Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

junovka
8. mar 2009

alika, daj si pauzu 2 tyzdne ....a potom sa ku mne pridaj, od 23,3 😉

alika54
8. mar 2009

junovka a uz si to vydrazala cele dva tyzdne? 🙂

junovka
8. mar 2009

jasne 😎 😎 😎

3558
8. mar 2009

cau junovka co tu robis?este neni 23. 😀 😀 😀
neboj kazdy den na to myslim a pri tom sa napchavam. 😀 😀 😀 😀

gogos
8. mar 2009

Zuzana ahoj, tak si ma navnadila, som sem prisla, precitala cele forum a zajtra idem na vec 😀

junovka
8. mar 2009

zuzi, a ty si myslis, ze ja nie? 😀 😀 😖 Az mam strach vstupnut na vahu 23,3 😔 ...neboj Zuzi, vcas ti to pripomeniem 😎 😉

havka
8. mar 2009

gogos - aj ja sa od zajtra pripajam, mam trochu iny jedalny listok k tejto diete, ako tu bol uvedeny, ale podstata je ta ista. budeme si drzat palce, aby sme vydrzali.

gogos
9. mar 2009

vyborne havka, sa veeelmi tesim, ze niekto zacina rovnako ako ja. ako si zvladla prvy den? ja mem za sebou ranajky - kavu bez mlieka a cukru a teraz budem cakat doobeda aby som vzala do ust nieco pevne. Ale mam 8 mesacnu dcerku,, takze nemam vela casu mysliet na jedlo a to je super. Som sa odvazila rano nalacno, zapisem do kalendara a uvidime o tyzden a potom o dva, ake to malo ucinky. Minimalne sa mi zcvrkne trosku zaludok a budem potom jest trosku menej. No vsetko uvidime. 😉

havka
9. mar 2009

gogos - tak prvy den som zvladla celkom dobre. tiez som ako prve rano nalacno vyskocila na vahu. som zvedava ako to bude ubudat a ci vobec. ranajky som mala to iste ako ty, ale ja tu kavu asi nahradim cajom, lebo bez mlieka mi vobec nechutila, to by som si ju musela aspon osladit a to sa nesmie. podla jedalnicka, co mam ja, sa kazde rano pije bud kava alebo caj, iba v nedelu je kava s mliekom. do obeda som vydrzala celkom v pohode, ja sice uz nemam male deti, ktore by ma zabavili, ale som dost pracovne vytazena a tiez nemam kedy velmi mysliet na jedlo. na veceru som si podusila jedno kuracie stehno a k tomu som si postruhala mrkvu a pokvapkala jablcnym octom, to bolo asi okolo 17:00 a vyzera to, ze do rana nezomriem od hladu. este by som to rada doplnila aj zvysenou pohybovou aktivitou, ale napriklad dnes sa nezadarilo. mala som v plane ist spolu s manzelom na vecernu prechadzku so psami, zvykneme s nimi byt vonku 1-1,5 hodinu a prejdeme nejakych 8km, ale mne sa niekedy neda a to by som rada nejak zmenila na pravidelnu aktivitu, lebo pohybu si vela neuzijem. pracujem totiz doma a moja cesta do prace znamena, ze zidem dolu schodmi a sadnem k PC. takze nic moc.

gogos
10. mar 2009

havka - gratulujem k zvladnutemu prvemu dnu, tan byva vraj najtazsi.Pre mna bol najhorsi vecer,lebo krpatu som o 20.00 ulozila, ja chodim spat o 22.00 tak mi skrkalo v zaludku ako dive a celu noc som snivala o tom ako sa rano najem toho celozrneho rozka a neladenej kavy. Ale zvladla som to a to je dolezite. Bola som si vecer kupit ananas, kedze ho mam dnes na veceru a veeeelmi sa na neho tesim. Teraz si idem pripravit kuriatko na obedik. TAk zatiallll 😉

havka
10. mar 2009

gogos - blahozelam ti k zvladnutiu vcerajsieho vecera. aj druhy den je pomaly za nami. tiez som ho zvladla celkom dobre. ja som si na veceru namiesto ananasu dala do toho jogurtu pomaranc a grep - podla toho mojho jedalnicka sa to moze tym nahradit, ale teraz uz pomaly zacinam citit hlad, lae uz to nepokazim, ked som to vydrzala cely den. este vypijem nejaku vodu a caj na cistenie krvi a mozno to trochu oklame zaludok. momentalne sa vdaka hladu tesim na ranajky - ja mam zajtra caj + 2 jablka. inak rano moja vaha ukazala o viac ako kilo menej, to ma teda dost povzbudilo. ahoj zajtra

gogos
10. mar 2009

havka aj ja mam caj a 2 jablka - sa mame na co tesit, ze ? 😠
Si dobre urobila s tym grepom, dalsi tyzden urobim ja to iste,lebo ja som mala ten ananas a teraz ma tak stipu cele usta, ze myslim ze vyskocim z koze. mam uplne umrtveny jazyk a palia ma kutiky ust. No fuj. Ale viem, ze v nom je kopec uzitocnych latok na chudnutie, tak som sa obetovala 😀
Ale uz som tiez hladna. Pozriem v telke este panelak a sup, sup za malou do postele.
Tak sa drz, ja sa rano tiez odvazim, som zvedava co to bude 😅

junovka
10. mar 2009

Babenky, vidim, ze snaha zacina niest ovocie 😎 😉

gogos
11. mar 2009

tak som sa dnes postavila na vahu a cuduj sa svete 1,5 kg dole. no nadhera 😀 som zatial nadmieru spokojna, uvidim ako to pojde dalej 😅

havka
11. mar 2009

gogos super, ja som sa tiez rano vazila a spolu je dole 1.9kg. uz som si pomaly zvykla aj na to stravovanie. dnes som uz vobec nepocitovala hlad. na zajtra sa tesim na veceru - zemiaky budu prijemna zmena.

junovka
11. mar 2009

baby, a merate si aj miery -pas, boky.....??Lebo aj to je dolezite, ci aj schudnete v cm 😎 😉 mne sa to darilo 😉

3558
11. mar 2009

babule dobre, dobre len tak dalej drzte sa. 😵 😵 😵 😵
myslim na vas a drzim palce. dufam ze aj mne to pojde tak lahko ako vam. len to chce pevne nervy. 😅 😅

3558
11. mar 2009

gogos zabudla som ta pozdravit ahoj 😵 🙂 😵 🙂

havka
11. mar 2009

junovka - dobry napad, rano sa odvazim aj pomeriam

junovka
11. mar 2009

ja uz sa neviem dockat 23.3 kedy zacnem tu tiez prispievat 😎 😵 😵 😵 😀 ....ze, Zuzi??? 🙂 😉

gogos
12. mar 2009

ja som sa veru tiez nemerala, ale myslim ze keby som schudla na objeme, tak to zistim ned, lebo sa onecne zmestim do svojich oblubenych rifli a tricka na mne nevyzeraju ako po mladsej sestre. Taze pohodka. Uz si asi aj zaludok zvykol,lebo nie som taka hladna ako prvy den. MYslim ze to dotiahnem do uspesneho konca. A ak nic ine aspon som si znova po rkoch dokazala pevnu volu. Som naozajzvedava kolko sa mi podari schudnut 😨

gogos
12. mar 2009

baby tieto vecery su najhorsie 😒 mala uz spinka, ja pojdem tak do hodinky tiez ale dovtedy mi tu skvrka v zaludku a to nemam rada. Pijem len vodu, ale potom stale beham na WC, no teda 😕 Snad vysledok bude stat za to 😲

3558
13. mar 2009

gogos drz sa ,, nevzdavaj to. pevna vola vsetko zdola. 😵

baby ake caje pijete? lebo ja kavu 😝

junovka som zvedava ako to pojde nam. 😔 😔 😔

junovka
13. mar 2009

no, zuzi, co sa tyka mna, tak haaaaaaadam a duuuuufam, ze ked to nezvladnem 2 tyzdne, tak isto ten tyzden potiahnem 😎 ....ale si verim, co?? 😀 😀

co sa tyka toho caju Zuzi, tak ja som pila ho len v sobotu, a to len cierny caj Pigi caj s citronom...inak, len kavu kazde rano som si robila.Pocas dna som pila a budem pit 🙂 zihlavavovy na precistenie 😉

3558
13. mar 2009

dobre kupim si zihlavovy.baby tu pisali nejaky ze z lekarne je dobry.na stvrtej strane to je myslim.
ja chcem a musim vydrzat dva tyzdne. teraz doma sa prejedam a mala som uz aj problemy s travenim. od nedele do vcera som grcala 5 krat denne a prehanalo ma. lebo jem vyprazane, piate cez deviate a kolace....
no uplne inak ako doteraz. a je to pre telo sok. ☹
rozmyslam ze by som pred dietou si dala tri dni iba ovocne stavy. niekde som citala ze to je dobre. a asi by som to aj potrebovala. no uvidim. hlavne sa bojim, ze sa mi tie kila vratia a budem mat raz tolko ako doteraz kilov. 😠

gogos
13. mar 2009

ja pijem aj matovy, aj roibos, aj bylinkove rozne, aj ocistny, aj na stihlu liniu. A hlavne veeeeeela vody. 😵

havka
13. mar 2009

ja pijem caj na ranajky kazdy den - ovocny a potom cez den 1x zihlavovy a kazdy druhy den + este caj na cistenie krvi, inak len samu vodu. ale citim sa zatial ovela lepsie ako predtym a to bude asi aj vdaka tej vode, lebo ja som inak na pitie lajdacka - teraz mam pocit, ze som doteraz bola stale dehydrovana, som ovela menej unavena a vzdy som mala problem s velmi suchou pletou a tiez sa mi zda, ze uz po tych par dnoch, je aj ta na tom viditelne lepsie.

gogos - a tie vecery, rovnako ako aj ty. zjedla by som aj klince. akurat dnes je to o nieco lepsie, lebo doobeda som nestihala robotu, tak som nemala cas mysliet na jedlo a ranajkovala som az pred obedom, takze sa mi vsetko posunulo, vecerala som az pred osmou, takze kym pojdem spat, urcite nestihnem byt hladna

junovka
13. mar 2009

ja matovy nepijem ked drzim dietu, nakolko mata povzbudzuje chut do jedla 😉 ....a to mi predsa netreba , nie?? 😀 😉

junovka
13. mar 2009

zuzi, 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gogos
14. mar 2009

dnes rano som bola rozhdnuta to vzdat a dat si s mojim drahym normalne ranajky. ALe on mi to nedovolil, podporil ma v mojom usili, tak som teda zjedla svoje 2 kivi a vypila caj s citronom a mam to za sebou. Vaha sa mi zastavila, chudnutie nepokracuje, tak som trosku apaticka, ale ked som tu dietu zacala, uz to dokoncim. Citim sa velmi dobre a aj plet sa mi akosi zlepsila, takze nejake ucinky to urcite ma. Ale chudnuce to u mna asi nebudu. No uvidime. Shodila som 1,5 kg hned na zaciatku a potom uz celkom nic 😖