Fitness. Rady, skúsenosti, diskusia

monkula
16. jan 2008

Túto tému zakladám pre mamičky, ktoré sa netrápia "zaručenou" diétou, ale pravidelne cvičia, alebo sa ako ja, "mučia" v posilovni...
Takže rada privítam vaše skúsenosti, či vám posilovanie, alebo aerobic pomohli k vytúženej postave, ako ste sa stravovali a aký máte pocit, z toho, že ste sa k niečomu dokopali...

zanettka
12. feb 2008

Olianko ďakujem za názor. veľmi ma to potešilo. Ja som chodila na Body Pumping 2 krat do tyždňa a mala som z toho krasnu postavu. ale je to dosť makačka. Ešte by bola možnosť si mliečko po cvičení odstriekať a vyliať a malemu dať až ďalšie papanie. mylsite že tam o už nebude cítiť? Ja som z toho cvičenia v začiatkoch mávala slušnú svalovku 🙄

bobd
10. apr 2008

ahojte cvicitelky!
chcem sa vas spytat, ci neviete o nejakej stranke, kde by sa dalo online cvicit aerobic doma... dik 😉

barborka17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriam17
27. nov 2008

ahojte nemate daaku dobry tip na fitko v ke???...tam kde sa da aj lyzovat na takom stroji...dakujme

nanyka
4. dec 2008

baby máte niektorá skúsenosť so spinningom? ja som sa odhodlala, že by som to skúsila, vraj to účinkuje práve na problémové partie - stehná, zadok a brucho.. 🙂
pomohlo to niektorej?

krish
29. jún 2009

ahojte. hladam "spolutrpitelku" na spinning. som z BA a asi by som chodila do golemu v auparku. prida sa niektora??? 😉

flowerfairy
20. jan 2011

Caute baby, ake mate skusenosti s eliptickymi trenazermi? Viete mi nejaky poradit? Dik 🙂

Pacia sa mi tieto, cena je super, len sa bojim, aby sa nerozpadli po par tyzdnoch. Nemate ich niektora?
http://www.insportline.sk/1764/elliptical-inspo...
http://www.insportline.sk/305/elliptical-inspor...

mimikyky
20. jan 2011

@flowerfairy ja mám obyčko len z kauflandu za 99€ slúži mi už 2 roky 🙂

flowerfairy
20. jan 2011

@mimikyky Heeeej? Zeby som si postriehla na akciu? 🙂

mimikyky
22. jan 2011

@flowerfairy v tescu som videla za 99€ 😉

ketrinka29
2. jún 2011

JA som športovec od 15tich.rokov a cvičím pravidelne 3-4krát/týž.- aerobic, tae bo, pilates, posilka, vyskúšala som všetko, no vždy si nájdem aj niečo nové. Veľmi sa mi páčilo vo www.vitalstudio.sk a stroje, ktoré tam sú, hlavne lymfa, rollen a aj vacushape. Je to účinné, ak sa dodržuje aj strava, cvičenie a tieto pomocné masáže. Veľmi mi to pomáhalo a plánujem sa tam zas vrátiť po pôrode. 🙂 Teraz veselo priberám. 😀 Pohyb je dôležitý a hlavne telo si pamätá.

petaboo
2. jún 2011

@monkula NO KONEČNE TÉMA AJ PRE MŇA 😀
nie som síce mamička ale samozrejme že cvičenie pomáha redukovať hmotnosť ale ide o to aké cvičenie a HLAVNE aká strava 😉 😉 😉

petaboo
2. jún 2011

@monkula ješiši riadne stará téma ups

petaboo
2. jún 2011

@ketrinka29 telo si pametá to je gro, síce nefér ale realita 🙂

petaboo
2. jún 2011

@flowerfairy dobrá vec ale najúčinnejší stroj na redukciu hmotnosti je bež. pás.

ketrinka29
2. jún 2011

🙂 ...podľa mňa, každému zaberá čosi iné, treba vyskúšať. Ja mám rada stepper a bežiaci pás, ale to je len na aeróbnu činnosť, spalovanie, len potom treba telo aj posilňovať, lebo schudnuté mlandravé chudé telo je horšie. A hlavne pri zhadzovaní kíl sa treba starať aj o kožu, preto tie doplnky ako lymfa, rollen. Nejlepší je trojboj: upraviť stravu, cvičenie a starostlivosť o pokožku! 😀

flowerfairy
2. jún 2011

@petaboo Co ja viem, to ma nejak nenadchlo, radsej behat po pevnej zemi 😀 Noooo, ale ked uz o tom hovorime, tak lepsie ako trenazery je poriadne taebo, alebo nieco take a plavanieeeeee 🙂 A potom este ta dieta, ze "cica nežer", hehe. Uz sa tesim ako budem znovu bojovat, ked sa nam narodi mimi, lebo zasoby si momentalne vytvaram kvalitne. 😝

petaboo
3. jún 2011

mne sa najlepšie zatiaľ behalo po pláži na dovolenke ale to nejde pravidelne 😀 A čo sa týka stravy tak to milujem sa stravovať zdravo 😀

kosta123
18. nov 2011

Ahojte ešte sem niekto chodí??
Ja som začala chodiť do fitka pre 1,5mesiacom a zatiaľ ma to baví.

lili_mia
30. dec 2011

@kosta123 ahoj, našla som túto tému, ja využívam domáci orbitrek a pilates

viva13
11. dec 2012

Ahoj, neviete niekto ceny DVD zo stránky zoracentrum.sk ? dakujem

matulisa
14. dec 2013

@certica už si kúpila? ak áno, poraď prosím

jespera
21. dec 2013

Ahojte, ja tiez potrebujem radu. Som 16 mesiac. po druhom porode, kde mi zostalo 35 kg. 25kg som tvrdou dietou dala dole, zostalo este cca 10 - aj ked podstate uz som na povodnej vahe, ale tych desat by ma velmi potesilo. Len uz je to tazke, vkuse byt na diete ma uz nebavi. Potrebujem hlavne radu ako zacat - akej stravy sa drzat - bielkoviny? - rozmyslam orbitrek, zumba...a taketo - no neviem, ak sa tu najde niekto kompetentny - rada si necham poradit. A je dobre aj brat nejake prostriedky - na rychlejsie spalovanie?

riverparkdanceschool
22. apr 2014

Mamičky! Radi by sme vám predstavili našu skvelú NOVINKU! Riverpark Dance School ponúka pre vás tréningový a výživový program zostavený na mieru🙂 Či už chcete schudnúť, vyformovať postavu, spevniť svalstvo alebo zlepšiť kondíciu a potrebujete poradiť ako na to, využite novinku v našej ponuke FIT PROGRAM NA MIERU! Viac infomácií na našej internetovej stránke 🙂

linduska_
20. aug 2014

Tie ktoré pijete po tréningu proteín, v akom množstve ho pijete, po akom čase od dokončenia tréningu, resp ako čo najlepšie využiť kúpený proteín, aby bol účinný. Ďakujem

ves1
3. okt 2014

linduska_všetko o dávkovaní proteínu maš na obale.Ono záleží aký maš proteín a koľko %.Ja osobne ho rozrábam vo vode 250-300 ml a 30g proteínu.Pijem ho po tréningu a večer.V dnoch voľna len večer.

monita662
3. okt 2014

@ves1 AKO SA MOZEM spytat naco je dobry protein? pije sa pred aj po cviceni ?

ves1
3. okt 2014

Proteíny sú potrebné pri budovaní a rysovaní svalstva.Pred cvičením sa nepije,pije sa po treningu.Osobne by som ho doporučila len osobám čo naozaj tvrdšie cvičia vo fitkách.

ves1
3. okt 2014

Samozrejme že sú aj rôzne dietne proteíny ,slúžia ako náhrada jedla počas dňa na optimálne doplnenie živín a taktiež po treningu.