Je možné schudnúť pomocou jablčného octu?

miriam17
27. nov 2007

pocula som o chudnuti pomocou jabcneho octu je to mozne?aj moja mamka tak pila tento ocot a je to aj mozne ze schudla?mate niektora s timto skusenosti?ako sa to ma pozivat?

ketrin1211
10. feb 2014

ahojte a ktorý je dobrý jablčný ocot-teda ktorý pomáha?dakujem

emmuska8
10. feb 2014

@organicshop neznamena, ze ked je jablcny ocot, ze prekysluje organiznus... ocot je zasadity. a to by mal niekto kto predava zdravu vyzivu vediet.. ale vidim, ze je to tu len o tom, ze si chce niekto spravit reklamu....

misskate1
11. feb 2014

@ketrin1211 hocijaky. jablcny ocot je o stahovani zaludka, nezjes toho vela. mozes mat zvysenu kyselinu

lucinocka
11. feb 2014

fuj, ocot by som nepila, ani keby to spalovalo kilo za den... boze zeny, zacnite cvicit, menej jest a budte vytrvale...neexistuje zazracna tabletka, ani ocot, ani napoj ani nic co to urobi za vas..

organicshop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
organicshop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emmuska8
12. feb 2014

@organicshop pozeram, ze vas prispevok tu uz nie je.. asi preto, ze to bola reklama a ho blokli... keby ste vedeli o zdravej vyzive, tak netvrdite, ze si s jablcnym octom prekyslite organizmus.. citujem z knihy: "Jablčný ocot znižuje chuť do jedla, zlepšuje fungovanie metabolizmu, urýchľuje trávenie a pomôže udržať váš tráviaci trakt viac zásaditý. "
ja som za zdravu vyzivu, ale nie za hovadiny co dakto propaguje ako zdrave a pritom propaguje napr. koktejly v prasku a tvrdi ake je to vyzivne.. co uz len na chemii moze byt vyzivne.. ach , zdravy rozum....
a ja si nemam robit aku zlu reklamu, kedze nic nepropagujem...vidim, ze ste mudrejsi ako ja....len sa naucte hlavne citat.. aj vam krasny vecer !!

mon1001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ketrin1211
19. feb 2014

ahojte môže sa cez den piť jablčný ocot v tabletkách a aj vo flaške,dakujem

jazminn
21. feb 2014

ja si myslím, že oveľa lepšia vec ako jablčný ocot je ľanový olej. Výborne sa od neho chudne a hlavne neškodí tak, ako ocot...

tina27111
21. mar 2014

caute baby 😉 som po porode a nedari sa ... tak od poldelka zacinam s tym octom skusala som tabletky a schudla som nejak 6 kil ale teraz uz dva mesaice ta ista vaha a nic tak skusim tekuty sposob :D ide niektora somnou od pondelka do toho ? myslim pravy jablcny ocot ... moje zname z toho schudli uz davno mi to radili tak to idem skusit kto sa ku mne prida ? :D

sissi92
25. mar 2014

Ahojtee, ja som si dneska dala prvykrat z toho octu 🙂 duufam ze mi to pomoze 🙂 🙂

nika_smille
11. máj 2014

@lucinocka niekedy ani to nepomaha...jedno obdobie som jedla len ovocie a zeleninu, sem tam nejake celozrnne veci a chude maso a vynechala som prilohy, bielu muku a sladila som medom...pred cvicenim som si dala malu kavu be zmllieka s trochou medu, lebo to vraj pomaha spalovat, chodila som do fitka 6x tyzdenne a to som posilovala a potom aj vyse pol hodiny kardio zakazdym a schudla som vazne len minimum.. moj problem su hlavne stehna a trocha brusko a ocot je moja asi posledna nadej takze skusam co sa da ked mi hento nepomohlo + prechadzam na vitarianstvo ;) takye ked niekto povie ze nezra a hybat sa je jedniny sposob najradsej by som mu vrazila, lebo nie je to tak vzdy ale hlavne ti ludia sa hraju na expertov ktori opakuju to co poculi....

applede
11. máj 2014

k tomu octu...poviem len tolko...moja drahomilovana teticka....31 rocna baba...strasne chudla, presla na stravu typu varene hluzky atd ...ok upravenu stravu beriem.....potom pridala tento ocot....pila ho aj rano aby sa jej "stahol" zaludok ......KONEC!!!!...no vysledok bol taky ze sa dopracovala ku kyseline ktoru jej sposobovali po case skoro vsetky potraviny ktore zjedla........pol roka chodila po gastrach a neviem akych doktoroch aby sa tej kyseliny zbavila, na tabletkach a infuziach.....!!! tot....OCOT...na chudnutie....

mentolka12
11. máj 2014

Baby opatrne s tym octom ano da sa s nim krasne schudnut ale pit ho rano a vecer zriedeny s vodou to NIE!! Kamoskyna mamina tak robila tusim mesiac a skoncila na tri tyzdne v nemocnici :(( z vlastnej skusenosti ak Vam mozem poradit existuje dieta s ajblcnym octom pri nej si neuskodite pretoze sa tam papaju zeleninove salaty ktore maju zalievku prave z janlcneho octu a vody a do tela doatanete janlcny ocot formou ze je v nom namocena zelenina 🙂 drzte sa

wilagrande
22. máj 2014

Z jablk a z vody vam nemoze byt zle tak ako z potravin napr.mlieko ktore vydrzi v krabici aj pol roka to co uz je za chcemia !! Ziadne cerstve mlieko tolko nevydrzi a slopete ho aj tak a je milion veci v obchodoch co su viacej skode a jablcny ocot nieje ziadna chemia takze bohvie z coho vam bolo zle !!! Popripade ste chceli rychlo schudnut tak ste si urcite do seba liali viac ako bolo odporucane

michalovce111
24. máj 2014

Evicka....ahojte pijem jablcny ocot dva krat denne vzdy po jedle nikdy na lacny zaludok ...ale neprehat to stim inak sa citim dobre nestazujem sa davam si pozor co zjiemm l veka zaleniny a ovocia tekutiny ake cistej vody a vela bohybu ak nie vonku tak domace prace zehlim , vcetky riady zasr umijem pohare celu linku poupratujem a povisavam hoci mam cisto ale pohyb musi byt .....

kuwait
24. máj 2014

pomahaju dve diety ked sa kazde dva tyzdne obmienaju jedna je klasicke pocitanie kalorii 1300-1500 kalorii denne podla vysky(jest najneskor 3 hodiny pred spanim),vtedy mozete jest co chcete ale len male porcie a potom kazde dva tyzdne nasadit dietu tzw.low carb cize jest len maso,ryby,vajcia a zeleninu,ziadny cukor,ziadnu muku,chleba,ryzu,zemiaky,sladkosti a po dvoch tyzdnoch vystriedat .Da sa takto schudnut 6-8 kilov za mesiac.A co je hlavne zacvict si pred ranajkami a nie vtedy ked ste prisli z prace unavene.Ak tlacite unavene telo do activity,neschudnete

zlatka307
22. júl 2014

niekde som čitala že jablčný ocot pomaha pri chudnutí tak som to skusila a schudla som za mesiac 5kg, pijem ho dva týždne a na týžden si dam prestavku, zatial nemam žiadne problemi z kyselinou.

sabanacka
29. júl 2014

tak ja to teda idem skúsiť kupila, som si jablčný ocot v tabletách,,má sa jesť jedna tableta denne a po jedle,,držte my palce,,

papuka
9. aug 2014

@sabanacka tak ako si na tom ?

sabanacka
11. aug 2014

nevážim sa,,,ale citim sa lahšia,,prestala som jesť aj pečivo,,,len toho sladkého sa neviem zrieknuť,,ešte začinam aj cvičiť,,tak uvidíme,,,

renatka05323
16. sep 2014

ahoj chcela by som sa spytať kolko krat denne sa ma piť ten ocot 🙂

evittam
16. sep 2014

@renatka05323 Vždy 20min pred jedlom 🙂. Ale nečakaj nejaké zázraky ono to pomáha tráveniu a tak, inak ale dobré je aj napr. ráno vypiť letnú vodu s citrónom, 😉

koran
12. nov 2014

ahojte kočky, obnovujem túto diskusiu chcem sa spýtať ktoré ste užívali jablčný ocot a ako dlho, či ste po ňom nejaké to kilčo aj zhodili? 🙂 ďakujem Zuzana

sybo5
12. nov 2014

nedá mi neprispieť ..........už som myslela, že tento mýtus sa už prestal rozsirovať, ale vidím, že nie. Ak by to tak bolo, pravda o "zázračných" účinkoch jablčného octu, tak sme všetky štíhle. Už dosť baby.

mbenedikov
2. feb 2015

Ja mám tiež nadváhu a chcem schudnúť, nič nezaberá, ešťe aj znížená činnosť šťítnej žlazi, čo je spomalenie metabolizmu, skúsim jablčný ocot a uvidím čí sa výsledky dostavia, idem kúpiť..

nyusika
2. feb 2015

@mbenedikov jedine, co zabera na spomaleny metabolizmus, je pravidelna a spravna strava. akekolvek hovadiny a experimenty vam metabolizmus este viac spomaluju.

namiesto octa si dajte kazde rano nalacno pohar vlaznej vody so stavoyu z jedneho citrona.
a potom pekne, najma PRAVIDELNE jest. pomedzi jedla ziadne ochutnavanie, ozobavanie, dojedanie...ale poctivo to treba dodrzat.

mbenedikov
2. feb 2015

@nyusika Dakujem za každú radu a budem sasnažiť jesť pravidelne a žiadne ochutnávačkymedzi jedlami..D...

nyusika
2. feb 2015

@mbenedikov to je najhorsie...clovek si totiz vobec neuvedomuje, ze tym dojedanim, ochutnavanim, tu si dzobnem, hentam ochutnam...zje VIAC, nez jeden komplet cely obed aj s dezertom navyse