• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kávová diéta. Pomohla vám?

16. marca 2015 
Ja mam doma jablcny ocot s malinovou prichutou, flaska paradna, ale ten obsah! Neda sa mi to pit, ani po troske, aj ked ma prichut...
19. feb 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som namiesto octa davala citr.stavu :slight_smile:
19. feb 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj Ty si ju drzala?
19. feb 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, 4x :sunglasses:
19. feb 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kolko kg padlo?
19. feb 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idora, kedy ako?Hned na zaciatku padlo 6 kil za 2 tyzdne, potom 5 kg, na 3x krat som to vzdala asi po 3 dnoch, nakolko bolo horuce leto a mi bolo strasne zle :sweat_smile: a naposledy som zhodila asi 3 kg za tyzden. Koncom marca chcem zacat opat s nou :slight_smile: :wink:
19. feb 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak som vas precitala a ja by som do toho isla. potrebujem zhodit par kil. lenze mam problem, nelubim vajicka na tvrdo.co mam robit?
19. feb 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, tak ich nejedz :slight_smile: :wink:
19. feb 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne vajicka vobec nerobia problem, skus si ich nahradit niecim- co ja viem napr. syr? Mamina, junovka, moze byt?
20. feb 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Och tak tu je ale dietovania...škoda, že mám slabú vôľu nato, nič to.. len k tej káve, keďže mám baristický kurz (o kávach) tak naša špeci zalievaná káva nazývaná turek, neexistuje, turecká káva je niečo iné a to čo si my slováci zalievame do šálok je výluh trieslovín a zbytkov prepáleného kafeolu (kávový olej) preto treba 3 lyžičky cukru a dve smotany, aby sme to vôbec vypili...a s tým sa veľa nepochudne...
20. feb 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idora, ten syr by som radsej nejedla, nakolko obsahuje sol a ten zadrziava vodu v tele.Najlpesie radsej nist, bez vajec :slight_smile:

Kobyliacik, a co Nescafe???? :confused:
20. feb 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nescafe sa vyrába od roku 1938, je to vlastne uvarená káva, ktorá sa pomocou rozprašovačou rozostrekuje na horúce bubny a tak sa vytvára len prášok, ktorý sa zozbiera, po opätovnom zaliatí, vualá máš kávu opäť:D
20. feb 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taze, ked som to pochopila, tak detto ako s tureckou?? :confounded: :confused: .....a co potom tie drahe kavy, to je nieco ine??? :confused:
20. feb 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, som tu zas.. baby, a moc sklamana.. drzala som ju, asi po tyzdni ani kg dole :frowning2: .. cakala som len 2kg.. a nic :astonished: .. a to som ju prisno drzala, len tie vajcia som vynechala.. nejak mi nesmakuju..

preco vaha stoji? nechapem :confused:

teraz mam pauzu, snazim sa.. jem normalka, kazde 4h, akurat vecery nemam, len ovocko, pripadne nic..bozinku..
20. feb 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wladka, mozno uz nema z coho :slight_smile: Ja som dokopy drzala dietu 4x, a ked som ju drzala posledny krat, tak tiez som nedala bohvieco dole :confounded: :confused:
20. feb 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojik,,,,spolu dietujuce,,,,tie vajicka,,tam musia,,byt,,,,,,a aj ten ocot....je to na principe,,,toho,,ze jes,,,to co,,mas napisane a nezamienat,,,,to co,,mas,,jest,,,,a ja pijem ten ocot,,,kazdy,,den pred,,obedom,,,a aj homuzivam,,,v tabletkax,,,,cize si ho nedavam na salat bo by som ho nezjedla,,,
wladka,,nexapem preco ti vaha nejde,,,dolu,,,ja ma zas 2 kila,,,dolu,..teda,,za tento tyzden,,,a jest uz vobec,,nemusim,,,,a ani mi nexuti,,,,ale teraz som si po,,prvy,,kret nedala,pauzu ten tyzden ako sa tam piuse,,takze idem,,,,vcelku,,na treti tyzden,,,a este na buduci,,,a potom,idem,,,v stredu do nemocnice,,,a tam s jedenim,,,tro bude,,,bieda,,,,,asik,,tri dni bez jedla,,,,fnuk,,,ale mam vydrz,,,to sa musi,,,,,
k

avu,,,,pijem normalnu,,,jakobsku,,,zelenu......zalievanu...s mliekom,,,a aj bez mlieka,,,,a cajiky,,,
20. feb 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja Ta obdivujem maminkatn, si fakt hviezda! :slight_smile:
Budes moja motivacia! Dobre? :wink:
20. feb 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si tu,,,,,idora,,,
20. feb 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze sa cervenam,,,IDORA,,,,ze hviezda,,,,,,,
ja,,,a hviezda.....to,,,som bola....medialna,,ked som bola,,,v zmanarni,,,ale teraz.....eeeeeeeeee
20. feb 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru, maminka je hviezda diet :wink: :grinning:
Mami Dani ahoj :slight_smile:
20. feb 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mami, som Tuuuu
20. feb 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte, musim ist off, rano skoro vstavam, tak mozno zajtra, pa, pa
20. feb 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a namiesto vajec na tvrdo, nedaju sa urobit v mikovlnke? ak ano, napiste mi ako.
no a tak ste ma navnadili ze ja by som do toho isla. a ked som si precitala vsetky prispevky, tak vidim ako krasne chudnete. :slight_smile:
no tak som zbehla do kuchyne si dat krajicek chleba. ved to potom zhodim. :pensive:

junovka ved tie vajicka su skoro kazdy den. a co by som potom jedla? :frowning2: nic?
20. feb 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, az tak skoro kazdy den nie :slight_smile: Tak, potom skus kuknut do 90-dnova dieta :grinning: :wink:
Rozhodni sa a koncom marca mozme spolu zacat :slight_smile: :wink:
20. feb 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tak chcem az koncom marca, lebo prve dva tyzdne idem na slovenko. no a uz mam jedalny listok poslany mailom co chcem: maso kapusta knedla, svieckova... :pensive:
tak az potom by som chcela. :slight_smile:
mam 164cm a 62kg. a ty? mne by stacili aj 4 kg dole, no ale uplne super by bolo az na 52. to mam taky sen iba. :dizzy_face:

90dnova v ziadnom pripade. to je straaasne dlho. to az taka tvrdohlava som neni. :pensive:

a problem mam s tym vajickom preto, lebo v nich su niekedy tie zarodky. take krvave skvrny. no a ja ich vyberam. bez toho by som nezjedla ani palacinku. proste stale stale stale to vsetko co tam nema byt, tak musim povyberat. aj do prazenice, aj do kolacov....
neni som fajinovka ale toto mi vadi. to je jedina taka nerest moja. preto by som chcela to vajicko rozbit, povyberat ten ,,bordel,,/ako to volam/ a potom ho dat len do mikry spravit. ale na tvrdo v skrupine ho nezjem ani za nic. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, tak vynechaj tie vajcia jedz ostatne, co je tam napisane....len potom budes asi skor hladna :slight_smile:
Ja mam 180 cm a teraz vazim asi cca 72 kg :sweat_smile:
20. feb 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v pohode mi termin vyhovuje, lebo ja mam navrat 18.3. tak az po osemnastom budem drzat. tak mozeme toho 23. dobre,pisem do kalendara.
a ked vynecham tie vajicka tak to si budem nechty obhryzat. :grinning: :grinning: :grinning: ja ho nejako vypitvam,neboj. alebo ho dam uz rozbite do vody a ono sa uvari aj tak. :wink:
20. feb 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junovka ved tebe staci mat 70kg, nie? :confused:
20. feb 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, podla dokiho mam mat 67 :confounded: :sweat_smile:
20. feb 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja mam mat kolko?
20. feb 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok