela, ze dojcis, som uz citala niake tvoje prispevky🙂
ja som, do tej Maliny chodila, to bolo super som si vzdy odychla🙂 sem-tam isiela manzel s malym plavat...

kakusa
25. jan 2008

No je to pekna strank asu na nej aj zaujimave vecicky,ale neviem najst kedy funguje spinning-cycloaerobic a kto precvičuj 😒 asi budem musiet zavolat🙂

kakusa
25. jan 2008

Monkula je niektorý z tych fešákov, čo tam majú profil tvoj manžel???

monkula
autor
25. jan 2008

Profil ešte nemá, ale je tam vyfotený, Posedenie pri jedličke, december 2007, na spoločnej fotke sme všetci štyria, má biele prúžkované tričko a stojí priamo za mnou, ja som tá s bábom na rukách a ten malý červenom je ten starší... A sme tam aj samé s Chiarkou...

kakusa
25. jan 2008

idem prekuknut🙂
co s tou stravou je nieco??,co mam robit aby som nemala chut na sladkosti...ja ich totiz milujem🙂

monkula
autor
25. jan 2008

kakuš, jedine chróm...

andy.a
25. jan 2008

mne chróm kedysi práveže robil hypoglykémiu a tým bola chuť na sladké ešte väčšia.. 😒

monkula
autor
25. jan 2008

to fakt? 😲 😲
No, nech skúsi a uvidí, čo to spraví...

kakusa
25. jan 2008

No je to velky chlap...zorka ako dobre vyzera🙂

monkula
autor
25. jan 2008

Veď v tej posilovni pomaly aj spáva 😀 😀 😀 😀
Poznáš Zoru? Asi ťa precvičovala ,však?

kakusa
25. jan 2008

Hej..na spinningu...ona sa mi pacila, s nou je radost cvicit🙂 😉
Monkula viem, ze kojis,ale sa aj niako specialne stravujes?

monkula
autor
25. jan 2008

ani nie, snažím sa obmedzovať sladké, tú kofilu, čo teraz chrúmem nepočítam, 😀 😀
Ale my tak či tak mastné nejeme, pretože ma bolí z nich žalúdok, a teraz v pondelok sme pochovávali babku, takže chuť do jedla ani nemám... 😒 😒 😒

kakusa
25. jan 2008

Tak to mi je luto...
ani ja nemam rada mastne,ale sladkeeeeeee...... 😉

monkula
autor
25. jan 2008

tak skús chróm...
A do Maliny sa nechystáš? ja som mala cvičiť včera, ale nevyšlo mi to, tak ma cez víkend čaká super tréning, sobota aj nedeľa 😠 😠 😀 😀 😀
ďakujem, pochovávali sme ju v deň, keď Chiarinka oslavovala prvý rôčik... 😔 😔

zuzi76
25. jan 2008

kakusa, tak sme na tom rovnako. tiez milujem sladkosti! 😀 Muz mi raz "naordinoval" chrom, no nejako to na mna nezaberalo! ☹

monkula
autor
25. jan 2008

Až mi príde večer muž z roboty, spýtam sa o, čo ešte potláča chuť na sladké...

zuzi76
25. jan 2008

monkula, mne zabera ked doma vobec nic sladke nemame! 😀 Ale teraz sa vzdy nieco najde. 😝

kakusa
25. jan 2008

To je najlespsi recept baby, nemat doma nic sladke🙂 a nez by som isla do obchodu, tak sa na to vykasle🙂
Monkulka chystam sa do Maliny uz asi mesiac na spinning 😒 a este som nebola ☹
Ale zajtra idem aj ja do posilky s muzikom, tak sa celkom tesim, bo som musela v stredu vynechat lopticky, bo sme boli na sluzobke z prace☹

zuzi76
25. jan 2008

baby, mna tato tema uplne nazhavila, ze by som isla cvicit aj hned teraz! 😉 Totiz, tento tyzden som nebola, lebo starsi syn dostal kiahne, tak musime byt v teplucku. 😝

bubatko
25. jan 2008

kocky, super, paci sa mi konecne nejaka tema, kde nie je ziadna dieta

ja cvicim doma na orbitreku a v posilnovni s osobnou trenerkou, zatial len necele dva mesiace, ale uz minus 4 kila (trenerka by mi viac ani nedovolila, vraj 2 kg za mesiac su max, lebo zas nie som tak obezna, aby som musela chudnut viac 😉)

co sa stravy tyka, tak proste 5x denne, zdrave jedla a neprezierat sa, ale absolutne ziadne predpisy a diety a specialne jedla, proste dat si len tak trochu pozor a hotovo - ja na diety teda nie som

mimikyky, potlesk 🙂

ja som zacala v decembri a mam plan, ze do konca maja budem kocka 😎

monkula
autor
25. jan 2008

kakusa, aj ja idem zajtra s mužíkom do posilky, takže ak tam uvidíš mamu, tatu, detičky, tak to som ja 😀 😀 😀 😀
Bubatko, preto som túto tému založila, pretože tie zázračné diéty v niektorých témach sú skôr návod, ako si zničiť zdravie 🤐 🤐 🤐
A ja som si dala záväzok byť do júna kočka, tak potom v júni si pošleme fotky... 😀 😀