Forskolin - prírodný doplnok diéty na chudnutie

evi_b
13. júl 2015
Používateľ evi_b je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evi_b.

Máte niekto nejaké info alebo skúsennosti s týmto prípravkom? Potrebujem fakt moc schudnúť skúšam racionálnu stravu a váha sa nehýbe... 😢

bylinkaa
13. júl 2015

Nemam, ale zaujimalo by ma o co ide...

bandura
13. júl 2015

@evi_b su to tabletky objednala som si ich z netu cca okolo 60e a schudla som s nimi 4kg i napriek tomu ze som jedla klobasy ja ho chvalim

evi_b
autor
13. júl 2015
Používateľ evi_b je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evi_b.

@bandura ako je to s uzivanim? Beries ho aj teraz? Zacala si sa inak -zdravsie stravovat? Nevracaju sa ti tie kilá?

bandura
14. júl 2015

@evi_b nie neberiem ho to je myslim na mesiac, kila sa vratili lebo som sa zacala nezdravo stravovat ale uz som to vsetko napravila a kil sa dalej zbavujem no uz bez forksolinu nechcem vyhadzovat do koša peniazky ked to ide aj bez pripravku

kustik
21. júl 2015

Nepomohlo vobec škoda love😠😢😣😳 .

petrak87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankazav
22. júl 2015
Používateľ jankazav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jankazav.

Prípravky na rýchle schudnutie zvyčajne nefungujú, pretože schudnúť sa naozaj nedá za pár dní. Treba sa racionálne a zdravo stravovať (zvýšiť príjem bielkových a komplexných sacharidov a znížiť príjme cukrov). Nesmierne dôležitý je aj pohyb (nie silové cvičenie alebo brušáky - ale dlhodobá záťaž - kardio - ideálne chôdza, byciklovanie, korčuľovanie, prípadne stroje v posilňovni). Čo sa doplnkov stavy týka, treba vyhľadávať také, ktoré podporia využívanie už prijatých živín a tým pádom už nebude nutné opäť jesť a jesť nadmerne. Znižovanie chuti do jedla, schudnutie do týždna a podobné veci sú viac na škodu ako na úžitok. Osobne nepoznám žiaden prípravok na schudnutie, ale značka prírodnej medicíny, ktorú užívam, ponúka aj takýto prípravok, nie je drahý a mám s nimi iba pozitívne skúsenosti, takže to môžeš vyskúšať - http://ajurshop.sk/produkt/weight-balance-kapsuly/ 🙂

renatica86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petrak87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz