Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

alika54
10. sep 2008

ale ne,,v poho,,,skus si ma najst,,,alika541,,som prihlasena ok?

maminkatn
11. sep 2008

ahojky babule 🙂
ja som stale na tyx 91 ale ako si mi blbne vaha mam digit.a mamju od novembra a este som nemenila baterky tajk je mozne ze som sa zle odvazila...
ale aj tak ja v pondelok koncim a budem sa snazit ostat sňaspon na tejto vahe ked sa mi nepodarilo dostat pod tyx 90 ale este nic nie je stratene.... 🙂
ved este je cas ...uvidime este v pondelok... 🙂
zdravim vas...a drzim palceky... 😀 😀 😀 😀

alika54
11. sep 2008

maminkatn,,,,a kolko sa ti podarila s touto dietkou zhodit? 😉

zanab
11. sep 2008

Ahojte takže ktorá je tá zaručená ? Minule si kamoška pozerala moje svad. fotky zostala zarazená to si ty? Strašné ako veľa spravý 10 kg. A čO HOVORIA VAšI CHLAPI? Ako na to reagujú?

maminkatn
11. sep 2008

ALIK...7 KILOV...LEN DUFAM ZE SA MI IX PODARI UDRZAT.....
pa pa moj synator ce buvat,,,, ☹

alika54
11. sep 2008

to znie perfektne 😉 ,,,paaaa

alika54
11. sep 2008

zanab,,,tak moj chlap je z mojich navyse kil nestastny snad viac ako ja,,,a v dietkach ma podporuje 😅

siu3333
12. sep 2008

tak moj muzicek ma tiez podporuje,ale zas nechce aby som to najako prehanala.tiez by bol rad,keby som mala svoju vahu.

zanab
12. sep 2008

ahojte môj mi vravy cica nežer ako nemam jest ked aj nes som upiekla 2 zákusky 2pomazánky (malá má oslavu ) všetko je lákavé hlavne ten krémeš.

siu3333
12. sep 2008

ja to mam dnes tiez tazke,lebo som robila langose,a tak by som si dala ☹ ale drzim sa a odolavam..... 🤐 🤐 🤐

maminkatn
12. sep 2008

ahojky...babulky 🙂
no moj je nestastny ked xudnem,,,vzdy mi hovori ze sa stratim...ja ale este mam z coho davat dolu...
aj ked som uz dala dole 44 kilov...sice nie touto dietkou..to by som asik nevydrzala..ale tak celkovo..aj 90 tku som drzala a tak som si davala pozor...

zuzicast
4. nov 2008

Ahojte🙂Aj ja by som chcela zacat s touto "kavovou dietou" zo strany 4. Chcem sa opytat kto ju vyskusal..jedli ste v pravidelnych intervaloch?teda hodinach?alebo hocikedy ked ste boli hladne?a mozem namiesto tej kavy caj?lebo kavu vobec nepijem..

maminkatn
7. jan 2009

ahojky,,,,mno vidimze tato tema,,je nejaka zapadnuta,,,praxom,,,a treba ju ozivit,,,, 😉
inak,,je po sviatkox,,,a ja som sa vyjedla,,,xi xi pekne povedane,,,,som pribrala,,,sladke,,,a veci podobne,,takze idem nanovo,,od pondelka,,kto sa ku mne prida,,,haaaaa,,,,,,, 😀 😀
abo tu budem sama,,,,,hm,,,,odpiste..mi sem aby som vedela ci tu nebudem sama,,,samucicka,,,ale aj ked budem idem na to,,,a na tvrdo,,,a po euracky,,,,xi xi

aniel
7. jan 2009

ja som sem len nakukla,lebo som opäť s babami začala 90dňovku,ale držím ti palce.inak dcéra a tz sa veľmi podobáte 😉

alionuska
8. jan 2009

🙂 Caute kavovky... Ja som cez sviatky pribrala 3,5 kg,ale iba zato,ze moj drahy bol doma a ten by stale nieco jedol.. chi chi.Inak som prisla na to,ako pracuje moj metabolizmus.Mne staci rano nejest.Ja viem,ze ranajky su najdolezitejsie...la eja ked rano nejem,tak na obed mi staci nieco male a potom na veceru len jablko,alebo jogurt,alebo surovy kalerab.. a takto som schudla za dva tyzdne 4,5 kg a citila som sa uplne super.Tak teraz som opat zacala ..nejest rano a taaaak... 😀 😀

maminkatn
9. jan 2009

ahojky..babulky,,,,, 😉
aniel,,,,tak ty si na nas kukla,,,,vies,,musime sa podobat,,,ved sme mama a dcera,,,,a cvo povies..na malinku,,,bambulku,,,krasavica,,ze,,,,, 😀 😀 a do nasej fajty.....uvidime,,,,ake bude,,,to nase...drume mimitko......moje,,malinke,,,,,,
ali 😉 😉 ,,,,bodaj,by to bolo...aj u mna tak,,ja ani nebudem vraviet,,kolko,,,som pribrala....bo by ste sa tutok,,,zhrozili.....alemuz idem od pondelka,,na tvrdo,,,bo uz to citim,,ze to neni s kostolnym,,poriadkom,,,,,treba sa vycistit,,,a nacajikovat,,normalne,,,sa teskam,,na to,,,,dufam,,ze ma vrtom,,,podporite,,okik,,,,, 😉 😉 😉
ja semka...dojdem zaseky,,,tak,,,pa.....

cvika
10. jan 2009

baby aka je to ta dieta,poslite mi to please

digysa
10. jan 2009

Baby, najde sa tu jedna dusa, co napise tu kavovu dietu sem? NAPISTE ju podrobne, nech uz aj ja nieco zhodim. Prosiiiiiiiiiiim.

digysa
10. jan 2009

Baby, najde sa tu jedna dusa, co napise tu kavovu dietu sem? NAPISTE ju podrobne, nech uz aj ja nieco zhodim. Prosiiiiiiiiiiim.

digysa
10. jan 2009

Tak som si to rychlo presla a nasla som ju na strane 4! Tak idem na to uz od zajtra.....totiz v jednej z tych diet sa hovori, ze sa ma pred touto dietu pit iba ovocne stavy po 3 dni. Tak ja si dam stavu zajtra a v nedelu a v pondelok zacinam s jedalnickom. Potrebujem zhodit presne tych 8 kil.

alionuska
10. jan 2009

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
Diéta s jablčným octom

Nasledujúca diéta je hitom už niekoľko rokov. Ako to už pri diétach býva, niektorí ju vychvaľujú do neba, iní tvrdia, že na nich nezaberá. Poznám však viac tých, ktorí, keď ju poctivo držali, schudli za prvý mesiac 8-12 kg a kilečká ubúdali aj potom. Takže, ak ste ešte diétu s jablčným octom nikdy neskúšali a máte na to „žalúdok“, nech sa páči.
Prečo práve jablčný ocot?
Jablčný ocot podporuje látkovú výmenu, zvyšuje schopnosť tvorby červených krviniek a obmedzuje hnilobné a kvasné procesy v črevách. Pozitívne vplýva na
stimuláciu metabolických procesov, ktoré odbúravajú tuk, čím môžu prispievať
k postupnému znižovaniu telesnej hmotnosti. Vždy pred jedlom rozmiešajte zhruba 0,4 cl v troch deci studenej vody. Ak je vám to prisilné, môžete si dať aj menej octu, prípadne sa dajú v lekárňach zakúpiť tabletky s jablkovým octom, ktoré pred jedlom pekne spapáte.

Pravidlá pri diéte

Dodržiavajte presne postup tak, ako je napísaný nižšie. Nadväznosť jednotlivých jedál je dôležitá pre procesy, ktoré sa dejú v organizme. Diéta má sedemdňový režim, začínajte vždy v pondelok. Je vhodná ako na detoxikáciu organizmu, tak i na redukciu hmotnosti. Ak ju budete poctivo dodržiavať, v tele sa uskutoční zmena látkovej výmeny a ďalšie tri roky nepriberiete. Ale nesmiete páchať žiadne prehrešky! Na prečistenie organizmu držte diétu dva týždne, na redukciu hmotnosti držte diétu dva týždne, potom si dajte týždeň pauzu a sa znova dva týždne stravujte podľa diéty a znova týždeň normálne. Vynechanie je dôležité z toho dôvodu, že jablčný ocot môže dosť podráždiť žalúdok.

Pitný režim

Pri diéte treba naozaj prísne dodržiavať pitný režim. Budete sa cítiť síce ako prietokový ohrievač vody, ale je to ten najprirodzenejší spôsob, ako môžeme očistiť náš organizmus. Najlepšia je neperlivá minerálka s nízkym obsahom sodíka, pretože sodík zadržuje tekutiny v tele, a to my nechceme. Počas dňa by ste mali vypiť 2-3 litre minerálky, napite sa vždy polhodinu pred jedlom a hodinu po jedle. Okrem toho musíte denne vypiť jednu šálku žihľavového čaju a každý druhý deň (vždy v utorok, štvrtok a sobotu) šálku čaju na čistenie krvi. Oba sa dajú kúpiť v lekárňach. Pri diéte treba absolútne vynechať cukor, soľ, alkohol, sladené malinovky a olej používajte iba olivový a aj to minimum.

Pondelok

Raňajky: čierna káva
Obed: 2 rajčiny, 2 vajcia na tvrdo, 1 celozrnný rožok
Večera: 1 prírodný kurací rezeň (alebo morčací, prípadne jeden steak), šalát s jablčným octom

Utorok

Raňajky: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
Obed: 1 prírodný kurací rezeň (alebo morčací, prípadne jeden steak), šalát s jablčným octom
Večera: 1 čerstvý ananás, biely nízkotučný jogurt

Streda

Raňajky: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
Obed: 2 vajcia na tvrdo, 1 konzerva tuniaka bez oleja, 1 celozrnný rožok, šalát
Večera: 10 dkg šunky s hovädzou šťavou (respektíve 20 dkg šunky), 2 rajčiny

Štvrtok

Raňajky: 1 čierna káva, 1 celozrnný rožok
Obed: 1 prírodný kurací rezeň (alebo morčací, prípadne jeden steak), šalát s jablčným octom
Večera: zemiaky s kôprom alebo petržlenovou vňaťou, uhorkový šalát

Piatok

Raňajky: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
Obed: 2 rajčiny, 1 celozrnný rožok, 1 konzerva tuniaka bez oleja, šalát s jablčným octom (alebo dusená ryba a uhorkový šalát)
Večera: 20 dkg šunky, ovocie (nie banány!)

Sobota

Raňajky: čaj s citrónom
Obed: 2 rajčiny, 2 vajcia na tvrdo, 1 celozrnný rožok
Večera: JEDZTE! Zájdite si na večeru, alebo si niečo dobré navarte. Je úplne jedno čo a koľko, dajte si to, na čo máte chuť!

Nedeľa

Raňajky: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
Obed: ½ grilovaného kuraťa, šalát
Večera: 2 špargle, 2 rajčiny, ovocie (okrem banánov) a 1 celozrnný rožok

maminkatn
11. jan 2009

digysa...cavik,,,,, 🙂
ty ides teda so mnou....hm,,,ja sice tie stavy v mojej dietke,,nemam,,,,ale asik,,,to neni zle,,,takze ideme na to spolem,,ok,,,,som rada tze tu budem mat,,,spoludietujucu,,,,,,, 😉 😉
budeme sa navzajom,,,podporovat,,ok,,,,bude to lepsie,,,dobre,,,,ja som si vcera bola..kupit,,v lekarni....caj na cistenie,,krvi,,,a aj zihlavovy,,,,,mam aj ine,,,caje tak to budem striedat,,,
TAK TEDA VZHURU NA TO,,,,,,,,OD ZAJTRA,,,,,

maminkatn
12. jan 2009

teda hlasim,,sa po,,prvom,,dni,,,,dygisa,,kde sik,,,,hm,,neviem o tebe nist,,,,, ☹ ☹
a
a,,na veceru som si dala,,,,kuracie,,,na oliv..oleji..ale iba kvapku.....ci neces xudnut,,so mnou...hm,,,,,dnes som vylpila....2l,,,cajika,...zihlavoveho,,,a aj na cistenie krvi 😒 😒

maminkatn
12. jan 2009

a k tomu,,,,,cinska kapusta,,s kalerabom,,,,,a jabl..octom,,,,fuuuuj...... ☹ ☹
a to iste mam aj zajtra na obed,,,a kopa,,,caju,,,,aj spalovac,,,som vypila..hned rano...a teraz...slivkovy,,,od,,,tee,kane,,,odpis..

digysa
13. jan 2009

maminkatn: prepac....ja som dnes mala dlhy den....Ale tiez som poctivo zacala....
Tak tiez som si dala vsetko podla diety, ale nepila som dostatok tekutin, zajtra to musim nahradit.
Ale mala som asi natazsi den v chudnuti...lebo v robote dnes dvaja kolegovia oslavovali narodky a ako naschvaj sa kupili 2 torty- zmrzlinova a cokoladova. Keby si to videla, ako nehorazne dobre vypadali, tak asi by si schudla len z toho zriekania sa......ALE ZVLAAADLA SOM TO. Zobrala som si riadnu porciu a dala som si ju zamrazit do chladnicky 😀 😀 😀 To budem mat po diete ako odmenu.

Ja som mala tiez kuracie na olivovom oleji...rajcinu,salat a cibulu....taky zeleninovy salat...
Ale rano som nemala 2 rajciny, iba jednu, lebo som viac nemala....az poobede som si isla kupit zasoby...

Tak sa teda drz maminkatn.....zajtra sa urcite ozvem skor, zajtra nerobim...
😉

digysa
13. jan 2009

este mam otazku: pit mozeme iba vodu, kavu a tie caje? Nemozem si dat napr. dzus, alebo multivitamin roztopeny vo vode? To ma len tak napadlo...chcem to totiz dodrzat uplne na chlp.

alionuska: dik za dietu....aj ty ju drzis? alebo si ju drzala?

alionuska
13. jan 2009

Digysa ja som tuto drzala poctivo dva krta ale schudla som len nejake dve tri kila.Inak som hladna nebola a citila som ze mi kleslo hned brucho...Ja si myslim,ze ako taka ocista je to fajn,ale necakaj ziadne zazraky.To by sme n museli inak cvicit,aby slaninka z brucha odisla navzdy.. chi chi 😀 😀

digysa
13. jan 2009

alioniska: no ved to si aj ja myslim. Toto je moja prva dieta...ja som skutocne este dietu nedrzala....lebo ja sa nedokazem vzdat nicoho- ani sladkeho, ani chleba, ani zemiakov, ani cestovin....ani slaneho, ani zmrzliny...
Ja ked som schudla, tak vzdy poctivo cvicit a dodrzovala som kaloricky prijem potravy. To som schudla aj 9 kil a nie voda, ale slanina isla dole.

Teraz vsak nemam tolko casu na cvicenie a dost sa motam v kuchyni koli detom, tak som si povedala, ze budem mat cas aj na pripravu tych jedal v tejto diete ( nie su az take tazke). Tak uvidim....A ak schudnem hoci len 2 kila, tak to ma bude motivovat schudnut dalsie.
Ale ja sa vidim, ze ja ju tak ozaj iba 2 tyzdne a potom prejdem na normalnu stravu....ale to si budem ratat kalorie.
Vela kamosiek si mysli, ze som sisi, vsetko si ratat, ale ja som inak uspech v chudnuti nemala...
A ked si kazde jedlo a napoj spocitam, tak to je clovek velmi zhrozeny ako malo mu staci na dennu davku jedla.

maminkatn
14. jan 2009

ahoj,,,,digy,,,,, 🙂
mno,,,dzus,,,teda,,ziadny,,,,a ani kavu,,,iba ako ju mas napisanu..teda,,,rano,,,inokedy,,nie,,,len caje,,metovy..zihlavovy,,,,a caj na cistenie..krvi,,,,a aj ine,,,aj roibos,,,,aj od teekane,,slivkovy,,abo spalovac tukov,,,a hlavne,,,aspon,,2 l.denne...v tom je to ze sa pre cistis,,,,, 😉 😉
mno ja som,,,dnes,,mala...tuniaka,,,vo vl..stave....uhorku,,,a dve vajicka,,na tvrdo,,,a rozok,,grahamovy,,,a vypila...som metovy caj,,1 a pol...litra ,,,a pol..litra,,spalovaca...a aj roibos..pol..litra..a na zajtra som si robila kuracie,,na ol..oleji,,,a uhorku,,paprika,,,cibula,,,a ocot,,,fuuuuj,,,,,
ja xcem dat dolu,,,12 kilov,,,a som presvedcena ze to vydrzim,,,,som sa zas vyzrala,,po vianociax,,,,dufam ze to vydrzim,,,,a juam cvicit,,tiez nie....ja sa narobim,,dost v kuxyni,,,,,v robote,,,,,,ajojkaj,,,a ozvi,,sa 🙂

junovka
15. jan 2009

jeeeej, babenky, vidim, ze znova stara zostava 😀 Chudnete po sviatkoch??ja tiez uz od pondelka, zatial 1,5 kg dole 😎 😎

Maminkatn, ja radsej matovy cajik nepijem, lebo ze vraj to podporuje chut do jedla.Mam to vyskusane na seba aj na mojich detoch 🙂 😉