• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kávová diéta. Pomohla vám?

16. marca 2015 
alika, daj si pauzu 2 tyzdne ....a potom sa ku mne pridaj, od 23,3 :wink:
8. mar 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junovka a uz si to vydrazala cele dva tyzdne? :slight_smile:
8. mar 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
8. mar 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau junovka co tu robis?este neni 23. :grinning: :grinning: :grinning:
neboj kazdy den na to myslim a pri tom sa napchavam. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzana ahoj, tak si ma navnadila, som sem prisla, precitala cele forum a zajtra idem na vec :grinning:
8. mar 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, a ty si myslis, ze ja nie? :grinning: :grinning: :confounded: Az mam strach vstupnut na vahu 23,3 :pensive: ...neboj Zuzi, vcas ti to pripomeniem :sunglasses: :wink:
8. mar 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gogos - aj ja sa od zajtra pripajam, mam trochu iny jedalny listok k tejto diete, ako tu bol uvedeny, ale podstata je ta ista. budeme si drzat palce, aby sme vydrzali.
8. mar 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyborne havka, sa veeelmi tesim, ze niekto zacina rovnako ako ja. ako si zvladla prvy den? ja mem za sebou ranajky - kavu bez mlieka a cukru a teraz budem cakat doobeda aby som vzala do ust nieco pevne. Ale mam 8 mesacnu dcerku,, takze nemam vela casu mysliet na jedlo a to je super. Som sa odvazila rano nalacno, zapisem do kalendara a uvidime o tyzden a potom o dva, ake to malo ucinky. Minimalne sa mi zcvrkne trosku zaludok a budem potom jest trosku menej. No vsetko uvidime. :wink:
9. mar 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gogos - tak prvy den som zvladla celkom dobre. tiez som ako prve rano nalacno vyskocila na vahu. som zvedava ako to bude ubudat a ci vobec. ranajky som mala to iste ako ty, ale ja tu kavu asi nahradim cajom, lebo bez mlieka mi vobec nechutila, to by som si ju musela aspon osladit a to sa nesmie. podla jedalnicka, co mam ja, sa kazde rano pije bud kava alebo caj, iba v nedelu je kava s mliekom. do obeda som vydrzala celkom v pohode, ja sice uz nemam male deti, ktore by ma zabavili, ale som dost pracovne vytazena a tiez nemam kedy velmi mysliet na jedlo. na veceru som si podusila jedno kuracie stehno a k tomu som si postruhala mrkvu a pokvapkala jablcnym octom, to bolo asi okolo 17:00 a vyzera to, ze do rana nezomriem od hladu. este by som to rada doplnila aj zvysenou pohybovou aktivitou, ale napriklad dnes sa nezadarilo. mala som v plane ist spolu s manzelom na vecernu prechadzku so psami, zvykneme s nimi byt vonku 1-1,5 hodinu a prejdeme nejakych 8km, ale mne sa niekedy neda a to by som rada nejak zmenila na pravidelnu aktivitu, lebo pohybu si vela neuzijem. pracujem totiz doma a moja cesta do prace znamena, ze zidem dolu schodmi a sadnem k PC. takze nic moc.
9. mar 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
havka - gratulujem k zvladnutemu prvemu dnu, tan byva vraj najtazsi.Pre mna bol najhorsi vecer,lebo krpatu som o 20.00 ulozila, ja chodim spat o 22.00 tak mi skrkalo v zaludku ako dive a celu noc som snivala o tom ako sa rano najem toho celozrneho rozka a neladenej kavy. Ale zvladla som to a to je dolezite. Bola som si vecer kupit ananas, kedze ho mam dnes na veceru a veeeelmi sa na neho tesim. Teraz si idem pripravit kuriatko na obedik. TAk zatiallll :wink:
10. mar 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gogos - blahozelam ti k zvladnutiu vcerajsieho vecera. aj druhy den je pomaly za nami. tiez som ho zvladla celkom dobre. ja som si na veceru namiesto ananasu dala do toho jogurtu pomaranc a grep - podla toho mojho jedalnicka sa to moze tym nahradit, ale teraz uz pomaly zacinam citit hlad, lae uz to nepokazim, ked som to vydrzala cely den. este vypijem nejaku vodu a caj na cistenie krvi a mozno to trochu oklame zaludok. momentalne sa vdaka hladu tesim na ranajky - ja mam zajtra caj + 2 jablka. inak rano moja vaha ukazala o viac ako kilo menej, to ma teda dost povzbudilo. ahoj zajtra
10. mar 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
havka aj ja mam caj a 2 jablka - sa mame na co tesit, ze ? :angry:
Si dobre urobila s tym grepom, dalsi tyzden urobim ja to iste,lebo ja som mala ten ananas a teraz ma tak stipu cele usta, ze myslim ze vyskocim z koze. mam uplne umrtveny jazyk a palia ma kutiky ust. No fuj. Ale viem, ze v nom je kopec uzitocnych latok na chudnutie, tak som sa obetovala :grinning:
Ale uz som tiez hladna. Pozriem v telke este panelak a sup, sup za malou do postele.
Tak sa drz, ja sa rano tiez odvazim, som zvedava co to bude :sweat_smile:
10. mar 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky, vidim, ze snaha zacina niest ovocie :sunglasses: :wink:
10. mar 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som sa dnes postavila na vahu a cuduj sa svete 1,5 kg dole. no nadhera :grinning: som zatial nadmieru spokojna, uvidim ako to pojde dalej :sweat_smile:
11. mar 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gogos super, ja som sa tiez rano vazila a spolu je dole 1.9kg. uz som si pomaly zvykla aj na to stravovanie. dnes som uz vobec nepocitovala hlad. na zajtra sa tesim na veceru - zemiaky budu prijemna zmena.
11. mar 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, a merate si aj miery -pas, boky.....??Lebo aj to je dolezite, ci aj schudnete v cm :sunglasses: :wink: mne sa to darilo :wink:
11. mar 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule dobre, dobre len tak dalej drzte sa. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
myslim na vas a drzim palce. dufam ze aj mne to pojde tak lahko ako vam. len to chce pevne nervy. :sweat_smile: :sweat_smile:
11. mar 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gogos zabudla som ta pozdravit ahoj :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
11. mar 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junovka - dobry napad, rano sa odvazim aj pomeriam
11. mar 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz sa neviem dockat 23.3 kedy zacnem tu tiez prispievat :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: ....ze, Zuzi??? :slight_smile: :wink:
11. mar 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa veru tiez nemerala, ale myslim ze keby som schudla na objeme, tak to zistim ned, lebo sa onecne zmestim do svojich oblubenych rifli a tricka na mne nevyzeraju ako po mladsej sestre. Taze pohodka. Uz si asi aj zaludok zvykol,lebo nie som taka hladna ako prvy den. MYslim ze to dotiahnem do uspesneho konca. A ak nic ine aspon som si znova po rkoch dokazala pevnu volu. Som naozajzvedava kolko sa mi podari schudnut :fearful:
12. mar 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tieto vecery su najhorsie :unamused: mala uz spinka, ja pojdem tak do hodinky tiez ale dovtedy mi tu skvrka v zaludku a to nemam rada. Pijem len vodu, ale potom stale beham na WC, no teda :confused: Snad vysledok bude stat za to :astonished:
12. mar 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gogos drz sa ,, nevzdavaj to. pevna vola vsetko zdola. :dizzy_face:

