Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Jedálniček na chudnutie od overenej osoby

14. feb 2021

Ahojte dievčatá,

Prosím Vás, nepoznáte niekoho, kto by mi vedel vypracovať jedálniček na chudnutie? Niekoho overeného, samozrejme za peniaze a nie zadarmo. Kvôli zdravotným problémom cvičiť nemôžem a to je takmer vždy pri vypracovaní jedálnička na mieru problém.

miriam_s
14. feb 2021

Chudnutie je 80% v kuchyni... Aktivity sú len doplnok... Videla som viaceré jedálničky, no neviem jedla by som z toho možno tak tretinu veci, viac nie. Strava bohatá na bielkoviny, to je základ chudnutia ideálne 1,5-2 g na kg hmotnosti, zistí si bazalny metabolizmus (vyzivovetabulky.sk), tdee, nejedz jednoduché cukry, výluč všetko vyprážané, údené... jedz veľa čerstvej zeleniny... daj si to do kalorickych tabuliek a pis všetko čo zjes. A keď nemôžeš cvičiť, choď na dlhšie prechádzky

miriam_s
14. feb 2021

A keď uz tak niekto naozaj overený pretože samozvaných výživových poradcov je tu mrte, ale len málo z nich sa tomu reálne rozumie...

bubu62
14. feb 2021

Skús Romi Toet na FB..alebo tie kalorické tabuľky..

yvanielka
14. feb 2021

Nemám ešte osobnú skúsenosť, ale toto je Michal Páleník z extrémnych premien https://blog.planeat.sk/jedalnicek/

chiccco
14. feb 2021

Ja mám skúsenosť osobnú s Mariánom Šarayom super jedálniček mi vypracoval
https://spolusmesilnejsi.sk/

soja88
15. feb 2021

Skús jedálničky.sk od ivky eľkovej, individuálny prístup. Alebo si kúp knihy od nej recepty a skús si podľa nej doma variť. Chutne jedla a u nás z normálne dostupných surovín.

igabi
15. feb 2021

Ja som dostala tip na pani Katarínu Grich. Videla som výsledky na kamoske a jej sestre. Obe cely život veľká nadváha. Tak keď sa to podarilo ima nevahala som lebo sa zaoberá jedalnickom na mieru. Podľa výsledkov krvy. Nie podľa krvnej skupiny ale podľa toho aké vyjdú ochorenia Atd. Mne až ona zistila Dnu a to som chodila roky po vyšetreniach že mi akože nič nie je. Nestalo to malo peňazí ale nič v mojom živote ozaj nebola lepšia investícia ako toto. Za 4 mesiace -17 kg, ďalšie 3 Mesiace si váhu udrzujem a sem tam si ozaj doprajem hocičo. Rozumný jedalnicek, žiadne tvarohy a kura na vode a podobne voloviny. A zje mi to aj môj maly aj manžel takze nemám problém a nevarim na 10 krát. Ja som napr chlebozrac a podľa toho čo mi odporučila môžem chleba skoro stále. Akurát zdravšiu variantu.

jankamikova32
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liviapolak
Odpoveď bola odstránená
Zobraz