Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hľadám kamarátku na spoločné chudnutie do leta

blueberry21
1. feb 2012

Do leta potrebujem schudnut 20kg, rada by som sa s niekym podporovala , vraj to ide rychlejsie , najlepsie by bolo keby si mala taku istu nadvahu ako ja . Ja uz sa na seba nemozem pozerat , takze kludne sa pridaj a podme nato 🙂 nech sme zas kocky 🙂

kimina7
3. apr 2014

@martinameskova Ahoj, ja mam 4.den diety, konecne sa mi podarilo zacat, no dnes mi dcera ostala doma, tak som musela vyvarat a uz som zhresila kuskom croiasan :( a nestihala som si robit vlastne dietne veci, a behaju mi tu s cukrikmi,co poschovavali postupne...tak to mam teraz stazene, a ked su deti chore a vkuse doma, tak aj mas viac stresu, no dufam az tak nepovolim. Odkedy som chcela chudnut, stale som myslela na jedlo,tak som uz na 80 kg, cize pribrala som :( Prave preto teraz od pondelka som uz vazne jedla malinko, a ziadna muka, chlieb, cestoviny, ryza...Zeleninu, ovocie ja milujem, takze hlavne to a kava s mliekom, tam pouzivam sladidlo, ak som moc hladna hermelin, syry ale moc pomoze mäso s gyros korenim a zeleninou. Co mi strasne pomaha aby som nebola hladna a aj mi chuti je avokado, uhorka,sol, korenie s kôprom, to by som jedla cely den, len avokado tu sa tak tazko kupuje dobre....Zatial necvicim, a uz asi pockam, kym mala pojde späť do skoly. Rok mi deti neboli chore a teraz od oktobra ako keby vkuse :( aj s kiachnami som s nimi skoro 5 tyzdnov bola doma...to som tiez moc vtedy jedla, vsak vtedy s nimi ani do obchodu sa neda....

ragulca
5. apr 2014

@blueberry21 pridám sa aj ja, ak môžem, som dva tyzdne na diéte, mám dole 6 kg, ale este 20 mi treba

frederika2604
6. apr 2014

aj ja sa chcem pridať ...sice nie som po žiadnych deťoch ale potrebovala by som rady k diete...alebo lepšie povedané čo jesť aby človek schudol a nenabral to o par týzdnom mesiacov spať....už dlhšú dobu chodím na aerobic cvicenie..dva krát do týždna aa občas ked víde čas aj posilka....len moja slabina jeee strava... od letnej dovolenky sami podarilo schudnúť 2 kilá......vždy čo schudnem dojem to...alee tiež pravda...keby som necvičilia tak som ako sloník...neviem či mam nadváhu ale necítim sa teraz dobre...poradte niečo baby...

kali010
16. máj 2014

Ahojte kocky, tak som rada ze vsetky vase problemy mavam aj ja 🙂).
Ale snazim sa poradit si. Napriklad ku svokrovcom na vikend si uz balim svoje jedlo a aj ked na mna obcas svagrovci a svokrovci pozeraju ako na blazna nevadi. Ale tiez sa nezdrzim domacich kolacov a sladkosti. Tak som ich zacala varit v prijatelnejsej, zdravsej forme. Najradsej by som ich obmedzila na minimium, ale zisitujem, ze som cisty sacharidovy typ a cukor mi pomaha. Mozno by aj Vam pomohlo zistit si co je dobre pre Vase krvne skupiny a aky ste typ.
Teraz som zacala chodit aj ja do posilky, aj ked ju neznasam, lebo potrebujem spevnit po 2 porodoch. A pravda je, ze dozor od niekoho ineho je lepsi, lebo ani ja ako trenerka nad sebou nemam dostatocne tvrdu ruku 🙂).

moncacko123
4. jún 2014

ahojte.. neviem ako to tu zije :D ale som zo ziliny.. a hladam nejaku kamaratku s ktorou by sme sa podporovali ... chccem zacat radikalne chudnut pomocou norbi update... aspom takych 20 kg.... je tu niektora taka? 🙂

darkdavil666
13. jún 2014

Cavko,som tiez na materskej a dosť som pribrala,hladam niekoho kto bi chodil do fitka z hodila som 12 kil a chcela bi som dat dole 20 kil ešte,tak baby pište ktora bi chcela tiez chodnuť

darkdavil666
13. jún 2014

Aj ja chcem schudnuť este viac.naide sa tu niekto kto bi rad chodil do fitka golem

jana6531
16. jún 2014

NO pekny den prajem tak ododnes sa pridavam aj ja neviem ci to stihnem do leta ale určite chcem niečo zhodit 🙂 Kto ma podporí? :-P
😅

rjanuska01
17. jún 2014

@jana6531 ako ti to ide? aj ja s pridávam 😉 tiež sa potrebujem znova naštartovať lebo som bola pár dní chorá a akosi som poľavila 😀

jana6531
17. jún 2014

@rjanuska01 no ja sa dnes celkon drzim mala som aj stravu viac zeleninkovu a viac vody som vypila no vecer ked dojdem z prace by som sla este na trampolinu doma no uvidime a co ty? A ako sa stravujes ty hm? Mas aj neak upravenu?

rjanuska01
17. jún 2014

@jana6531 ahoj, supeer že si ma nakopla lebo už dva dni si hovorím že už začnem a konečne som si dnes už aj zacvičila 😀 , stravu mám hlavne zeleninu surovú alebo varenú 🙂 úplne som vylúčila pečivo a cvičím 30DS 😉 len neviem ako sa zbaviť chuti na sladké ☹ tiež mám doma trampolínu ale akosi sa na ňu neviem prinútiť, koľko na nej cvičievaš? máš nejakú zostavu?

mojenoveja
18. jan 2015

Ahojte, chcela by som sa pridat, ale tak nejako konkretnejsie, mozno by som bola za, ak by sme si posielali aj nejake maily, lebo takto hromadne sa mi zda, ze ma nikto nekontroluje, co znamena, ze sa mozem flakat.... tak ak ma niekto chut, piste na michaela.bafiova@gmail.sk

Tu začni písať odpoveď...

Odošli