Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

alionuska
3. feb 2008

Ahojte babenky.Ja som po tej diete co som drzala tyzden a schudla tri kg,pribrala iba kilo a jedla som normalne,ako dovtedy.Ale teraz viem,ze budem iba priberat a strasne sa z toho tesim.CAKAM BABATKO! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ingola25
autor
3. feb 2008

alionuska-jeeej gratulujem k mimču 🙂 🙂 🙂 🙂

alionuska
3. feb 2008

Ingola,dakujem moc.Je to iba dva tyzdne,a na UZV este nebolo nic vidiet,ale zistili mi to z krvy.Ja sa strasne tesim,kedy ten pokladik uvidim.Potom sa dam znova na tuto dietku,ale to az tak koncom roka. 😀

junovka
3. feb 2008

Vidis, alionuska, mne si vravela, ci nebude babo 😀 😀 , pamatas,.koli tym uhorkam...a teraz nakoniec ty 😀 😀 😀 gratulujem.

junovka
3. feb 2008

u mna to nehrozi, dostala som mrchu 😀 😀

wladka
3. feb 2008

ja sa zase pridavam do klubu..ja som ju tiez drzala, iba tyden 😉 , slo dole len kilo a pol.. sak pochopitelne, ze som jedla co najviac, ale presne podla toho 😀 ..takze miesto jedneho reznika, boli 2 😉 .. ale aj tak, dobry uspech..sice som to nabrala spat.. ale zas to potrebujem dat dole..

od zajtra na to idem.. 😉 .. nie presne, ale priblizne podla toho.. 😉 .. ide jar, nic sa neschovaaa 😀 😝

alionuska
3. feb 2008

Junovka,ked som ti to pisala,v tom case sme sa pousilovali o noveho potomka,Som rada,ze to vyslo na prvy sup! 😀

monkula
3. feb 2008

Ali, gratulujeeeeem, aj takto verejne... 😉 😉 😉

alionuska
4. feb 2008

Monkula 😀 😀 😀 😀DAKUJEM!

suzie2
10. feb 2008

No caute baby, tak ako vam to ie s chudnutim a s nasou super chudnucou dietou? hehe🙂 ja akurat koncim "oddychovy tyzden" a zajtra zacinam. Zas dva tyzdne..joj super bolo tento tyzden ked som mohla papat co som chcela. a vam to ako ide? vsak dajte vediet kolko ste schudli, nech mam motivaciu..🙂)

maminka
14. feb 2008

caute baby. Prosim, poslite mi tu dietku.

katuli
14. feb 2008

zdravim babule ... tiez drzim dietku, tento tyzden je moj prvy a uz sa velmi tesim na ten "prestavkovy tyzden" 😀
suzie2 .... prosim ta, ked si tento tyzden jedla cokolvek, nepribrala si cosi na vahe? a kolko si vlastne schudla tie prve dva tyzdne?

katuli
14. feb 2008

maminka ... pozri si 3., 4. a 5. stranu tejto diskusie .... najdes tam rozpis 😉

zlatka39
28. feb 2008

Ahojte .. Nemohli by ste mi poslať tú dietu ? na môj e-mail ? Rada by som ju vyskúšala .. zlatalazarcikova@atlas.sk .... mam zníženú funkciu štítnej žľazi a nedarí sa mi chudnúť ... 😖

wladka
28. feb 2008

jaj baby, ja som zase do toho nabehla, presne podla dni tento tyzden, ale dnes som jak pazrava polku cokolady 😝 , potrebovala som cukor 😔 , a ja musli eee.. 🙄 nadavam sa za to.. zajtra pokracujem, akoby nic.. snad to bude ok.. 😉 .. este neviem kolko som zhodila, zatial sa citim lahsia, ale postava rovnaka 😅 .. dam vediet v nedelu, akoze po tyzdni.. 😉

dagsty
5. mar 2008

Sevas dievčatá, pamätáte si ma????
Alionuska, hrozne ti blahoželám a prajem ti aby bolo všetko o.k...a príjemné priberanie...cmuk.cmuk.cmuk
Ako na to inak stojíte? Ja otras. Zase som začala našu diétku a dnes som to zakončila koko - tyčinkou, chlebíkom a teraz idem robiť živánsku, tak všetci vieme ako to skonči.hmmmm ☹ ☹ ☹ ☹

alionuska
5. mar 2008

Dagsty ☹ ☹ ☹ ☹ Ja som o babatko prisla hned prvy mesiac. 😢 Potratila som. 😢 😢 😢
Tak teraz by som sa aj na tu dietku opat mohla dat.Musime si dat pol roka pauzu v snazeni o nove babo. 😖
Ale aj tak si zlata,ze si napisala.Dakujem! 😉

alionuska
5. mar 2008

A len tak mimochodom:Pamatam si ta! 😉

vladkaz1
5. mar 2008

tak hodte aj mne do ip tu dietu rada si precitam

wladka
5. mar 2008

vladka, na 3 a 4 strane najdes.. 😉

ali, to mi je luto ☹

dagsty, ja tiez v prdeli.. nedotiahla som to do 5dna 😀

alionuska
5. mar 2008

Wladka... 😉 ☹

danu
5. mar 2008

Alionuska je mi to luto 😢 😔

Baby ja som juu vtedy raz drzala schudla som 6-7 kg a zase by som na nu isla. teraz sa stravujem ze jem kuracie ale bez priloh a v celku sa drzim pribrala som spat 1kg nic viac, pritom som si myslela ze naberiem spat. Tato dieta mi hlavne dala to ze v noci doslova nezeriem resp. nevyzieram chladnicku po 19.00 nejem ked uz fakt zeby som si nieco dala dam si 2 jablcka takze super

wladka
5. mar 2008

danu, ato si ako prosim ta drzala tu dietu?? mne za 4 dni slo dole len pol kila.. 😠 😀 .. nehovorim, ze chcem 7..ale rada by som nejake 2-3 😉

danu
5. mar 2008

wladka tiez som sa divila lebo v zivote som nedrzala dietu mam vysku 174 a vzdy som mala do 60 kg aj to je vela a po porode som isla az na 75kg som sice vysoka ale otras. tak som skusila tuto dietku dva tyzdne ale fakt som si ani zrnko navyse nedala plus kazdy den polhodku byciklovat na bycikli a stvrt hodku ako tak cvicit. Kila su dole ale nejako to na sebe nevidim, ale okolie povedalo ze sa to pohlo, ale stale chcem schudnut este 10kg

alionuska
5. mar 2008

Danu,aj ja by som teraz prijala mat o aspon 5 kg tuku dole.Asi sa na to dam aj ja s vami a budeme si pisat,ze co sa deje.Aspon zamestnam svoju mysel a nebudem mysliet iba na take zle veci,co ma v zivote postretli. 😉 Ale az od pondelka...ja viem to sa tak hovori...zajtra zajtra len nie dnes,hovori kazdy lenivec. 😀 Ja chcem v lete nosit satecky na ramienka 😀 😀

danu
5. mar 2008

alionuska nie si sama 😉

dagsty
5. mar 2008

Bože Alionuska, je mi to strašne ľúto....ale ty to zvládneš...my ťa podporíme, ----my internetové kámošky 😉 😉 😉
Dievčatá, dovarila som živánku a dala deťom. Sebe som dala na tanier len cviklu..mňam. Teraz prišiel manžel z práce , ja ako dobrá manželka som mu nabrala jedlo a on zjedol , pochválil ma aká som dobrá gazdinká atd... 😀 😀
A ja za odmenu som si naložila plný tanier živánky tiež s cviklou a zožrala, nie zjedla, zožrala. Od zajtra sa asi dám na delenú stravu.
Ahoj Danu, ja ťa poznám...hi.hi.hi. Vo vašom fóre mám kolegynku : marhar...... 🙂 🙂 🙂 cmuk
Takže baby OD ZAJTRA, o.k?
Jar sa blíži. a špeky trčia.... tak na to by sme sa pozreli, nie???
Dobrú nôcku. cmuk. 😵 😵 😵

monkula
5. mar 2008

Dagsty, tochu od veci, ako sa robí živánka? ja to poznám ako opeanie vonku pri ohni... 😕 😕

dagsty
5. mar 2008

Jáj, tak keď vonku nie je pekne, tak nahážem klobásku, cibuľu a zemiačky na plech. Pokorením a dám zapiecť pod alobalom...mňa. Ja to krájam na malé kocky aby moje deťúrence nemali problémy. Je to fajnotka. A dnes som dala sem tam aj slaninku. - To bola vôňa- 😲 😲 😲
A ešte počas pečenia, to raz podlejem troškou vody...mňam....
Viem, že to nie je také ako na ohni vonku, ale je to veľmi dobré... 😉

dagsty
5. mar 2008

k tomu dám na tanier lyžicu tatarky , aj kečup a jeme to buď s uhorkou , ale s cviklou to má také grády, že dovi. MŇAM 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