Káva na chudnutie Slimming Coffee a vaše skúsenosti

kvetina333
1. okt 2012

Mali ste niekto kávu na chudnutie Slimming Coffee? Ja som o nej čo to počula že sa z nej dá krásne schudnúť len by som bola zvedavá na Váš názor.

monika2327
1. okt 2012

@kvetina333 ahoj pytala si sa ci uz niekto mal skusenosti s kavou Slimming Coffee?? Ja ano a pijem ju uz mesiac a poviem ti schudla som uz 9 kg pricom som uz predtym vyskusala mnozstvo diet a nic nezabralo az na tuto kavu.Som s nou velmi spokojna a naozaj by som ti ju doporucila.V mojom okoli je vela zien co ju pije a kazda a to neprehanam schudla.NAOZAJ SOM RADA, ZE AJ MNE JU DOPORUCILI A NEDAM NA NU DOPUSTIT!!!!

simonkazga
1. okt 2012

@monika2327 môžem sa ťa opýtať, kde kupuješ Slimming Coffe? Maminka potrebuje "nakopnúť metabolizmus" ale nikde to neviem nájsť. Ďakujem

jazminn
1. okt 2012

úplna blbosť, vyhodené peniaze...ja som pila a ani deko! Mne snáď po nej aj jesť chutnalo....

kvetina333
autor
2. okt 2012

No v mojom okolí tiež jedna kočka z nej schudla veľa, len som chcela vedieť viac názorov. Monika2327 mohla by si mi prosím do IP napísať za akú cenu ju kupuješ a či z nej nemáš aj dajaké vedľajšie účinky? Ďakujem.

bibistec
2. okt 2012

ziadne podobne veci nie su zdrave, kazdy lekar by povedal ze ziedna dieta nie je zdrava. treba jest striedmo, lebo ak sa clovek vyhyba niektorym potravinam a pod. moze z toho mat zdravotne problemy a divim sa ze este niekto skoci na podobne nezmysly ako je kava na chudnutie a pod. aby ste si dievcata neuhnali rakovinu

monika2327
2. okt 2012

@simonkazga ahoj ja ju kupujem od znamej u nas v Nitre a nech si tu kazdy hovori co chce ale ja na nu nedam dopustit.Metabolizmus to neviem ci sa mi nakopol,ale jedno je pravda ze mi prestalo chutit jest.Ja si ju davam po obede cize ranajkujem a na obed si dam aspon polievku a potom uz mi nechuti ,ale zato sa mi ziada pit vela vody.Hladom netrpim a mam pocit ze zdravo chudnem nakolko vynechavam vecere a vobec mi to nechyba.Nie som uz najmladsia a mala som velke problemy schudnut tak som to skusila aj s kamoskou ,ktora za necely mesiac posunula opasok o dve dierky a je tiez spokojna.je to kazdeho nazor a nemusi verit ,ale ja som konecne spokojna ze sa mi to dari a nesklamala som sa ako inokedy.

monika2327
2. okt 2012

@kvetina333 ahoj u nas ide po 45e a vedlajsie ucinky nemam a pijemju od 23.8 2012.Ale pocula som ze vraj je aj kopia na trhu tak baby davajte si pozor na original.........drzim palce a dokazte to ako ja!!!!!!!

monika2327
2. okt 2012

@jazminn TAK SI NEMALA ORIGINAL alebo si mala uplne inu kavu.Ja nepoznam cloveka, ktory by od tejto neschudol......Jedna kocka co ju pije dlhsie ,neviem kolko,schudla 18kg a vyzera super.A mne konecne padaju veci ktore som ani nezapla takze nemusis verit ,ale ja som naozaj spokojnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

miskap2111
2. okt 2012

Dievčatá, ktoré to tu vo veľkom propagujete, viete o tom, že americká asociácia na registráciu liekov -FDA- varuje pred konzumáciou tohto produktu, lebo obsahuje zakázanú zložku, ktorá dokonca može spôsobiť smrť?

jazminn
3. okt 2012

😀 nehnevaj sa...to je hlúposť čo píšeš, predstav si, že by sme pili kávu a chudli, to by bolo 🙂
v mojom okolí, nikto z tejto kávy neschudol ani deko...a aké vedľajšie účinky, veď to nie sú lieky...

miskap2111
3. okt 2012

@jazminn inak toto ani nie je "káva". To sa iba tak volá. V skutočnosti ide o produkt, ktorý okrem iného obsahuje 2 zložky- sibutramín, ktorý je zakázaný v Európskej Únii a v Amerike kvoli závažným kardiovaskulárnym rizikám a ďalej obsahuje aj fenolftaleín, ktorý spôsobuje rakovinu.. Baby síce schudnú, ale ďalšie následky môžu byť fatálne. Ja sa len čudujem, že toto fórum tu vobec existuje, lebo propaguje zákazné a zdravotne závažne a škodlivé produkty.

kvetina333
autor
3. okt 2012

miskap2111- pepáč, neviem prečo sa nad touto témou hneváš, myslím že nejde o žiadnu propagáciu skôr o informáciu o tomto produkte, keďže nie sú o ňom dostupné informácie nie je na škodu poprosiť kočky či s tým majú, alebo nemajú skúsenosti. Predsa tu nikto nikoho nenabáda aby to používal....

miskap2111
3. okt 2012

@kvetina333 ospravedlňujem sa, ale proste sa vo mne ozvala moja špecializácia. Ja viem, že možno najlepšie je niekedy sa do vecí nestarať, ale keď vidím, ako niekto napíše, že niečo, čo je dokázateľne zdraviu škodlivé, ba dokonca život ohrozujúce, jemu pomáha na chudnutie a nedá na to dopustiť, tak ma to dokáže doslova rozhádzať. Lebo mnohým babám zloženie takýchto produktov nič nehovorí a neuvedomujú si, do akého rizika idú. A keď aj len jedna povie niekoľkokrát, aké je to strašne dobré a ako to funguje aj v jej okolí, tak si myslím, že to mnohé namotivuje, lebo chudnúť bez námahy je pre nich ľahšia cesta, ako vypočuť si tie, ktoré hovoria o úprave životosprávy a zaradeniu pravidelného pohybu do života..

kvetina333
autor
3. okt 2012

miskap2111 Ďakujem za odpoveď. Chcem sa ťa spýtať či máš vlastné skúsenosti s touto kávou keď poznáš jej zloženie. Veľmi by mi to pomohlo v rozhodnutí, lebo ak obsahuje fakt sibutramín tak to viem že je riadny bordel. Vidíš možno toto fórum bude nakoniec poučné aby sme si to nekúpili a bude to zároveň ako varovanie.
Ďakujem .

miskap2111
3. okt 2012

@kvetina333 vlastné skúsenosti nemám, ale počula som o tom (pracovala som 14 rokov vo farmaceutickej brandži). Tu, na tomto linku, nájdeš varovanie FDA ohľadom Slimming Coffee : http://www.fda.gov/Drugs/ResourcesForYou/Consum...
A tu máš slovenské vyjadrenie k užívania sibutraminu : http://www.sukl.sk/sk/bezpecnost-liekov/bezpecn...

Ak čítaš po anglicky, toto je tiež zaujímavý článok o Slimming Coffee: http://sweetbitesbybang.com/2010/09/slimming-co...

Dúfam, že ti to pomôže k správnemu rozhodnutiu. Ja poznám tiež boj za štíhlu líniu, ale to, čo mi vždy fungovalo a funguje zaručene a v súlade so zdravým životným štýlom, bola a je úprava stravy a pohyb. Samozrejme, u veľmi závažnych obezít, je nutné spolupracovať s lekárom- obezitológom, ale verím, že to nie je tvoj prípad.

kvetina333
autor
3. okt 2012

Ďakujem pekne, myslím že si veľm pomohla a nielen mne.

monika2327
6. okt 2012

to je vsetko blbost najprv si zistite co ta kava obsahuje..........a nech mi nikto nepovie ,ze vypijem kavu a hned dostanem ako zdravy clovek infarkt????ked som ho nedostala z tejto doby tak uz nikdy...............na trhu aj oficialne je tolko liekov co sposobuju zdravotne problemy vsak staci si len precitat pribalovy letak a vieme o com sa bavime . ved len obycajne lieky od bolesti obsahuju take latky o ktorych sa nam ani nesniva..........a koniec koncov je to na kazdeho sametneho aby si uvazil ci to bude pit alebo nie............-vsak to by sme nemohli uz ani len jest ako su take obycajne rajciny,paprika a ovocie vsak vsetko dnes obsahuje skodlive latky ci nie????

miskap2111
6. okt 2012

@monika2327 hore som uviedla link, kde si môžeš prečítať minimálne o jednej zložke toho produktu, čo piješ. A vo svojej podstate, nikto tu nehovorí o tom, čo máš robiť. Je to na tebe.

mata213
9. okt 2012

ahojte, aj ja poznám pani, čo pije túto ,,kávu,, prvé 3 dni mala búšenia srdca a nespavosť, ale potom to, ako tvrdí prestalo a fakt je, že za 2 mesiace schudla viditelne, ona tvrdí že 6kg. ´Teraz vraj pije pol sáčku denne a udruje hmotnosť. Či je to šodlivé to neviem, ale keby to nebolo také drahé tak asi by som aj ja chcela takto schudnúť. Ona kupuje za 38€ na 15 dní.

daxia
11. okt 2012

Ahojte, čítam a som dosť prekvapená lebo neviem, o akej káve sa tu bavíte. Tú, čo pijem ja a moje okolie, neobsahuje žiadny sibutramín alebo som dostatočne blbá. Obsahuje Hunger-Oblivion Grass, Griffonia Simpliscifonia, a ak si to dám do googlu, tak nič zakázané a nebezpečné z toho nevychádza, všetko sú prírodné látky. Alebo mám inú kávu, z ktorej sa naozaj chudne bez jojo efektu? Táto naozaj funguje. A čo sa týka liekov, ktorý nješkodí a nemá vedľajšie účinky, horšie ako jnejaká káva. Pri kúpe som bola upozornená, aby som nekupovala inú, ktorá nemá tieto účinky.

zuzanitaina40
15. okt 2012

@daxia Ahoj neviem za kolko ju ty kupujes ale ja pijem Lishou cofee a viem ti ju predat za 30 eur

evita860
18. okt 2012

@zuzanitaina40 a chdnes z tej kavy?ktoru chces predavat?

evita860
18. okt 2012

@kvetina333 a kde sa da kupit ta kava?

zuzanitaina40
19. okt 2012

ja ju pijem a predavam ju mojim kamoskam a zatial sme vsetky z nej schudli okolo 4 kila 🙂 tak keby si to chcela vyskusat tak mi posli tvoj email.

evita860
19. okt 2012

@zuzanitaina40 a za aku cenu ju predavas? a za aky cas si schdla tie 4kg?

zuzanitaina40
19. okt 2012

predavam ju za 30 eur s postovnym a mne stacilo uz prve balenie co je 15 ks takze po dvoch tyzdnoch cca

irin12
19. okt 2012

toto je uz vela............ kava na chudnutie? precitala som si horeuvedene prispevky a som sokovana co to ludia vymyslia, aby oblbli hlupych ludi................. ked chce niekto schudnut potrebuje pobhyb a upravit stravu........ ak chcete ochoriet na milion diagnoz pite kavu a nejedzte ved netreba, naco jest? ked mi staci kava? ............. fakt clovek sa za hlavu chyta co sa tu docita.........................

becky321
21. okt 2012

ja som začala piť tú kávu, ale zatiaľ sa nič nedeje, žiadna zmena chutí alebo nechuť, beriem ju 10 dní mám ešte 5 pred sebou tak neviem či si mám objednať ešte ďalší balík. Má niekto skúsenosti ako rýchlo to má účinkovať?

merculicek
21. okt 2012

@monika2327 A kde si ju kupila ty ?

merculicek
21. okt 2012

@daxia A kde si kupovala ?