Fotky - chudnutie a výsledky

jasmika
23. jan 2013

Ahojte maminky. Tém ohľadom chudnutia je tu už habadej.. Ale chcem založiť takú kde budeme vidieť aj konkrétne výsledky. Bolo by to potešujúce pre maminky ktoré už schudli. Tie ktoré chudnú by mali motiváciu. A tie ktoré ešte potrebujú zhodiť..tak ako ja... by mali motiváciu vydržať... Takže sem sa s fotkami... A aby som to začala tak pridávam svoje fotky. Prvá fotka je marec 2011, druhá máj 2012 a tretia august 2012. Chudnúť som začala v auguste 2011. Začala som z 75 kg, teraz mám 65-66 kg..ale ešte chcem potiahnuť na 60kg... 😀 Za tú prvú fotku sa hanbím... ale som to ja tiež... a už nikdy nechcem tak vyzerať....

superego
23. jan 2013

Tak zdravim.. Ja som vyzerala ako velryba este minuly rok v marci, kedy som sa rozhodla, ze je koniec depresiam..
Marec 2012 - 96 kg
September 2012- 69 kg
Teraz som pribrala na 72 Kg, ale opat som nabehla na cvicenie a do leta chcem mat 65 kg.. Dufam to zvladnem 🙂

adkasmolka
23. jan 2013

@jasmika jééj super tema. My mame zostihlujuce studio, tak hodim fotky, aby ste vedeli, ze u nas sa NAOZAJ SCHUDNE A SFORMUJE POSTAVA! Pochopitelne tvare ukazane nebudu. Vieme preco 😉

adkasmolka
23. jan 2013

@superego SUUUPEEER!!! riadna kocka 😉

rusalinka
23. jan 2013

@superego fúúúú... to ako???

lenka268
23. jan 2013

@superego fíha, az som oci vyplestila, tak to je naozaj krasne, gratulujem to je ozaj silna pevna vola, ja som tiez mavala tych 70-75 a teraz 95 kg, strasne a neviem a neviem sa neijako nastartovat, ak sa smiem spytat ako si to dosiahla? strava? trener? alebo sama?

superego
23. jan 2013

@adkasmolka diky :D musim sa strasne smiat na tej prvej fotke ale nech.. tak mi treba.. dolezite je ze uz to nedopsutim.. mozno :D

superego
23. jan 2013

@lenka268 No zacalo sa to tym ze mama vycapila vianocne fotny na fb.. vtedy som sa mierne povedane zrutila :D a v marci som sa proste rozhodla ze konec.. jedine co robim a robila som je, ze som po piatj nejedla a cez den som sa snazila najest sa 4 krat.. Vecer davam 20 minut cvicenia doma na koberci na nohy brucho atd.. Maximalna doba ktoru venujem cviceniu je 30 minut.. to je vsetko.. Prvych 10 kil islo dolu za mesiac!!

hhenike
23. jan 2013

parada, tato tema mi prisla akurat vhod. Fotky du zatial davat nebudem, pretoze su tomu len 3 dni, ked som sa rozhodla zmenit zivotospravu.... tak dufam, ze mi to pekne krasne vydrzi a o mesiac-dva uz mozno budem mat co ukazat 🙂

adkasmolka
23. jan 2013

@superego tehotenstvo robi divy s postavou. Hlavne je, ze mas SUPER SILNU VOLU dokazala si to, uz len to ako perfektne vyzeras, dalo urcite vela namahy, ale ako kondicny trener musim povedat, klobuk dole mamina 😵

jasmika
autor
23. jan 2013

@superego super... paráda... Teším sa veľmi.. nie sú dôležité tie prvé fotky..ale tie na konci s úspechom

alka221
23. jan 2013

wau, tak toto uz je ina tema 😉 konecne aj nejake fotky.. ja som dnes po dlhej dobe zacala cvicit, uvidime ako to pojde.a vsetkym drzim palce v chudnuti..

lenka268
23. jan 2013

@superego no tusim si ta zalepim na chladnicku 😀 😀 😀 , ale nie 😵 , tak to je ozaj obdivuhodne toto, ja sa uz asi nasierem a idem na to, lebo sa citim strasne. 😒

lenka268
23. jan 2013

@jasmika krasny ubytok, clovek hned inak vyzerá, ja potrebujem takych 20 dolu. No uvidime, po tychto fotkach co su tu si musim vazne vstupit do svedomia. 🤐

superego
23. jan 2013

@lenka268 v prvom rade sa musis prepnut v hlave.. potom to pojde aj same 🙂 drzim palce.. najdolezitejsie je aby si sa citila dobre..

