Herbalife verzus Dulcia

ers89
28. júl 2017

Ahojte maminky! Ake mate skusenosti s kozmetikou herbalife a s dulciou? Obe su prirodne kozmetiky. Herbalife asi kazdy pozna, no dulcia nie je az tak dlho na trhu, ae ma skvele recenzie. Hlavne by som sa potrebovala zbavit ciernych bodiek a opuchov a kruhov pod ocami. No ja nemam ziadne skusenosti ani s jednou kozmetikou, ked nepocitam to, ze som bola na hlbkovom cisteni pleti , kde pouzivali herbalife. Na treti den sa mi urobilo este viac ciernych bodiek, ako predtym. Neviem ci to bola alergicka reakcia alebo skor naopak, ze tie bodky boli tak hlboko zanesene, ze po tom cisteni vysli na povrch. Dakujem za kazdu radu

jeennyv
28. júl 2017

@ers89 chod do drogerky, tam mas dnes x druhov masiek a veci na bodky...herba atd..to zivis akorat tak dilerov, co idu v pyramidovej blbosti

palomablanca
28. júl 2017

Ja som s dulciou veľmi spokojná, používam jej kozmetiku už rok - dva.

ers89
autor
29. júl 2017

@palomablanca a na čierne bodky by si čo odporučila?

palomablanca
29. júl 2017

@ers89 teraz skúšam to zelene mydlo čo ponúka, tuším je to aj na čierne bodky, zatiaľ ale nemôžem velmi hodnotiť, použila som to len 2x, prvý dojem je dobrý ☺ kľudne jej však napíš, ochotne poradí ta Lucka.

majloo
30. júl 2017

Od Dulcie milujem krem po oci kofeinovy na noc, super proti opuchom a na den sedmokraskovy, tiez pecka, ten mi dost smrdi inak, ale ucinky su super. Na cierne bodky u mna vedie Himalaya nejaka cistiaca bahenna maska, ta vytiahne maz aj z paty, v dmku za par supov, ci je prirodna neviem, inak z dlhodobeho hladiska na mastnu alebo zmiesanu plet odporucam Clinique, aspon tie cistiace veci, je to drahsie, ale pomaly sa mina a ucinky super, plet je cista a taka svieza jasna.