baby ake caje pijete? lebo ja kavu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

junovka som zvedava ako to pojde nam. :pensive: :pensive: :pensive:
13. mar 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, zuzi, co sa tyka mna, tak haaaaaaadam a duuuuufam, ze ked to nezvladnem 2 tyzdne, tak isto ten tyzden potiahnem :sunglasses: ....ale si verim, co?? :grinning: :grinning:

co sa tyka toho caju Zuzi, tak ja som pila ho len v sobotu, a to len cierny caj Pigi caj s citronom...inak, len kavu kazde rano som si robila.Pocas dna som pila a budem pit :slight_smile: zihlavavovy na precistenie :wink:
13. mar 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre kupim si zihlavovy.baby tu pisali nejaky ze z lekarne je dobry.na stvrtej strane to je myslim.
ja chcem a musim vydrzat dva tyzdne. teraz doma sa prejedam a mala som uz aj problemy s travenim. od nedele do vcera som grcala 5 krat denne a prehanalo ma. lebo jem vyprazane, piate cez deviate a kolace....
no uplne inak ako doteraz. a je to pre telo sok. :frowning2:
rozmyslam ze by som pred dietou si dala tri dni iba ovocne stavy. niekde som citala ze to je dobre. a asi by som to aj potrebovala. no uvidim. hlavne sa bojim, ze sa mi tie kila vratia a budem mat raz tolko ako doteraz kilov. :angry:
13. mar 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pijem aj matovy, aj roibos, aj bylinkove rozne, aj ocistny, aj na stihlu liniu. A hlavne veeeeeela vody. :dizzy_face:
13. mar 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pijem caj na ranajky kazdy den - ovocny a potom cez den 1x zihlavovy a kazdy druhy den + este caj na cistenie krvi, inak len samu vodu. ale citim sa zatial ovela lepsie ako predtym a to bude asi aj vdaka tej vode, lebo ja som inak na pitie lajdacka - teraz mam pocit, ze som doteraz bola stale dehydrovana, som ovela menej unavena a vzdy som mala problem s velmi suchou pletou a tiez sa mi zda, ze uz po tych par dnoch, je aj ta na tom viditelne lepsie.

gogos - a tie vecery, rovnako ako aj ty. zjedla by som aj klince. akurat dnes je to o nieco lepsie, lebo doobeda som nestihala robotu, tak som nemala cas mysliet na jedlo a ranajkovala som az pred obedom, takze sa mi vsetko posunulo, vecerala som az pred osmou, takze kym pojdem spat, urcite nestihnem byt hladna
13. mar 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja matovy nepijem ked drzim dietu, nakolko mata povzbudzuje chut do jedla :wink: ....a to mi predsa netreba , nie?? :grinning: :wink:
13. mar 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes rano som bola rozhdnuta to vzdat a dat si s mojim drahym normalne ranajky. ALe on mi to nedovolil, podporil ma v mojom usili, tak som teda zjedla svoje 2 kivi a vypila caj s citronom a mam to za sebou. Vaha sa mi zastavila, chudnutie nepokracuje, tak som trosku apaticka, ale ked som tu dietu zacala, uz to dokoncim. Citim sa velmi dobre a aj plet sa mi akosi zlepsila, takze nejake ucinky to urcite ma. Ale chudnuce to u mna asi nebudu. No uvidime. Shodila som 1,5 kg hned na zaciatku a potom uz celkom nic :confounded:
14. mar 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok