Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

3558
20. mar 2009

teda gogos ty si sa akosi rychlo vzdala?? 😕 😕 😕

havka
20. mar 2009

gogos, ty si ma nechala bojovat tie posledne dni samu? hm, skoda. ja som si myslela, ze sa tu v pondelok budeme chvalit dve, ako dobre sa nam zadarilo a vidim, ze som ostala sama. ja som zatial dala dole 4,2kg a dufam, ze do pondelka este nieco zide a po tyzdnovej prestavke si to este raz vyskusam. dufam, ze to za ten tyzden nepokazim a ze sa nerozjem.

od pondelku budem sledovat, ako sa dari dalsej skupinke, ktora sa tu chysta chudnut a uz teraz im drzim palce, aby im odhodlanie vydrzalo.

3558
20. mar 2009

no ja uz som pripravena len neviem ci si mam dat vikend iba stavy, alebo az od pondelka zacnem s babamy. nemam si dat predtym taku ocistu?

jankando
20. mar 2009

Ahojte baby
i ja chcem vyskusat dietku, ale az po buducom tyzdni..kedze bude navsteva, tak budem pachat zlociny najvyssieho stupna..v jedle.. 😀 😀

jankando
20. mar 2009

A to vazne idu tak kila lahko dole?
aj cvicite?

mukky
20. mar 2009

gogos a aky to bol pred tym system??? 🙂

zuzana2580
21. mar 2009

Ahojte....ja ju drzim uz druhy krat....prvy krat sa mi podarilo schudnut vyse 12 kg.....to bolo asi pred tromi rokmi....potom som otehotnela a pocas tehotenstva som pribrala 25 kg 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ....teraz mam este 20 na sebe oprpti predporodnej vahe....cize je z coho zhadzovat.....a nic!!!!!!!!! ani deko 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 drzim ju poctivo uz tyzden,nijake prehresky a nic......je to na figu,tym padom nemam ziadnu motivaciu....kedze mam nadvahu velku,tak by to malo ist dole rychlejsie....nie ???.......mozno je to aj tym,ze mi zistili pred mesiacom zniz.funk.stit.zlazy,takze moja latkova premena v tele je '' posahana ''....hmmmm neviem,ale bojujem dalej,hadam sa to umudri......pekny den

havka
21. mar 2009

pekny den babulky

zuzana29 - ja som tu ocistu pred tym vynechala, neviem, ci to malo na nieco vplyv, ale kila isli dolu

zuzana2580 - to ti verim, ze potom chyba motivacia, ale zda sa mi, ze to moze ovplyvnovat ta stitna zlaza. ja mam zase motivacie celkom dost. od vcera islo zase pol kila dole. zatial som teda na cisle 4,7. a ak po prvej dvojtyzdnovke bude dole aspon 5kg, ja budem spokojna a po tyzdnovej prestavke idem na to znovu.

drzim vsetkym palceky.

janette4
22. mar 2009

ahojte. zajtra začíname?? 😉 😉 😉

alika54
22. mar 2009

ahojte,,,tak ja sa pridavam,,,som cakala ci teda ten datum 23-plati 😅 ,,,

lenca13
22. mar 2009

Ahojte tak aj ja od zajtra dufam ze vydrzim 😵

3558
22. mar 2009

no ahojte. ja uz tu nakukam od rana.... 😕
som zvedava ako dopadneme. uz som si kukla co budem jest zajtra. rano caj, obed vajicka,rajcina,spenat, vecer na prirodno rezen so zeleninou. 🙂
vy cim zacnete? a co budete pit? ja som si kupila 10lirovu bandasku vody cistej tak uvidim kolko z nej zajtra stiahnem 😀 😀 😀 😀

alika54
22. mar 2009

zuzi na obed je aj celozrnny rozok nie?

junovka
22. mar 2009

ahojte 🙂 ...tak vas vsetke zdravim a verim, ze od zajtra nam kila budu ist rapidne dole 🙂

Taze, kolko nas je vlastne dokopy??Pat so mnou?? 😕

Zuzi, ja som si nikdy nedavala tie ocistne dni pred dietou.

Zajtra sa normalne bojim postavit na vahu a odmerat si miery 😝 😅 Hadam to prezijem 😀

Rano budem pit kavu, ako je uvedene v harmonograme, len pre mna to bude 😝 😝 😝 , lebo nemam rada kavu bez cukru ☹ Potom na obed budem mat 2 rajciny, 1 vajce na tvrdo a 1 celozrnny rozok, a na veceru kuraci rezen na prirodno s hlav.salatom.Konecne sa aspon donutim pri diete nejako pit viac ako by som mala.Ja zvyknem pocas vecera popijat zihl.caj na precistenie a taktiez aj pocas dna caj na pecen ☹ .... 🙂

alika54
22. mar 2009

tak zajtra vecer dam vediet ako som zvladla 😉 ,,,dufam ze s vasou podporou to skor zvladnem 😉

lenca13
22. mar 2009

Ta kava mi bude robit najmensi problem bez cukru ju pijem uz 8 rokov 🙂 ale ved s vasou podporou to snad zvladnem 😉

3558
22. mar 2009

no ja kavu nepijem, tak ja si budem popijat bylinkove caje, lebo ich mam neurekom...

zajtra sa hlasim.... 😅

lenca13
23. mar 2009

Dobre ranko 🙂 tak dnes zaciname a snad to vsetky spolocnymi silami vydrzime 🙂

maminkatn
23. mar 2009

ahojky,,,som,vas dosla,,kuk,,na tejto mojej,,,,,,srdcovej,,,,,,teme... 🙂
som,,,zvedava jak,vam to pojde,,,dolu,,,,,,,budem vas......sledovat.....ako,,,sa mi drzkate a aj vam drzat,,palceky,,,,xi,xi,ja,,,,sa drzim,,stale som,na tej vaha..jak som,,,bola,,,,,to som,uz treti tyzden doma,,,z nemocky,,,,,,na kontrolu,,idem v stredu,,,,,,,ahojkajte,,,a drzte sa,,mi,,, 😀 😀 😀

3558
23. mar 2009

tak som si zaliala caj a ranajky uvarene 😀 😀 😀

3558
23. mar 2009

vy nie ste hladne??? 😨 😨 😨

lenca13
23. mar 2009

Cele doobedie som vydrzala idem sa naobedovat 😅 😅 😅

3558
23. mar 2009

aj ja som vydrzala, ale my tu mame o hodinu menej, tak ja budm jest az o hodinu a pol. uz mi skvrka v bruchu ale vydrzim aj keby co bolo. uz som vypila dva litre caju od rana. 😠

lenca13
23. mar 2009

Zuzi a kde zijes?Ja uz som sa aj na obedovala a vecer idem na spinning 😉

junovka
23. mar 2009

ahojte

ja to znasam zatial v pohode, a cudujem sa, ze kava bez cukru mi nerobi uz problem, ako kedysi 😲 😕 😀

junovka
23. mar 2009

ozaj, este som sa chcela vas opytat, dodorzujete presne to 4-hodinove rozpatie??,Lebo ja nie velmi 😅 , nakolko pri detoch sa to u mna neda 😅 Ale, posledne jedlo, cize veceru by som chcela dojest max. o 17 h.

3558
23. mar 2009

jun ano budem dodrzovat. ale tak plus minus 15 minut. ved z toho sa neumiera. ale vecera maxim. o piatej ako ty.

lenca13
23. mar 2009

Ja musi mat posledne jedlo dnes o stvrtej kedze na piatu idem cvicit 😉 a tiez nedodrziavam presne cas

alika54
23. mar 2009

caute,,,,ako vam to ide? ako kukam tak fajn,,,,ja som hladna 😅 ,,,,hlavne teraz ked som detom nabrala papanie

3558
23. mar 2009

no ja uz mam za sebou veceru, a cakame navstevu tak dufam ze ma nenapadne zobkat zo stola lebo muz robi prazene mandle. 😖