Kávová diéta. Pomohla vám?

ingola25
5. dec 2007

Ma niekto skusenosti s touto dietkou? Ja ano...velmi mi pomohla 🙂

iwusska
17. apr 2009

beriem to s rezervou, ale táto sa mi zdá taká normálna a prečisťuje..... 😉 potom ti poviem ako dopadnem

m.a.r.t.i.n.a
17. apr 2009

Ja som už tiež po....dala som si 3 ! kúsky kuraciehho maska, k tomu čínsku kapustu a teraz by som mala ešte zjesť ovocie, mám hrozno, ale som tak naprataná, že neviem, neviem...no musím, keď chcem do večera vydržať. Najhoršie je, že vonku leje a nedá sa ísť s malým von, takže bude asi kríza, lebo keď sa nudím, vyjedám.... 😠 😒 😖

K tomu ochutenie: ja mám maso naložené v paci: trošička oliv.oleja+koreniny+vela cesnaku a je to mňam. A do šalátu zelen. dávam citrón, trošku soli a kvapku oliv.oleja 🙂

iwusska
17. apr 2009

martinka ďakujem 😉 a ešte ak sa môžem opýtať, keď je napísaný " šalát " tak to je len šalát alebo môžem pridať aj nejakú inú zeleninu?

m.a.r.t.i.n.a
17. apr 2009

IWUS: keď je napísané hlávka šalátu, tak sa rozumie hlávkový šalát 🙂 a pod šalátom zase rozna zelenina. Ja som aj tak dneska nemala hlávkový, tak som si dala čínsku kapustu. zase taký rozdiel to neni. 😉
Idem na to hrozne, ale asi ma rozdrapí 🙂

iwusska
17. apr 2009

vyzerám ako blbá, ale ja mám hneď na začiatku napísané že 1. a 8. deň V-Šalát s olejom a citrónom 😀 😀 😀 tak preto sa pýtam

slonisko
17. apr 2009

možno,,mysleli,,vlašky,,šalat 😀
u,,mna,,bol,,hlavkovy,,ladovy,,šalatik

m.a.r.t.i.n.a
17. apr 2009

IWUS, no to je akože miešaný zeleninový šalát, daj si tam čo chceš. 😉

iwusska
17. apr 2009

martinka teraz už chápem 😀 ja len aby som to presne dodržala 😀

m.a.r.t.i.n.a
17. apr 2009

Slonisko, prečo máš za každým slovom čiarky?!? 😅 😕

slonisko
17. apr 2009

m.a.r.t.i.n.a,,nefunguje,,mi,,ten,,,posuvač,,neviem,,ako,,sa,,,to,,,vola,,,a,,ked,,ide,,musim,,vela,,tlačit,,musia,,mi,,to,,opravit,,tak,,musim,,takto,,pisat,, 🙂

slonisko
17. apr 2009

možem..davat..aj..bodky..všetko..mi..ide..až..na..to..je.to.zaseknute..neviem..
to..vyčistit

slonisko
17. apr 2009

a..ako..ti..to..ide..s..dietkou?ja..som..stale..hladna..a.hrozne.ma.boli.hlava..

m.a.r.t.i.n.a
17. apr 2009

Ja som sa na obed dosť najedla, takže ešte som plná ale hlavu cítim aj ja...Nie moc, len chvílami takú slabú tupú bolesť a aj sa mi točila včera poobede dosť,ale to bolo od hladu, lebo som jedla až neskoro večer.
Snažím sa vela piť, nalievam sa bylinkovým čajom a vodou, lenže som furt na záchode 😅 Prestalo tu pršať, tak idem s malým von a nakúpiť si na víkend potraviny, tak snaď pri pohlade na čokoládové tyčinky v regály ma nechytí absťák a nevyžerem to tam 😀
Ale treba vydržať. Ja som dneska pozerala v skrini veci, na ktoré sa už teším, lebo som ich už vyše roka nemala na sebe.... 😉

slonisko
17. apr 2009

ja.som.dostala.menzes.tak.možno.preto.ma.boli.hlava.idem.si.dat.zeleny.čaj 🙂

veselica
17. apr 2009

ahojte, aj ja som dnes rano dostala menzes, a boli ma dost hlava, tak som si dala ibalgin, tiez sa stale nalievam vodou, a nic nerobim, len utekam na zachod 😝 😝 😝 .. taaaaaaaak velmiiiiiii sa tesim na veceru 😀 😀 😀

slonisko
17. apr 2009

večeru.mi.radšej.nespominaj.hned.by.som.išla..jest 😝 ibalgin.mi.nepomaha..studeny..obklad..na..hlavu..ano

iwusska
17. apr 2009

babulky hlavičky vás bolia? Aj ja som si dnes musela dať tabletku, mňa bolí vždy keď má pršať 😀
už aby bol pondelok a začííínam 😀 😀

veselica
17. apr 2009

ja mam uz po veceri, som sa ale riadne najedla, som mala 3 vajicka a asi 15 dkg sunky 😉 😉 , som si pochutila, lebo ten dnesny obed pre mna vôbec nebol masrkta... ako ste na tom vy?

iwusska
17. apr 2009

a ešte sa chcem spýtať, máte R-O-V v rovnaký čas, kedy asi?

veselica
17. apr 2009

no tak kavu mavam tak okolo 8 rano, ako kedy stihnem, obed okolo 12 a veceru mava uz o piatej najneskôr o siestej, potom uz pijem iba vodu.

iwusska
17. apr 2009

veselica 😉 ale z čoho ty chudneš prosím ťa? Na fotke si chudučka 😲 😀

slonisko
17. apr 2009

som.taka.hladna.idem.radšej.spat.

veselica
17. apr 2009

ta fotka je asi rok pred mojim otehotnenim, chcela som si tam dat cerstvu, ale ked si ju tam idem vlozit, tak mi stale vyskakuje, ze mam velky format fotky ci co.. cez tehotenstvo som pribrala 22 kg, a teraz mam este takych 7 navyse. Ale dam si do albuma cerstve fotky, aj malickeho , tak potom môzte kuk 😉 😉

iwusska
17. apr 2009

veselica ja by som tiež potrebovala tých 7-10 kg, a koľko si už zhodila?
slonisko si podarená s tými bodkami za každým slovom 😀 😀 a hladnému sa zle spí tak sa aspoň napi veď hlad je prezlečený smäd 😀

veselica
17. apr 2009

ja som taky zamotany aj trosku smutny pribeh, ked som ostala tehotna 1. krat, tak som potratila babätko, tazko som to znasala, a tak som to riesila tak, ze som sa do seba uzavrela a jedla som dost, predtym som mavala tych 66 kilov a vysku mam 173, ked som otehotnela druhy krat mala som 70 kilov, pred pôrodom 92 a teraz mam tych 76, no dietku drzim iba 3 dni, ale tak dufam, ze sa podari aspon na tych 70...
iwusska a ty si na tom ako?

iwusska
17. apr 2009

moja to mi je ľúto ☹
ja som po prvých dvoch tehotenstvách mala do mesiaca pôvodnú váhu tých 55kg pri výške 170 cm, ale po tomto treťom pôrode sa mi akosi nedarí moc schudnúť a stále mám o tých 10 kg viac, tak musím s tým niečo robiť lebo chcem byť na dovolenke krásna 😀

m.a.r.t.i.n.a
18. apr 2009

No baby ako? Ja si varím práve obed, dneska super, že tak neskoro, lebo potom aspoň nebude strašiť hlad okolo štvrtej. Varila som k obedu malému kalerábik,mrkvičku a zemiak a čo nedojedol, tak som zjedla, boli to asi 3-4lyžičky rozmixované. Beriem to ako zeleninu k obedu. 🙂
Inak hlava zase trošku bolela, ale to bude od toho hladu furt 😖
Keď sa najem, ideme s malým von, tak na hlad snaď nebude čas....

veselica
18. apr 2009

ahojte baby, tak ako sa vam dari? ja som mala vcera jeden maly prehresok, dala som si asi 7 zemiakovych lupienkov vecer 😒 som nemohla odolat, no dnes bez prehresku, ale citim hlad... ako ste na tom vy?

m.a.r.t.i.n.a
19. apr 2009

Baby, dneska sa mi desne točí hlava, ja ešte kojím, takže si dávam jogurt, inak by som to do obeda nevydržala. Som sa musela normálne pridržať stola, tak sa mi zamotala... 😒

veselica
19. apr 2009

🙂 ahojte, tak ja dnes celkom v pohode , mala som nastruhanu mrkvicku, a na obed sa velmi tesim, rybicky lubim velmiii , prajem vam peknu nedelu