• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kávová diéta. Pomohla vám?

16. marca 2015 
Cau Baby

drzim prsty zacinajucim dieterkam..nech sa dari

ja mam jedly vikend a potom buduci tyzden chcem tiez zacat.. :wink:
chce sa niekto pridat?
25. mar 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslela som, ze budem mat jedly vikend.. :grinning:
25. mar 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa divam zeny,,,ze sa tu nikto o mna nezaujima,,,a ani pes,,nebrexne,,,tak sem uz asik,,,ani nebudem pisat,,je mi to luto,,,bo,som,sem tolko,,prispievala,,,,skoda,,,, :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. mar 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminka my sme tu vsetky nove, ja napr.ta nepoznam. tak sa trosku predstav a ja sa ti budem prihovarat.
len sa na nas nehnevaj, a my sme take trosku aj lenive ale hlavne pri detoch nemame cas si citat predchadzajuce prispevky. maminka tak sa nehnevaj :pensive: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. mar 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jun ano strosku mi padlo brucho, ale to tym, ze po piatej nejes. aj keby si nedrzala dietu a po piatej by si nejedla, tak mas tiez mensie. mam to odskusane. :angry:

a ja som sa dnes zabudla navecerat tak som jedla o hodinu neskor. boze hadam ma za to nepotresces tym ze neschudnem :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :fearful:
25. mar 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminka presne tak ako pise Zuzana sme v tejto teme same nove tak sa na nas nehnevaj :wink:
Dnes som bola cvicit tak som jedla naposledy o stvrtej :wink: ale uz sa tesim na rano ako sa najem :grinning:
25. mar 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: a ja mám dole len pol kila :frowning2:
ja mám napísanú tú diétu,čo sem dala junovka na predchádzajúcej strane.v podstate je to to isté.
26. mar 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dve, ale zda sa mi to akosi rychlo. bojim sa, ze potom hned vsetko naberiem a este aj nieco naviac. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa vam dari baby? mne je z tej zeleniny neako blbo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,,,a to za inych okolnosti zeleninku milujem :grinning: ,,,,kolko si date na vecer uvarit zemiakov? :confused:
26. mar 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja milujem zeleninu, skor mam problem s ovocim. zjem iba jablka a hrusky. :confounded:
obed v pohode ale ani som se negrgla :cry: :cry: :cry:
26. mar 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi a zemky mas varene na veceru? ak ano tak kolko?
26. mar 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supnem si normalne prilohu 200 gramov. dam si ich iba s vnatkou, bez masla bez oleja.len pojdu tazko dolu krkom. :grinning:
26. mar 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok,,,lebo som nevedela mnozstvo,,,dik :wink:
26. mar 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaa,,,tak,potom,,,sorry,,babulky,,,bo,tu,,,,nik,,znamy,,,akurat.....junovka,,,,ale,aj,ta akosik,na mna zsom,po,,operacii,,,ja dala,,,dolu,,,za dva roky,,,apomnela,,,,ja,,teraz nedrzim,,,dietku,,,len sa zdravo,,,stravujem kvoli,,,crevam,,,a vyprazdnovaniu,,,,,ja,,,,,dala.....dolu,,,,asik,,za dva roky,,,44,,,kg,,,ale nie,,,,touto,,,dietkou,,,,,touto,,len nejakyx,,,,,12-15kg,,,,,a kazdy,,ma nepoznava,,,,bo,aj vlasy,,mam ine,,,ale teska,,ma to bo,,sa citim,,mladsia,,,,,,xi,xi a uz budem zaxvilu,,,dvojnasobna,,babka.....ved kuk,,,,fotto,,,, :slight_smile:
26. mar 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj maminkatn, ako zijes? si uz OK po operacii? Ja som s dietou este stale nazacala :frowning2: :unamused: :astonished: , uz som aj bola v poho, ale zase som ochorela, mam ATB, takze teraz nemozem, ale akonahla sa dam dokopy, idem na to!
Som tu davno nebola, citam, ze su tu same nove tvare. :slight_smile:
26. mar 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetkym chudnucim drzim palce! :slight_smile: :wink:
26. mar 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak,,ja som si tie zemiaky,,,ani nesolila,,,,nic,,,,len vnatku,,,alebo,kopor,,ja mam tak pisane,,,, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja som ich nemala solene.
maminka a nemala si jojo efekt???? :confused:

inak ja nic nove, idem kuknut dvd a spat. som nervozna a hladna. :angry:
26. mar 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminkatn to za aky cas si touto dietou tak vela zhodila? :astonished: :astonished: :astonished: ,,,aj ja chcem,,,,tiez som tie zemky len tak bez nicoho jedla,,,a take boli suuuuuper :grinning: ,,,
26. mar 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, čo si dáte,keď ste hladné a ešte nemôžete jesť? ja som obedovala o 12, a o tretej ma chytil taký hlad,že by som aj klince zjedla. nalievala som sa čajom,ale žalúdok sa ja tak nedal oklamať. :frowning2:
26. mar 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa priznam ze som zjedla navyse jablko :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,,,ked som na jablkach zavisla :sweat_smile:
26. mar 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavik,,idora,,,,jaj,,,znama tvar,,,xi,xi este som neni celkom,,ok,,,,ale,davam sa dohromady,,,,,,,takze ja len tu preletujem bo nexudnem,,,,ale sa snazim,zdravo,,jest,,,,,,ako inak,,jak,som zvyknuta,,o,,hladovke,,,,moc,,toho,,,ani zjest nemusim,,,hned som plna,,,,stale mam rovnaku,,vahu,,nejakyx,,,,,80...dkg,,mam,,,viac,,kilo,,,,a,robim,,,kazdy den ...40,,,drepov,,mam svalovicu,,jak,slak,,,,kazdy,,,den,,,,,,,, :frowning2:
26. mar 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi,,,,ani nie,,,len som,si musela,,,davat pozor,,,co,jem,,inak,,pribrala,som,,po,,vianociax,,,som,mala,,naviac,,,7,,kilov,,,ale ked,,to co som napiekla,,,som,si musela,,,aj sama,,,zjest,,,,bo,xlapi,,,teda,,,synovia,,,boli,,u frajerok,,,a klalo,,mi to oci,,ale,dala,som,to dolu,,,,a aj nieco,,naviac,,,,a som na istej vahe,,,,este troxen viac,,,,,,
janette4,,,napi,,,sa cajiku,,,,urob,,,si zihlavovy,,,abo,,,,,mineralku,,,,,a vypi,,,aby simmala,,plny zaludok,,,,,oklames,,,ho,,,,a nebudes,,,hladna,,,,darmo sa nehovori,,ze hlad,,je prezleceny smed...... :wink: :wink:
26. mar 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alika,,,,asik,,,,tusim,,,od,,,12,,januara,,,som,zacala,,,,a koncila,,,som,,,,zaciatkom,,marca,,,,takze tak,,,, :wink:
26. mar 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze taky mesiac a pol,,,to znie super,,,a cely cas si sa stravovala podla navodu?
26. mar 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samo,,ze tak,jak,,,som,mala,,napisane,,,,,,podla,,tej mojej dietky,,,co,som,tutok,,napisala,,,,,tusim,,na strane 5,,,a,bo,,,4..uz neviem,,,,a presne podla,,,navodu,,nijake ustupky,,,som,nerobila,,,a ani nezamienala,,ovocie,,,,ani nic,,ine,,,,tvrdo,,,asketicky,,,,,niekedy,,mi bolo,,zle od hladu ale napila,som,sa caju a bolo,,lip,,,,, :wink: :wink:
26. mar 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som to par krat kuskom jablka porusila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,,,
26. mar 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a idem kuknut ci mam presne tu istu dietu napisanu ako ty,,,, :sunglasses:
26. mar 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si dala tiez jablko vcera, a aj dnes doobeda. neberiem to ako tragediu. no ja mam nadvahu len 7 kilov, tak si myslim, ze si to jablko mozem dovolit. uvidime o dva tyzdne :unamused:
26. mar 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute .... :slight_smile:

tak ja pomaly a isto po pol kile zatial klesam na vahe, jedlo zatial postacuje, som sice teraz hladna jak pes, ale nedam si nic!!! :sunglasses: Zataial, musim sa priznat, nezhresila som ani najmenej :dizzy_face: :sunglasses: ....nicim!! :wink: A co je pre mna idealne na tej diete???,To, ze konecne sa mi chce ist trocha skor spat ako po ine dni....asi z vycerpania od hladu :grinning:

Zajtra sa tesim na rybku s uhor. salatikom.

Ozaj, maminkatn, teba som sa chcela opytat, mozem jablcny ocot nahradit vo forme tabliet, ze???Lebo uz ho beriem kazdy den 1 tabletku. :sweat_smile: A este, zajtra ma byt uhor.salat na obed, tak si myslim, ze asi zlo nenapacham, ked si uhorku polejem citr.stavou, ze?? :confused: Lebo ja kadejake zelen. salatiky milujem s kyslou zalievkou :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok