Je možné schudnúť pomocou jablčného octu?

miriam17
27. nov 2007

pocula som o chudnuti pomocou jabcneho octu je to mozne?aj moja mamka tak pila tento ocot a je to aj mozne ze schudla?mate niektora s timto skusenosti?ako sa to ma pozivat?

kubkopatko
30. sep 2012

To si rovno urobte do 1,5l fľaše vodu s čerstvym citrónom myslím vytlačiť do vody iba stavu zaberá to a máte aj vytaminy

kubkopatko
30. sep 2012

To si rovno urobte do 1,5l fľaše vodu s čerstvym citrónom myslím vytlačiť do vody iba stavu zaberá to a máte aj vytaminy
@penelope2066 pozor môže to byt zavodnovanie

nesvadcanka
5. okt 2012

nesmiete vimetat chladničku.

dusanm
4. jan 2013

Za dva týždne - 9 kg, bez cvičenia, neprejedania sa. Dá sa to, odskúšané osobne. Jablčný ocot pomôže.

nicci254
27. jan 2013

moja skusenost s jablcnym octom- asi pred 5 rokmi som chcela nieco zhodit a kedze casovo som nestihala cvicenie, kupila som si v lekarni jablcny ocot v tabletkach . bola to nejaka silna koncentracia. nazov si nespomeniem ani nahodou. strasne som schudla, lenze hacik bol v tom, ze to bolo kvoli tomu, ze mi prestalo chutit jest. az ma napinalo ked som videla jedlo. takze potom som to vysadila. teraz beriem jablcny ocot v kombinacii s chromom, vlakninou a vitaminmi a naopak necitim ziadny ucinok. takze asi zalezi od vyrobcu a zlozenia.

1967
12. mar 2013

tak tak

zuzka444
12. mar 2013

ja ked som ho pila dostala som zihlavku tak.bacha na to ked je niekto alergik nemoze moc kysle a jablcny ocot je a dobre som.obysla.este ze sa mi zihlavka.vyhodila len na bruchu a nie v nutri v tele..tak.treba davat pozor.a ani som neschudla mimochodom.

petkovamama
12. apr 2013

@dusanm a to ako?kolko toho octu treba?ja by som potrebovala asi 5 kg,ide leto a poporodny aerback nie a nie zmyznut.a to mam pohybu viac ako dost.

anjelikmirka
12. apr 2013

@erika27
spoliehať sa na to, či s tebou ocot, či psyllium urobí, je trošku naruby, prepáč..... Ty sama sa máš hýbať, cvičiť, neprejedať sa..... ak toto nerobíš, môžeš zjesť byliniek za tatru, nepomôže ti nič 😉

erika27
27. apr 2013

jeej to už bolo dobre dávno keď som sem zadávala môj príspevok...a veru je to tak, všetko to ide ale treba sa hýbať ..... je to asi ten najlepší a najspoľahlivejší spôsob.... 😉

lenusik001
6. máj 2013

Dobry den neviete aku su najlepsie tabletky z jablcneho octu\?? Skusala som pit ocot ale uz ho nemozem ani citit, tak by som chcela prejst na tabletky... dakujem za info :D

petruska1212
6. máj 2013

Moze sa pit jablcny ocot pocas tehu?

maffianka004
6. máj 2013

Ahoj mne osobne jablcny ocot pomohol a pijem ho aj teraz. Skus a uvidis, dzim palce 😉

mirkave
6. máj 2013

ja beriem rano nalacno 2 tablety jablcneho octu,neprezieram sa,jem striedmo a snazim sa nejest mastne a vyprazane a tak,cvicim a cca 5-6 kg je dole.popritom dojcim syna a v pohode......podla mna jablcny ocot je ok v pocite sytosti,ale treba aj cvicit,aby sa trosku postava formovala....

chudobova
19. máj 2013

Moja známa užíva jablčný ocot v tabletách pri hlavnom jedle /obed/, trochu sa naje, potom prehltne 2 tablety, ktoré zapije vodou a pokračuje v jedení. Prvý mesiac neschudla, ďalší mesiac už išla s váhou dole, na konci tretieho mesiac už schudla 7 kg. Je potrebné ich užívať aspoň 3 mesiace, aby sa prejavil výsledok. Potom si dať pauzu 3 mesiace a ak potrebujem ešte schudnúť, tak zopakovať. Počas užívania tabliet sa postupne znižuje chuť na väčšiu konzumáciu jedla, hlavne na sladké. Máte pocit nasýtenia a celkové prečisťuje organizmus a nenafukuje.

drobec211
21. máj 2013

kolko stoja tie tabletky z toho octu?

mirkave
25. máj 2013

@drobec211 ja mam od Med Pharma 100+7 tabliet a stal do 7 eur

emmuska8
28. máj 2013

tak dnes som si kupila jablcny ocot, vraj v bio kvalite 🙂 ale je vidiet ze je taky aky ma byt. na spodu ma byt kal.. nie aby bol ciry....
neviem ci by som volala tabletky, je to sice jednoduchsie ale predsa len kazda tabletka je chemia....

fijalka123
1. jún 2013

😕

tanicka1207
8. jún 2013

@petkovamama ahoj...ja som pila jabl.ocot 3x denne..2poliev.lyz.octu som si zmiesala s 2dcl vody vzdy pol.hod.pred jedlom...naposledy som sa najedla o 17.00...vyradila som len sladkosti...jedla som vsetko na co som mala chut...za mesiac som schudla viac ako 10kil....
PS:vobec som necvicila🙂

emmuska8
9. jún 2013

@tanicka1207 a aku si mala povodnu vahu? a kolko merias? lebo vyzera to velmi jednoducho.. ja som pred par rokmi pila pred kazdym jedlom ocot s vodou, ale len jednu lyzicu ale jedla som malo, tak preto myslim, ze som hlavne chudla..

tanicka1207
9. jún 2013

@emmuska8 mala som 65 a potom 53...158cm...premna to aj bolo jednoduche nemusela som cvicit 🙂 zjedla som kolko som vladala,nebola som hladna...len som si nastavila cas jedenia a po 17.00 uz nic....max. nejake ovocie zo zaciatku...potom si uz zvyknes...bol to super pocit ked vaha stale klesala a ja som sa citila stale lepsie 😀

mathis001
10. jún 2013

pozor na ocot,aby ti nezacali riednut kosti a aby si nemala problemi zo zaludkom,nieje to zdrave,neteba to prehanat,do vody trosicka ako prichut 😵

ssssssssimiiii
13. jún 2013

ahojteeee jaa ani newem ako sa tu maam vyjadrit ale len taak sa mi sem nieco hodilo s octom tak som zacala rozmyslat pred nejakym rokom som sa nastahovala ku kamoske do zahranici kde som aj zostala zit schudla som tu 12 kilov za nejaky rok no vlastne pol rok potom sa uz vaha moc nepohla.. ale pamatam si ze som najviac schudla ked som zrala prave preto nexapem preco mi to teraz nejde ked mam vyvazenu stravu a cvicim. jedla som unej vzdy ked som prisla z prace ato bolo o nejakej 10.11 v noci.. aa vzdy sme mali nejake dobre papanicko..ale jej priatel strasne lubi kysele taksme vzdy k jedlu mali riadne kysely salat zeleninovy ..len cisto zelenina s octom.. aaa asi som aj vdakatomu schudla taaak to idem vyskusat znova pretoze ako som sa odstahovala octu som ani necuchla tak uvidime ..mozno jeto nahoda amozno je to preto ale skusit idem isto.:D

monuliiiiik
24. okt 2013

Ahtojte vsetky zienky co chcete schudnut jablcny ocot naozaj pomaha treba ho pit na lacno lyzicu octu zmiesanu z poharom vody toto sa pije preventyvne pre zdravie a ked to chcete pit na chudnutie tak sa moze pit pol alebo 20minut pred jedlom. A dva tyzdne sa pije a tyzden je pauza. Naozaj je super na chudnutie...

evicska31
4. feb 2014

@mirkave
Ahojky mozem sa opytat na ten jablcny ocot tabletky ci to treba pred jedlom brat alebo po nom a kolko 1 alebo dve tabletky.Dakujem za odpoved!

mirkave
4. feb 2014

@evicska31 ja som brala tusim 2 hned rano nalacno a zapila som to dvomi poharmi vody

ketrin1211
9. feb 2014

Ahojte ktorý jablčný ocot je najlepší na chudnutie?dakujem

tojada
9. feb 2014

Myslím, že jablčný ocot pri príprave stravy je vhodnejší ako ten obyčajný.

organicshop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz