Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

junovka
12. aug 2008

Ahojte 🙂

Hiromi, tak plati, ze zaciname 18.8. 😎 ...uviedla som na predoslych stranach , ktoru dietku budem drzat 😉

Lucxy, tak predsa si sa rozhodla aj ty??A ktoru dietku drzis ty? 😕

maminkatn
12. aug 2008

to si mala hned povedat dangsty ze sa ucis na statnice 😲 😲 😲 😲 a to ta kto videl teraz drzat dietu...ved to nejde ☹ ☹ musis mat plny zaludok aby si sa mohla ucit a treba ti aj sladke aby si mala energiu takze ti prajem ryxle ucenie a este ryxlejsie zvladnute statnice 😀 😀 😀 😀 😀 a potom niekedy do sxudnutia.....

maminkatn
12. aug 2008

inak dnes s toho ajnanasu ma normalne bolel a stipal jazyk je to normalne 😲 😲 a to mi uz robilo aj minule....ale bolo to dobre aj s tym jogurtom...

junovka
12. aug 2008

maminkatn, chcela som sa opytat, ked nemam ananas, tak co by si mi odporucila namiesto neho???Teraz v tomto obdobi, ked je ovocia dostatok?A namiesto spargle??? 😕 😕

maminkatn
12. aug 2008

ajnanas by si mala bo ten je dobry na xudnutie takze v ziadnom pripade nezamienat 😖 a namiesto spargle si ja udusim na pare karfiol a samo ze nejaky salat 😉

maminkatn
12. aug 2008

inak ten ananas podporuje xudnutie takze ten by tam mal byt aj ja mam rada aj ine ovocie napr.jablcka a tie sa nemozu teda nie su pisane a milujem ix ale co uz som na tom nie moc dobre antib.este asi nezabrali a mam aj tabl.od alergie dr,povedala ze mam tu trubicu celu opuxnutu tak dufam ze budem aspon dobre spat 😉 😉 a o pol 11 mam antib. kazdyx 12 hodin a to mam 2 balenia slak ma ide trafit...vonku bude 32 a ja budem sediet doma ma porazi 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

lucxy
12. aug 2008

ahojte,,,tak dneska to mam uspesne za sebou
junovka ja drzim tu na strane 15 🙂 ked som zvladla 90dnovku,,,,tak zvladnem aj toto treba len zatat zuuubbbyyy a vydrzat a nemysliet na jedlo,,,,,,chcem dat este trosicku dolu mne ani nejde o kila len o moj poccit ako sa citim takze doschudnutia 🙂

junovka
12. aug 2008

Dakujem 😉 Inak, viem, ze ananas je dobry na chudnutie, ale ked som tak drzala dietku a v podtate aj teraz v lte, tak sa mi zda drahy, nie 😅 😔 ...preto som chcela ho nahradit niecim inym 😒 Inak, aj to viem, ze grepy obsahuju chrom, co tiez podporuje spalovanie tukov 😎 😉 Skore uzdravenie 😉

junovka
12. aug 2008

lucxy, to myslis tu, co som hodila link na strane 15? 😕

lucxy
12. aug 2008

junovka kup si ananas v lidli, ja si ho tam pojdem zajtra kupit,,,mam napisane v mojej kr. skupine ze mi to podporuje chudnutie 😉
maminkatn skore uzdravenie 🙂

junovka
12. aug 2008

lucxy, tak ktoru dietku vlastne uz konecne 😠 drzis??? 😀 😀 😉

lucxy
12. aug 2008

junovka tu na strane 15 co si dala link 🙂

junovka
12. aug 2008

😀 😀 😀 a susedka tvoja co na to?? 😕

maminkatn
12. aug 2008

diky za podporu junovka a aj lucxy tak skoro to nevidim asi tak na 2 tyzdne takze ma to seri.... aspon si troxa odpociniem robila som v sob. aj v ned. ale praxy treba a to som mala pokaslanu vYplatu aj v juni aj teraz v juli 😖 😖 😖 😖 ale dufam ze to bude uz dobre ked mi zaberiu antibiotika

lucxy
12. aug 2008

nebola som s nou dlho,,,i ked byvame v jednom panelaku 😀 dako sa nestretavame

lucxy
12. aug 2008

neboj maminkatn za chvilku bude fajn 🙂 lucim sa s vami tak zajtra 😔

maminkatn
12. aug 2008

ano aj grepy podporuju xudnutie ale tie su neni v diete a aj teraz tu mam pred sebou jablcka..tie dobre zelene a nedam si....boze ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

maminkatn
12. aug 2008

tak do sxudnutia zajtra ak ma sem molňj synator pusti ...xi xi a zajtra zase vajicka s tuniakom ze....

junovka
12. aug 2008

😕 😕 😲 😖 Mne len nejde do hlavy, kedze drzite dietu zo strany 15 Lucxy a Maminkatn, ze....Lucxy pise, ze zajtra si ide kupit ananas...podla rozpisu mal byt dnes ananas na veceru 😲 😕 a maminkatn pise, ze zajtra tuniak s vajickami???? 😕 ...ved v rozpise je napisane, ze tuniak so zelen.salatom, nie??? 😲 Alebo, zeby ja som to mala dopletene?? 🤐 😅

lucxy
13. aug 2008

ahojte,,junovka ja som zacala drzat dietku od vcera vies? tak preto som pisala o tom ze dneska mam ananas 😀 uz sa tesim nenormalne 🙂

martina.d.
13. aug 2008

ahoj baby, tak ja som včera tataráku odolala. Ale viackarát do tej reštaurácie nepôjdem, bola som tam prvý krát a naposledy. Tatarák robili 1,5 hod. Hrianky na oleji miesto 25 ks doniesli suché ani nie opečené v toastovači 20 ks, potom sme si doobjednávali 15 hrianok, doniesli 5. No strašné, celkovo im to trvalo skoro 2,5 hod. A veľkosť tých hrianok bola asi polovica z mojej dlane, asi im končil chlieb. Otrasné. 😠 😠 😠

maminkatn
13. aug 2008

ahojky dietkarky... 🙂 takm ja som akurat doranajkovala a som plna este som si uvarila spalovac tukov bo to kombinujem rozne cajiky zihl,metovy puerh,na cist.krvi a aj ten spalovac....takze uz dnes mi je o cosi lepsie asi antib.zacinaju ucinkovat aj som spala vyborne vobec som nebola hore a ani neviem ako som zaspala.... 😉 😉 😉 uz rozpravam lepsie len ked dlhsie tak jodlujem je to sranda a nahlas...to uz vobec ☹ ☹ ☹ to musim piskat je to strasne 😒 😒 😒 😒

maminkatn
13. aug 2008

inak ja tu dietu nedrzim podla tej str.15 ale ja mam svoju napisanu takze sa drzim podla svojej ale je to to iste 😉 😉 😉 😉 a lucxy ju drzi od utorka tak preto inak je najleosie zacinat s nou v pondelok ma sleosi prehlad vo vsetkom ..inak sorry za tie moje niekedy otrasne preklepy ale ja som sa len nedavno naucila tukat tak preto ...som uplny novacik ma tu deti naucili 😀 😀 😀 😀 😀

alionuska
13. aug 2008

Ja uz zacinam citit,ze sa mi stahol zaludok,lebo ten obed som ani cely nezjedla.Zostala mi polovica tuniaka a pol misky salatu.A to som si uvarila iba jedno vajce.Takze som na najlepsej ceste! 😀
A vy ako,kocky?Pocitujete velky hlad???

monkula
13. aug 2008

ali a aký šalát si robievaš? Inak ahoj moja 😵 😵 😵

maminkatn
13. aug 2008

mno tak ja eeeeee ja som vsetko zjedla ale bola som plna a teraz som vypila pol l citronovej stavy a cajik zihlavovy a sa slnim na balkone a potim sa jak konisko som len odbehla ..ja si salat robievam len ked sa mi xce inak si dam rajcinky abo uhorky alebo papriku a tak 😉

maminkatn
13. aug 2008

za xvilku sa odmlcim bo mi pride moja laska velika moja vnucenka 😀 😀 😀 tak sa budem venovat im ale inak ja som neni vecer vobec hladna a to je dobre si zaludomňk zacina zvykat ale ved on je zvyknuty 😉 😉 😉 😉 inak ahojky monkula aj ali... 😉 😉 😉

monkula
13. aug 2008

maminka, tak pozdravujeme Gabiku ,aj Dannynku 😀

maminkatn
13. aug 2008

okik uz sa tesim na obidve... jak blazon mohli by tu byt aj kazdy den inak aj vcera tu boli aspon mi neni smutno ked som pn a vonku je tak krasne 😒

maminkatn
13. aug 2008

takze pa pa 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