hajajanka
23. jan 2013

@jasmika
@superego
Teda, baby, klobuk dole. To je fakt uzasna zmena. Ja potrebujem dat dole 6 kg a tak som zacala aspon vzdanim sa sladkeho. Cvicenie mi ide hrozne tazko. Dlho som necvicila a moje telo je uplne stuhnute, kazdy pohyb ma boli. Ale toto je nenormalna motivacia, aby som to zacala. Stali sa z vas uzasne kocky!

dai
23. jan 2013

aj ja by som rada prihodila - ale teda ja sa moc ked sa necitim pekna nefotim🙂 ale mozno nieco najdem z minuleho roka - u mna to bolo zo 66 v januari na 51 v juli - som krpata, takze ten rozdiel bolo fajn vidiet😀

soldi
23. jan 2013

pridam tiez foto pre inspiraciu. v prvom tehotenstve som pribrala 45 kil. vela z toho bola voda. vaha mi sla dole az po ukonceni kojenia. kazdy den som bola hodinu na rotopede, jedla som normalne, akurat polovicne porcie- vecer som nebola zvyknuta jest nikdy. 🙂
prva fotka je august 2011, druha fotka o rok neskor.
teraz som znova tehotna a zatial mam nastastie hore len 3 kila, dufam, ze mi tento trend vydrzi az do konca 🙂

vadimka
23. jan 2013

@superego vyzeras uzasne..mozem sa spytat ako vyzera tvoj jedalnicek? napr. co jes na ranajky, desiatu, obed, veceru....sladkostiam, mastnym sa ale vyhybas, nie?

jasmika
autor
23. jan 2013

@dai no vidíš tak daj fotky..aj ja som strašná ...ale tak sme tu baby .. na facebook by som to nedala kde jej plno ľudí ktorí ma poznajú... 😀 😀 😀

gordana
23. jan 2013

@superego GRATULUJEM!!!Ako sa Vam to tak rychlo podarilo?Prezradte recept na uspech🙂

jasmika
autor
23. jan 2013

@soldi parádička.. super... vyzeráš úžasne.. a určite sa aj cítiš však?

superego
23. jan 2013

@vadimka
@gordana _Baby naozaj jem vsetko.. a dokonca sa neobmedzujem ani v mnozstve.. Ale citala som od mudrych ludi, ze ked cvicis, tak potom este par hodin spalujes tuky, takze som cvicenie zadelila na vecer, a pekne si v noci chudnem :D

soldi
23. jan 2013

@jasmika he he, vsak ten pocit asi poznas sama 🙂 ja som cely zivot bola chuda, len to tehotenstvo mi urobilo nejaky skrt cez rozpocet 🙂 inak keby niekoho zaujimali konkretne cisla, tak pred tehotenstvom 60, pri porode 105, na prvej fotke okolo 85 a na druhej 64 🙂
a tiez u Teba plati, ze cim si chudsia, tym sa citis mladsie? 🙂

superego
23. jan 2013

@soldi naozaj parada 🙂 gratulujem

soldi
23. jan 2013

@superego tiez som vzdy cvicila vecer, sa mi potom dobre spalo 😀

jasmika
autor
23. jan 2013

@soldi presne tak... ešte chcem omladnúť o 5 kg 😀

soldi
23. jan 2013

@superego napodobne 🙂 vyzeras uzasne 🙂

soldi
23. jan 2013

@jasmika moj ciel je tych 60kil po druhom tehotenstve. meriam 170, tak mi to pride ako optimum. ale na strednej som mavala napr. len 48 😕
Ty si aka vysoka?
na tej poslednej fotke vyzeras uplne chuducko 🙂

superego
23. jan 2013

@soldi 170 a 45 kil? fuuha.. ja som mavala pri 173 vzdy 62 kg.. teda to si musela byt ina laňka 🙂

jasmika
autor
23. jan 2013

@soldi ja som na tom presne ako ty... vysoká som 170 cm a chcem vážiť 60, to je moja vysnívaná váha... Ako ja som nikdy nebola od prírody štíhla.. furt sa to na mňa lepilo...ale dnes viem že je len na mne či budem tučko,alebo sa s tým popasujem a budem sa cítiť skvele a vychutnávať si obdivné pohľady... Akurát teraz sa napr, chystám na bežky 😀