Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

havka
14. mar 2009

gogos vytrvaj, mne ta vaha tiez teraz nejde dole tak ako tie prve dva dni. dala som dole zatial 2,5kg. teraz to uz ide pomaly, ako to sledujem, tak nejaky ubytok navazim asi tak kazdy druhy den. vzdy po dva dni rano som vazila rovnako a potom na treti zas nieco bolo dole. uvidim, ako to pojde dalej, ja som zatial spokojna aj s tymi sprievodnymi prejavmi. v poslednej dobe som sa citila velmi unavena a teraz je to odrazu prec. ja dokonca rozmyslam, ze po tych dvoch tyzdnoch si dam tyzden pauzu a potom zacnem znova.

maminkatn
14. mar 2009

ahojky..babulky,,,,,, 😉 😉 😉 😉 😉 😉
som tu zaseky,,,ako,,mi bolo,,za vami smutno..od pondelka,,,som,,uz doma...bolo,,mi strasne az dnes som,si dovolila,,,sadnut za pc,,,,,ak,,,vydrzim,,troxen sedied,,,,,,myslela,,,som,,,na vas,,,diky,,zuzanamy.....aj na teba,,,,ale teraz,,,musi,,lapat,,,,dietne,,,,tak akosik,,,aby som,mohka isst.....dobre,,nawc,,,takze tak,,,,aj ja,,mam zas nejake to,kilo..dolu,,,ved v nemocke,,,som,,,bola...4.dni len o caji a polievke,,teda,,,takej vode teplej,,,,
😖 😖

janette4
14. mar 2009

ahojte. aj ja držím tú diétu.mám síce tiež trochu iný rozpis jedál ako vy,ale je to v podstate to isté.
priznám sa, občas zhreším,akosi nemôžem odolať.zatiaľ som zhodila 2kg.
ale chcem sa vás niečo spýtať: nedodržujem presne tú zeleninu,ktorá je tam napísaná, napr.keď nemám hlávkový šalát,dám si reďkovku a mrkvu,alebo papriku, proste,čo mám doma.myslíte,že to vadí,alebo ide len o to,aby to bola zelenina?

junovka
14. mar 2009

janett, nevadi...ja to robim tiez 🙂 😉

Ahoj Maminkatn, snad uz bude ok., a nebudes musiet ist opat do nemocky 😉

havka
14. mar 2009

janett, ja mam tiez iny rozpis, ako som nasla tu a v tom sa vobec nespomina hlavkovy salat, ale zeleninovy. ja hlavkovy velmi nelubim a tak si robim salaty z hocijakej zeleniny. myslim teda, ze to asi nebude vadit.

gogos
14. mar 2009

janet tiez si davam zeleninu podla vlastneho vyberu, takze pohodka. A drzim palce 😀

3558
14. mar 2009

gogos to by si sa nehabila napisat ze si zhresila???? nech ta to ani nenapadne 🤐 🤐 😠

gogos
15. mar 2009

ahojte chudnuce i chystajuce sa. Tak som nakoniec veeelmi rada ze som mala doma taku psychicku podporu, lebo dnes rano som sa postavla na vahu a rucicka nastastie zasa isla dole, takze som happy. Pokracujem podla harmonogramu a zuzi diky za podporu aj tebe 😉

lenca13
15. mar 2009

Ahojte asi sa k vam pridam ak mozem chcem zacat od zajtra 😉 uz som ju raz drzala

junovka
15. mar 2009

cauko Leni, a nechces pockat tyzden?,,Aj ja so Zuzkou zaciname 23,3 🙂 😉

lenca13
15. mar 2009

Tak teda pockam na vas 🙂

junovka
15. mar 2009

ok 😉

vilki
16. mar 2009

posle mi niekto tu kavovu dietu prosim?? 🙂 nech sa nato pozriem co to je 😅 dakujem....aaaaaa pomohla uz niekomu z vas??alebo nejaku inu...co pomoze aspon par kil dat dole a netreba pri nej hladovat..... 😀 dakujem vam

havka
16. mar 2009

vilki - je tu na 3 a 4 strane, ale ja sa drzim podla rozpisu, ktory som nasla niekde na nete, viac mi vyhovuje, je sa tam viac ovocia a menej vajec, pohladam, kde to mam v pc ulozene a poslem ti na IP. ja ju drzim tyzden a zatial som velmi spokojna. 3kg mam po tyzdni dole, citim to uz aj na obleceni, celkovo sa citim ovela lepsie, ziadna unava, plet, s ktorou som doteraz mala velke problemy, lebo ju mam velmi suchu az atopicku, mam teraz vo velmi dobrom stave. pridaj sa. myslim, ze sa to da celkom v pohode zvladnut.

gogos, tesim sa spolu s tebou, ze si to nevzdala a ze sa dostavil aj vysledok.

vilki
16. mar 2009

havka, dakujem, ak to najdes posli prosim 🙂

maminkatn
16. mar 2009

ahojik,,babulky,,,, 🙂
juni,,,dik,,za starost,,,,,dufam,ze uz bude lepsie,,,,ja som na to ale xytila,,zapal,,moc,,mexura,,,,hruza,,,som,,,,ponaxladala,,,v tej nemocke,,,a teraz je tu vysledok,,,,mam antib,,,a ma pixa,,jak,slak,,,,boze ja si hovorim,,ze na posrateho,aj hajzel,,padne,,,,,a stale neni dobre kedy,,sa to uz prelomi,,,, ☹ ☹ ☹ ☹

junovka
16. mar 2009

maminka, to je mi luto ☹ ...ale ako sa vravi: ked sa dari, tak sa dari 🙂 ...alebo aj: aj po burke vzdy vyjde slniecko 😵

Vilki, kuk na stranu 15, hodial som tam link 😉

3558
17. mar 2009

vitame lenku a tesime sa na teba. 😵 😵 😵
ahoj jun... 😅
gogos drz sa a hlas sa kazdy den co a jako. uz tri dni o tebe nepocujem. 😠

gogos
17. mar 2009

zuzi pravdu ti poviem, ze som nemala vela casu, lebo Viki zacala lozit a vsade sa skriabe, stoji pri stole, pri suflikoch, vsade sa postavi tak na ni striehnem ako orol a nie je vela casu na surf.
Ale teraz som tu a dnes rano som sa postavila na vahu a zasa nejake to kilecko slo dole. Pokozka na tvari je uplne nadherna, som hladucka a omladnuta, takze som spokojna. I ked som ocakavala vacsi vahovy ubytok, ale aj taky detox a uprava stravy takto na jas je fajn. 🙄

lenca13
17. mar 2009

ahojte dik za privitanie a uz sa tesim dufam ze to vydrzim 😉

3558
17. mar 2009

gogos to je super. ja s pletou ani nemam problem ako s tou slaninkou okolo pasa a na stehnach.ja mam hrudnicek ako babatko ale riť ako závodná kobyla 😀 😀 😀
tak dufam ze ta viki bude natolko zamestnavat aby si nemala cas kukat do chladnicky.lebo ja keby som mohla, tak ju listujem ako knihu. 😀 😀 😀

jun..uz mi prisiel mail zo skype na zaregistrovanie od teba. 😉

gogos
18. mar 2009

zuzi ja smam problematicku a citlivu plet so sklonom k tvorbe akne, ako nejaka pubertiacka, ale to iba obcas ked mam pred mrchou , alebo tak. Teraz mam plet krasnu, to som rada.
Dnes dietka pokracuje, hoci po postaveni sa na vahu ziadna zmena, takze zatial nie je o com pisat 😒

junovka
18. mar 2009

cim dalej Gogos, tak to bude uz pomaly klesat vaha, nakolko uz zhadzujes len tuky.Doteraz ked to tak slo rapidne dole, tak to sa ti vyplavovali len skodlive latky-cistila si sa.Sranda u mna je, ze cim dalej drzim diety, cize v pondelok zacnem piatykrat ju drzat, tak menej a a menej chudnem 😀 😉

janette4
18. mar 2009

noja už som skončila, schudla som len 2kg,ale môžem si za to sama,sem tam som zhrešila. 😠 teraz mám týždeň pauzu a od pondelka začínam s vami.snáď samit o podarí už bez prehreškov,ke´d budete aj vy.

jesika26
18. mar 2009

ahojte kočky, je tu aj iná dietka, či len tá čo sa musí jest to kuracie maso na vode a tuniak 😝 😝 (nenávidím to)??,

aniel
19. mar 2009

jesika pozri si stranu 3 a 4 tam sú dva vraianty. 😉

aniel
19. mar 2009

jesika a už si skončila s 90dňovkou,lebo já ano 😉

jesika26
19. mar 2009

aniel - skončila som, ale z dovodu, že ovocie na celý den mi robil velký problém, ale v podstate na ranajky mám ovocie a obedy a večere sa snažímdodržiavat takisto ako v 90dnovke, len nestriedam dni

maminkatn
19. mar 2009

jesika 26 😒 😒 😒
ja som drzala,,,tu s tym tuniakom,,aj kur,,mesom,,ale myslim,si ze tie diety,,,,su podobne ak nie aj rovnake,,,,,,aj ten jablcny ocot,,,,,nexcem ho uz vidiet,,zas nacas,,,hm,,,,,
juni..... 😉 uz je lepsie,,,,,asik zabrali,,,tie antib,,,,,,a to druha je uz hadam lepsie,,ostava mi...len dufat,,ze sa to bude stale zlepsovat.....idem v stredu na kontrolu,,na bud,,tyz.....aj s mocom,,hadam uz bude neg,,,,,a hento sa musi..zahojit,,,,xce to len cas,,,ale do roboty,,,sa neponahlam,,,,, 😒 😒

gogos
20. mar 2009

dnes koncim s dietkou, nie som spokojna s vysledkom a to som ani raz nezhresila, chodila som na dlhe prechadzky, cvicila som a ubytok na vahe 2,5 kila. Takze dnes koncim a idem na svoj stary dobry system, ktorym som rok predtym ako som otehotnela schudla pozvolna krasnych 15 kileciek. Tak sa tu mavajte krasne a drzim palce, nech mate lepsie vysledky ako ja. Prijemne chudnutie prajem 😝