Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

jankando
25. mar 2009

Cau Baby

drzim prsty zacinajucim dieterkam..nech sa dari

ja mam jedly vikend a potom buduci tyzden chcem tiez zacat.. 😉
chce sa niekto pridat?

jankando
25. mar 2009

Myslela som, ze budem mat jedly vikend.. 😀

maminkatn
25. mar 2009

sa divam zeny,,,ze sa tu nikto o mna nezaujima,,,a ani pes,,nebrexne,,,tak sem uz asik,,,ani nebudem pisat,,je mi to luto,,,bo,som,sem tolko,,prispievala,,,,skoda,,,, ☹ ☹ ☹

3558
25. mar 2009

maminka my sme tu vsetky nove, ja napr.ta nepoznam. tak sa trosku predstav a ja sa ti budem prihovarat.
len sa na nas nehnevaj, a my sme take trosku aj lenive ale hlavne pri detoch nemame cas si citat predchadzajuce prispevky. maminka tak sa nehnevaj 😔 😵 😵 😵

3558
25. mar 2009

jun ano strosku mi padlo brucho, ale to tym, ze po piatej nejes. aj keby si nedrzala dietu a po piatej by si nejedla, tak mas tiez mensie. mam to odskusane. 😠

a ja som sa dnes zabudla navecerat tak som jedla o hodinu neskor. boze hadam ma za to nepotresces tym ze neschudnem 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 😨

lenca13
25. mar 2009

Maminka presne tak ako pise Zuzana sme v tejto teme same nove tak sa na nas nehnevaj 😉
Dnes som bola cvicit tak som jedla naposledy o stvrtej 😉 ale uz sa tesim na rano ako sa najem 😀

janette4
26. mar 2009

☹ a ja mám dole len pol kila ☹
ja mám napísanú tú diétu,čo sem dala junovka na predchádzajúcej strane.v podstate je to to isté.

3558
26. mar 2009

ja dve, ale zda sa mi to akosi rychlo. bojim sa, ze potom hned vsetko naberiem a este aj nieco naviac. 😝

alika54
26. mar 2009

ako sa vam dari baby? mne je z tej zeleniny neako blbo 😝 ,,,a to za inych okolnosti zeleninku milujem 😀 ,,,,kolko si date na vecer uvarit zemiakov? 😕

3558
26. mar 2009

ja milujem zeleninu, skor mam problem s ovocim. zjem iba jablka a hrusky. 😖
obed v pohode ale ani som se negrgla 😢 😢 😢

alika54
26. mar 2009

zuzi a zemky mas varene na veceru? ak ano tak kolko?

3558
26. mar 2009

supnem si normalne prilohu 200 gramov. dam si ich iba s vnatkou, bez masla bez oleja.len pojdu tazko dolu krkom. 😀

alika54
26. mar 2009

ok,,,lebo som nevedela mnozstvo,,,dik 😉

maminkatn
26. mar 2009

ahaa,,,tak,potom,,,sorry,,babulky,,,bo,tu,,,,nik,,znamy,,,akurat.....junovka,,,,ale,aj,ta akosik,na mna zsom,po,,operacii,,,ja dala,,,dolu,,,za dva roky,,,apomnela,,,,ja,,teraz nedrzim,,,dietku,,,len sa zdravo,,,stravujem kvoli,,,crevam,,,a vyprazdnovaniu,,,,,ja,,,,,dala.....dolu,,,,asik,,za dva roky,,,44,,,kg,,,ale nie,,,,touto,,,dietkou,,,,,touto,,len nejakyx,,,,,12-15kg,,,,,a kazdy,,ma nepoznava,,,,bo,aj vlasy,,mam ine,,,ale teska,,ma to bo,,sa citim,,mladsia,,,,,,xi,xi a uz budem zaxvilu,,,dvojnasobna,,babka.....ved kuk,,,,fotto,,,, 🙂

idora
26. mar 2009

Ahoj maminkatn, ako zijes? si uz OK po operacii? Ja som s dietou este stale nazacala ☹ 😒 😲 , uz som aj bola v poho, ale zase som ochorela, mam ATB, takze teraz nemozem, ale akonahla sa dam dokopy, idem na to!
Som tu davno nebola, citam, ze su tu same nove tvare. 🙂

idora
26. mar 2009

Vsetkym chudnucim drzim palce! 🙂 😉

maminkatn
26. mar 2009

inak,,ja som si tie zemiaky,,,ani nesolila,,,,nic,,,,len vnatku,,,alebo,kopor,,ja mam tak pisane,,,, 😝 😝

3558
26. mar 2009

ani ja som ich nemala solene.
maminka a nemala si jojo efekt???? 😕

inak ja nic nove, idem kuknut dvd a spat. som nervozna a hladna. 😠

alika54
26. mar 2009

maminkatn to za aky cas si touto dietou tak vela zhodila? 😲 😲 😲 ,,,aj ja chcem,,,,tiez som tie zemky len tak bez nicoho jedla,,,a take boli suuuuuper 😀 ,,,

janette4
26. mar 2009

baby, čo si dáte,keď ste hladné a ešte nemôžete jesť? ja som obedovala o 12, a o tretej ma chytil taký hlad,že by som aj klince zjedla. nalievala som sa čajom,ale žalúdok sa ja tak nedal oklamať. ☹

alika54
26. mar 2009

ja sa priznam ze som zjedla navyse jablko 😝 ,,,ked som na jablkach zavisla 😅

maminkatn
26. mar 2009

cavik,,idora,,,,jaj,,,znama tvar,,,xi,xi este som neni celkom,,ok,,,,ale,davam sa dohromady,,,,,,,takze ja len tu preletujem bo nexudnem,,,,ale sa snazim,zdravo,,jest,,,,,,ako inak,,jak,som zvyknuta,,o,,hladovke,,,,moc,,toho,,,ani zjest nemusim,,,hned som plna,,,,stale mam rovnaku,,vahu,,nejakyx,,,,,80...dkg,,mam,,,viac,,kilo,,,,a,robim,,,kazdy den ...40,,,drepov,,mam svalovicu,,jak,slak,,,,kazdy,,,den,,,,,,,, ☹

maminkatn
26. mar 2009

zuzi,,,,ani nie,,,len som,si musela,,,davat pozor,,,co,jem,,inak,,pribrala,som,,po,,vianociax,,,som,mala,,naviac,,,7,,kilov,,,ale ked,,to co som napiekla,,,som,si musela,,,aj sama,,,zjest,,,,bo,xlapi,,,teda,,,synovia,,,boli,,u frajerok,,,a klalo,,mi to oci,,ale,dala,som,to dolu,,,,a aj nieco,,naviac,,,,a som na istej vahe,,,,este troxen viac,,,,,,
janette4,,,napi,,,sa cajiku,,,,urob,,,si zihlavovy,,,abo,,,,,mineralku,,,,,a vypi,,,aby simmala,,plny zaludok,,,,,oklames,,,ho,,,,a nebudes,,,hladna,,,,darmo sa nehovori,,ze hlad,,je prezleceny smed...... 😉 😉

maminkatn
26. mar 2009

alika,,,,asik,,,,tusim,,,od,,,12,,januara,,,som,zacala,,,,a koncila,,,som,,,,zaciatkom,,marca,,,,takze tak,,,, 😉

alika54
26. mar 2009

takze taky mesiac a pol,,,to znie super,,,a cely cas si sa stravovala podla navodu?

maminkatn
26. mar 2009

samo,,ze tak,jak,,,som,mala,,napisane,,,,,,podla,,tej mojej dietky,,,co,som,tutok,,napisala,,,,,tusim,,na strane 5,,,a,bo,,,4..uz neviem,,,,a presne podla,,,navodu,,nijake ustupky,,,som,nerobila,,,a ani nezamienala,,ovocie,,,,ani nic,,ine,,,,tvrdo,,,asketicky,,,,,niekedy,,mi bolo,,zle od hladu ale napila,som,sa caju a bolo,,lip,,,,, 😉 😉

alika54
26. mar 2009

no ja som to par krat kuskom jablka porusila 😝 ,,,

alika54
26. mar 2009

a idem kuknut ci mam presne tu istu dietu napisanu ako ty,,,, 😎

3558
26. mar 2009

ja som si dala tiez jablko vcera, a aj dnes doobeda. neberiem to ako tragediu. no ja mam nadvahu len 7 kilov, tak si myslim, ze si to jablko mozem dovolit. uvidime o dva tyzdne 😒

junovka
26. mar 2009

caute .... 🙂

tak ja pomaly a isto po pol kile zatial klesam na vahe, jedlo zatial postacuje, som sice teraz hladna jak pes, ale nedam si nic!!! 😎 Zataial, musim sa priznat, nezhresila som ani najmenej 😵 😎 ....nicim!! 😉 A co je pre mna idealne na tej diete???,To, ze konecne sa mi chce ist trocha skor spat ako po ine dni....asi z vycerpania od hladu 😀

Zajtra sa tesim na rybku s uhor. salatikom.

Ozaj, maminkatn, teba som sa chcela opytat, mozem jablcny ocot nahradit vo forme tabliet, ze???Lebo uz ho beriem kazdy den 1 tabletku. 😅 A este, zajtra ma byt uhor.salat na obed, tak si myslim, ze asi zlo nenapacham, ked si uhorku polejem citr.stavou, ze?? 😕 Lebo ja kadejake zelen. salatiky milujem s kyslou zalievkou 😀 😀