• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kávová diéta. Pomohla vám?

16. marca 2015 
ahojte, ja tiež nedodržiavam, večeru som mala o pol8,dúfam,že zajtra sa mi to podarí skôr :frowning2:
23. mar 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne to dnes zatial vychadza do pohody veceru som mala pred pol piatou :wink:
23. mar 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som ala veceru presne a caam na ranajky teraz. celkom v pohode sa citim ani nie som extremne hladna.mam o kilo menej, ale sa necudujem. ved tak mam vzdy ked sa hladna zobudim :grinning: :grinning:
24. mar 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jun... tak som predsa len vcera zohnala take grahamove zemlicky, tak som si ich supla do marzacka a budem po jednej vyberat. som rada :dizzy_face: :dizzy_face:
24. mar 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako vam to ide? ja uz mam obed za sebov-som prave dopapala :slight_smile: ,,,ako idete poriesit veceru ked nemate ananas? :confused:
24. mar 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som sa to chcela spytat junovky. ze ci by som nemohla dat kupovany v konzerve ale precedeny, aby tam nebola ta sladka stava. aj ked je tam umely cukor, myslim ze by ma to nezabilo. no uvidim co povie. a ak nie, tak si dam cerstve ovocie. mam jablka a hrusky.
alika aj si sa rano vazila? ako to dopadlo?
24. mar 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi aj ja som myslela ze to poriesim tym ananasom z konzervy :sweat_smile: ,,,no som sa dnes nevazila,,,az zajtra tak som zvedava :confused:
24. mar 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
www.chudnutie-ako.sk

kuknite a vyratajte si svoju vahu. mne tu vyslo, ze nesmiem drzat ziadnu dietu. :confused: :confused: :confused:
24. mar 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,mne tam vyšlo,že mám nadváhu asi 11kg, čo viem aj sama. :frowning2:

baby a kde sú napísané tie hodiny,kedy sa má jesť?ja som si to nevšimla.
24. mar 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute

ja som dnes schudla 0,5 kg, som rada, zeaspon daco, dnes pocitujem hlad intenzivnejsie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ....je pravda, ze ani dajako mi nechuti pit, musim sa polepsit :sweat_smile: .

Ked nemam ananas, tak to riesim 1 grepom bielym+1 pomarancom a toto jem s bielym jogurtom 1%.

Dnes idem si skusit upiect garahamove rozky :sweat_smile:

Janete, vraj by sa malo jest kazde 4 hodiny.
24. mar 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jun.. no konecne :dizzy_face: :dizzy_face:

janette ma sa jest 3 krat za den a kazde 4 hodiny. ja jem:
o 9.00, 13.00 a 17.00 takto mi to vyhovuje, kedze som od siestej od rana hore s malym. :angry:

junovka tak mi posli par z nich :grinning: :grinning:
24. mar 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akosi ste ticho :confused: :confused: :confused:
24. mar 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko zuzi :slight_smile:

vsetke radsej sli spat, aby nepocitovali hlad :grinning: :wink:
24. mar 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,,,babulky,,,ja som si davala,,,nie,,,ananas,,,v konzerve,,,bo,je tam veela,,,,cukru,,,kupovala,,,som,si,ananas,,,,preto,,je tam pisany,,,bo,,ananas,,,,startuje,,,,xudnutie,,,som to kdesik,,,citala,,,aj ked je drahy,,,,,ale byva aj v akcii,,v lidli,,,,a jedla,,,som,to,s o,i,,percentnym,jogurtom,,pilos,,,,a bolo,,,to,mnam,,mnam,,,, :wink:
24. mar 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko tak vcera som do pohody vydrzala akurat som mala namiesto ananasu len Activiu :wink: ale teraz so dajaka hladna pojdem si dat to jablko
25. mar 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to dnes na ranajky mame iba kavu? ved do jednej umrem od hladu :cry: :cry: ale za to obed je mnam :dizzy_face:
25. mar 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte viete my daktora poslat ten receptik na tu kavickovu dietu...dakujem
25. mar 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam je na strane 3. a 4. vyber si ktoru chces :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :grinning:
25. mar 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och a este dala jednu kisska a je na strane 15. tak tu drzime asi vsetky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

tak ja mam oapt 0,5 kg dole.Nenahnevala by som sa keby kazdy den bolo pol kila dole :grinning: .Dnes uz vidim hviezdicky pred ocami :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzi, na ranajky je kava a 2 jablka, kedze ja jablka neznasam, tak som si dala 2 pomarance :wink:

Obed mam za sebou, uz sa tesim na veceru:sunka a 2 paradajky :grinning:
25. mar 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako sa dari vam babay???Ani nepisete ci kila vam idu dolu??? :frowning2: :confused:
25. mar 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jun aj ty si ina zena? :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jun ja sa odvazim az na konci tyzdna :grinning: dnes mi chutil obed no ale na tu veceru sa moc netesim :angry:
25. mar 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa tiez pekne nadlabla na obed. celu konzervu tuniaka som davno nezjedla :grinning: :grinning: :grinning: no a veceru prezijem. aj zajtra je den,nie? :grinning:
25. mar 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, zatial nie som ina zena, ale po diete hadam budem :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som sa vas chcela opytat, uz vidite nejake rozdiely v chudnuti??,mam na mysli mensie brucho......lebo ja ano,hlavne na bruchu :slight_smile: :wink:
25. mar 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako sa vam dari??? teraz ale kukam ze ja mam iny rozpis jedla ako vy,,,,dnes som na rano mala napisany aj rozok,,,ale teraz som hladna :angry:
25. mar 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz do dolieha aj na mna :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....idem si urobit zihlavovy caj, aby som zahnala hlad :confounded: :sweat_smile:
25. mar 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok