Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

junovka
9. aug 2008

No, dagsty, ja meriam 180cm a vazim 70 kg 😅 😔 Mne by stacilo schudnut 3 kilecka 😅

dagsty
9. aug 2008

Junovka, to akože načo ti je chudnúť pri takej výške????

Veď to je ideál!!!! 🙂

hiromi
9. aug 2008

caute baby, velmi by som to chcela skusit s vami, ako dlho to chcete vydrzat? jaaaaaaj mala by som aj ja veru......

martina.d.
10. aug 2008

Júnovka, dagsty - pri vašich mierach načo chcete chudnúť? 🙂
Ja mám 170 cm a 75 kg. To je čo? mne stačí dať dole 5-7 kg. Ale k to bude viac, tak budem veľmi rada. Ale pod 65 nepôjdem. už to mám odskúšané, keď sa dostanem pod túto váhu, tak som malátna, slabá, jednoducho nanič. Takže, dajte dnes vedieť od kedy začíname. Zatiaľ vám prajem pekný dník.

alionuska
10. aug 2008

No zaciname od pondelka,dobre?Ale fakt.
Dagsty ked som si citala tvoj prispevok,som sa pobavila.To s tym dakovnym listom pre manzela. 😀
Inak aj ja mam 172 cm a vaha momentalna 64!!!No otras.Mam brucho jak niektore zienky v piatom mesiaci! 😅
Po druhej dcerke tie kila isli strasne tazko dole a naviac asi aj preto,ze som k nej nemohla vstavat kazde tri hodky,ako pri Alenke.To sa tam casom ulozilo a nie a nie sa tych nadbytocnych kil zbavit.A najhorsia kombinacia je to zo stresom,kedy mi najviac chuti sladke.A este som aj cukrarka! 😀
No poviem vamn,ze ked som tuto dietku drzala prvy krat tak isli dole nejake dve tri kila,ale este chcem zhodit aspon 5.No chcela by som aj desat,ale to by som uz bola chuda ako kedysi.Tak nech mi aspon nejake prsia zostanu!Staci aj tych 5!!! 😀 😀

martina.d.
10. aug 2008

ok, od pondelka. Dnes idem nakúpiť proviant. 😀

alionuska
10. aug 2008

😀

alionuska
10. aug 2008

Inak ja uz sa na to pripravujem,lebo mam nejaky roztahany zaludok!
A zacala som pit take caje,ze PU-ERH-cinske tajomstvo v boji s nadvahou.Vam poviem,ze moja sestra prestala iba "žrat" a pije tieto caje a za tyzden zhodila vyse 4 kila.Tak aj ja to skusam a v spojeni s touto dietkou si myslim,ze neni toho boha,aby som neschudla! 😀 😀
A tiez pojdem na nakup.To zas bude drahy pindat,ze naco??? 😅

dagsty
10. aug 2008

Sevas, sevas...
Martina.d., ja viem , že pri našich mierach to znie ako celkom norma, ale.......ale tá pneumatika, ja sa proste necítim dobre ☹ ☹

A čo ja som včera vystrájala. Tak ja vám tu blbnem hlavy s vločkami a ja...
Ja som si dala okrem dvoch čokolád, čo som zjedla deťom aj tie spomínané vločky - že akože zdravo!!!!

Prišiel manžel a priniesol zákusky....moje obľúbené...medové....

Zožrala som 4 ks medových a jednu takú dvojfarebnú kocku o 23.00 hod. Dobréééééé , čo!!!!!

Išla som spať o 01.15 hod, samoška otvorila chladničku a dorazila posledné zákusky!!!!! Dnes ráno otvorím chladničku a tam ešte jeden zákusok...som myslela , že máš už porazí ....som taká presladená a to nehovorím v akom stave je moje brucho!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ☹ ☹

NO, čo vy nato????? 😉

alionuska
10. aug 2008

Dagsty,ty si taka pazrava ako ja.Ja ked urobim karamelove kocky tak chodim do chladnicky castejsie ako inokedy!!!Tak radsej ani nepeciem ked nemusim. 😀

sisinka76
10. aug 2008

ahojte babenky,
prosim, hodte mi do IP rozpis tej diety, chcem sa k Vam pridat
😉

emily333
10. aug 2008

ahojte mozte poslat aj mne tu dietku cez IP. 🙂

dagsty
10. aug 2008

ahojte baby, poslala som vám diétku... 😉

kedy začíname????

😉 😉

deni84
10. aug 2008

ahojte kočky 🙂
aj aj sa chcem pridať... a ktorú presne idete držať?

dagsty
10. aug 2008

tú na strane - tá sa mi zdá celkom dobrá 😉
Hmmmmmmmmmm
😉 😉

deni84
10. aug 2008

na ktorej strane?

dagsty
10. aug 2008

Ježiš prepáč - na strane 4

dagsty
10. aug 2008

😉 😉 😉

deni84
10. aug 2008

v pohode 😉 som zvedavá, ako to ja zvládnem... ja som závislá na sladkostiach... veď tak aj vyzerám 😀

dagsty
10. aug 2008

deni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dagsty
10. aug 2008

ahoj deni84, pozrela som si tvoj albumček....no malý je rozkošný...
...a vtom bodynku ferrari...https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

Môj manžel by padol na zadok - je veľký ferrarista..kupuje si tričká originály, ktoré sú inak neskutočne drahé, všetko sleduje jak chorý. Stale mu vravím, že keby z toho niečo mal tak iné. A on, že ja tomu nerozumiem. keď ide formula tak ja ľahnem na gauč a spím, lebo tie formuly tak uspávajú, že až....

dagsty
10. aug 2008

jáj, dal som nesprávnu fotečku

tu je tá správnahttps://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

maminkatn
10. aug 2008

cafo babula tak ja som sa rozhodla s 90 prestat a zacat od pondelka znova s touto odskus.dietkou aj ked som pisala ze ju nebudem drzat ale skutocnost je ina idem dalej od zajtra vajicka mam uz uvarene.... 😒 😒 😒 takze uvidima tyx 10 kilov xcem dat dolu a ked pojde aj viac tak aj viac xcem to musim to urobit xcem vyzerat este lepsie ako pred svatbou a to je uz kolko rokov 😒 😒

deni84
10. aug 2008

dagsty, ďakujeme 🙂

náš tatino je tiež veľký "ferrarista" takže preto to body 😉

maminkatn
10. aug 2008

inak vam mozem povedat ze mne prsia po diete zmizli pri mokix 5 mam teraz xabe 3-4 ale rozmylam ze pri vyske 172 a ked mas 75 xces ist na nejakyx 65 tak to je silne kafe aj na mna tolko som nikdy nevazila a ani by sa mi to nedalo ja budem rada ked budem mat pod 90 budem stastna jak blxa 😒 😒

maminkatn
10. aug 2008

inak ja som sparglu nahradila karfiolom uvarenym na pare a ine som dodrziavala ako je napisane v diete...dangsty takze ideme na to spolem,,,, 😀 😀 😀

dagsty
10. aug 2008

o.k baby...manžel zase priniesol zákusky, tak som si dala, ve´d od zajtra nebudem,néé????

Držme si palce, nech od zajtra nie sme hladné...pa.pa.pa. 😉 😉 😉 😉

wladka
10. aug 2008

inak, zajtra idem na to aj ja.. pripajam sa... 😎 potrebujem 3kileckaaaa

dagsty
10. aug 2008

o.k čím viac , tým lepšie... 😉

Ja potrebujem4 kg + super spevniť mľandravé telo + trénera aby ma kontroloval 24 hodín + super bezpečný zámok na chladničku + pevnú vôľu +... 😉 😉 😉

deni84
10. aug 2008

mne by stačilo, keby prestali vyrábať čokolády 🙂